• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3
Tibb və sağlamlıq
28 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abbasova Mədinə Elşən
Məmmədov Ömər Müstəqim oğlu
11 Ağdaş şəhər Nizami adına 2 saylı tam orta məktəb Ağdaş şəhəri N.Nərimanov 6/7Tibb və sağlamlıq Diabetik ayaq yaralarının SVF kök hüceyrə ilə müalicəsi Fizioloq, tibb elmləri namizədi Mahmudov Rəşid Mahmud oğlu Medikal doktor, regenerativ tibb və kök hüceyrə uzmanı Heydərova Sevinc Abisalam qızı
2.
Abuşova Mədinə Məmməd
10 274 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri, Binəqədi rayonuTibb və sağlamlıq Sabahın alimləri Ramazanova Sevil Sərdar qızı
3.
Anar Nərgiz Orucova
Zeynalov Amin Niyazi
10 BDU nəzdində " Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonuTibb və sağlamlıq Yerimə əngəlli insanlar üçün hərəkət və müvazinət sistemi. Həsənov Fərid Marat oğlu Həsənov Fərid Marat oğlu
4.
Bazarov Hacı Şamil
Osmanova Məyrəm Rahib
11 Balakən rayon Humanitar və Texniki təmayüllü lisey Balakən rayonuTibb və sağlamlıq Bəzi bitki yağlarında antifungal xüsusiyyətlərin araşdırılması Gündüzzadə Mətanət Həybullah Dibirov Vüqar Həybullah
5.
Cəfərzadə Günruh Ruhlan
Cəbiyev Murad Yalçın oğlu
9 Bakı Avropa liseyi Bakı, Yasamal rayonu, Rastropoviçlər küçəsiTibb və sağlamlıq Siqaret, onun insan orqanizmə zərərləri və bu zərərlərin aradan qaldırılması Kəmalə Ələsgərova İmam qızı
6.
Çələbiyev Gülalı Çələbi
Süleymanov Rəşad Əhəd oğlu
10 Şəki şəhəri 11nömrəli tam orta məktəb Şəki şəhər Bəşır Məmmədov küçəsi 1Tibb və sağlamlıq təbii təbib yagış suyu Sədiyeva Ədalət Malik qizi Əzizov Fərhad Şirin oğlu
7.
Gəncəliyeva Ləman Ramiz qızı
10 TETG СумгаитTibb və sağlamlıq Xilaskar qolbağ Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Abdullayev Xaliq Qurban oğlu
8.
HACIYEV FƏRHAD VÜQAR
CƏBRAYILOVA LƏMAN ELMAN
10 BDU nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi Yasamal rayonuTibb və sağlamlıq Müharibə şəraitində təcili distansion kardioloji yardımın təşkili Axundov Ramiz Atalla Axundov Ramiz Atalla
9.
Hacıyev Rza Canbulat
Həsəni Cavid Nəsrullah
9 Mübariz Nəcəfov adına 86 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Xətai rayonuTibb və sağlamlıq Жить хорошо, а здорово жить ещё лучше! Hüseynova Firuzə Ağa-Cəfər
10.
Həsənova Səma Akşin
Mustafayeva Sima Yasin qızı
9 Naftalan şəhər Səməd Vurğun adına 2nomrəli tam orta məktəb NaftalanTibb və sağlamlıq Koronavirsussuz həyat Eminova Ruhiyyə Elxan qızı
11.
Həsənova Elmira Ələmdar
Həsənova Xədicə Ələmdar
10 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərTibb və sağlamlıq Dişlərin cari vəziyyətini monitorinq edən fırça Əsgərova Lətifə Qasım qızı Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
12.
İbrahimova Fidan İlqar
9 Texniki ve təbiət elmləri liseyi SumqayıtTibb və sağlamlıq İnsanlardakı mutasiyalar
13.
Kazımova Ayla Ülvi
Qurbanova Aytən Bayram
9 Bakı Avropa Liseyi BakıTibb və sağlamlıq Ziqmund Freyd "Psixoanaliz"in araşdırılması Ələsgərova Kəmalə Imam
14.
Mehbalıyeva Fidan Mehdi
9 A.Vəliyev adına 258 nömreli tam orta məktəb Bakı şəhəri Nərimanov rayonuTibb və sağlamlıq Şizofreniya ilə yaşamaq Novruzova Tünzalə
15.
Musayev Murad Firqət
Sadıqova Fidan Rəşad qızı
10 Maqsud Şeyxzadə adına THT təmayüllü gimnaziya Ağdaş şəhəriTibb və sağlamlıq Bağırsaqdaxili parazitlərə qarşı yeni və daha səmərəli dərman vasitəsi Pirimova Şəkər Rahim qızı
16.
Məmmədov Murad İkram
Mehtiyeva Aksana Zabit qızı
9 11 nömrəli tam orta məktəb Şəki şəhərTibb və sağlamlıq Canlı vitaminlər və minerallar Rəsulova Kəmalə Nağdalı qızı Əzizov Fərhad Şirin oğlu
17.
Məmmədova Möminəxatun Tahir
9 Bakı Avropa Liseyi BakıTibb və sağlamlıq Narrativ terapiyanın alternativ müalicə üsulu kimi xüsusiyyətlərinin və tətbiqi məsələlərinin araşdırılması
18.
Məmmədzadə Murad Anar
Banuçiçək Kərimli Rövşən
9 11 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtTibb və sağlamlıq Speech synthesizer Tağızadə Leyla Mayıl Tağızadə Leyla Mayıl
19.
Məmmədzadə Toğrul Emil
Rüstəm Nəbiyev Vagif oğlu
10 Landau High School Gülbala Əliyev, 9 Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, BakıTibb və sağlamlıq Nanohissəciklərə əsaslanan peyvənd İsmayılov Pərviz İsmayıl oğlu Vaqif Nəbiyev Fərhad oğlu
20.
Qasımov Qalib Rüfət
Xəlilov Cəmil Vüqar
11 Bakı şəhər 177 №-li tam orta məktəb Bakı şəhər, Nərimanov rayonuTibb və sağlamlıq "Covid-19" a yoluxan xəstələrin aşkar edilməsi və qospitalizasiyası üçün internet xidmətinin təşkili Musayeva Rəna Qiyas Qarayev Qalib Şalon
21.
Qasımov Faiq Azad
10 Bakı Avropa Liseyi BakıTibb və sağlamlıq NİRS- neonatal qıcolmaların diaqnostikasında innovativ yanaşma Ələsgərova Kəmalə İmam qızı
22.
Qolşaean Fərid Fərrux
11 Şəfiqə Əfəndizadə adına 13 nömrəli məktəb Bakı şəhəri, Yasamal rayonuTibb və sağlamlıq Genetik dəyişiklər, gələcəyin üstünlüyü- Nanotexnologiya Sadıxova Gülsüm Morgan Nathen
23.
Rufullazadə Peyman Qədim
Qurbanlı Mahir Rafiq oğlu
9 Haftoni Qəsəbə tam orta məktəbi LənkəranTibb və sağlamlıq Lənkəran bölgəsində yayılan dərman bitkiləri və onlardan davamlı istifadənin əhəmiyyətinin öyrənilməsi. Ağayeva Sevər Adil qızı Ağayeva Sevər Adil qızı
24.
SÜLEYMANLI FİDAN RAFAYIL qızı
10 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb-lisey təb Şirvan şəhəriTibb və sağlamlıq EHTİYATLI OLUN : DƏM QAZI !!! Novruzov Elnur İlqar oğlu
25.
Tapdıqova Gülşən Ruslan
11 Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya SumqayıtTibb və sağlamlıq Naviqatorlu qol Cavanşir Məmmədov Cavanşir Məmmədov
26.
Əhmədli Fidan Fərhad
10 Akif Abdullayev adına 211 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri , Nəsimi rayonuTibb və sağlamlıq Antiyaşlanma Əhmədova Ramilə Ramiz Əhmədov Fərhad Əlisa
27.
Əliyev İsgəndər Cüməli
Şixəmirov İlqar Əfqan oğlu
11 Qax şəhəri T.İsmayılov adına 5 saylı tam orta məktəb 11-ci sinif Qax şəhəriTibb və sağlamlıq “Mənim pasientim” elektron xəstə izləmə sistemi Arixova Sevil Sayad qızı
28.
Əzimli Ismayıl Elman
9 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriTibb və sağlamlıq Laporoskopin əməliyyatların gedişini dəfələrlə ucuzlaşdıran qurğunun kəşfi Elman Əzimov Elman Əzimov