• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3
Kimya
25 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
ABBASZADƏ SƏRİYYƏ HƏMİD qızı
HEYBƏTOVA SƏMA SEHRAB qızı
9 Şirvan şəhər 13№li tam orta məktəb Şirvan şəhəriKimya SƏMT QAZI-QİYMƏTLİ KİMYƏVİ XAMMAL Aslanova Aynurə Şamil qızı
2.
Abuzərova Nurcan Kənan
9 Şəmkir KBTL Şəmkir, Dəllər Qəsəbəsi.Kimya Tullantı suların adsorbsiya üsulu ilə təmizlənməsi. Cəfərova Çinarə Rafiq qızı
3.
Ağahüseynli Cahan Fərid
Məmmədzadə Nicat Ələkbər oğlu
9 23 nömrəli məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Ağır metal kationlarının torpaqda olan əsas qida elementlərinə təsirinin öyrənilməsi Həsənova İradə Kərim Abdullayev Qurban Sadiq
4.
Ağazadə Nigar Əhədulla
Babayeva Ləman Nemət
11 Ə.Əliyev adına 125 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Xəzər rayonu, Buzovna qəsəbəsiKimya Nanoplatin katalizatorlar Qarayev Məharət Nağı Məmmədov Asif Nəsib
5.
Bağırov Amil Zülfüqar
10 Ş.Əfəndizadə adına 13nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Yasamal rayonuKimya Göy dənizin mavi tonu Sadıxova Gülsüm Sadıx Sadıxova Leyla Rzaqulu
6.
Cəfərli Nihad Araz
Əliyev Mirsəlam Sübhan
11 23 nömrəli məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Təbii nanogübrələrin alınması və kompleks istifadə etməklə deqradasiyaya uğramış torpaqların münbitləşdirilməsi. Həsənova İradə Kərim Abdullayev Qurban Sadıq
7.
Cəfərli Röya Əfqan
Hüseynova Mədinə Vüqar
11 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nəriman Nərimanov rayonu, Əliyar Əliyev küçəsi 128Kimya Nanohissəciklərin canlılara təsiri Məmmədov Asif Məhəmməd oğlu
8.
Cəfərov İbrahim Valeh
11 Zakir Bəhmənov adına 68 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri Sabunçu rayonuKimya Şüşə tullantılarının təkrar emalı Hüseynova Şəfəq Ənvər qızı
9.
Dadaşzadə Nigar Asif
10 Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya SumqayıtKimya Tullantı qida yağlarından sintez yolu ilə metil ester sulfonat səthi aktiv maddəsinin alınması Əmir Reza Vəxşuri Elmar Əsgərzadə Etibar
10.
Hümbətov Hüseyn Müzəffər
9 165 nömrəli tam orta məktəb Xətai rayonuKimya "Suyun anormal xüsusiyyətləri" Bayramov Qəzənfər Müzəffər oğlu Bayramov Qəzənfər Müzəffər oğlu
11.
Həsənli Rəsul Zaur
Musayev Taleh Valeh oğlu
9 Təbiət Riyaziyyat Humanitar Elmlər Təmayüllü lisey MingəçevirKimya Yeni inhibitorların yaradılması Həsənova Sevinc Firdovsi qızı Sücayev Əfsun Rəzzaq oğlu
12.
Həsənova Suğra Mehman
9 A.S.Makarenko adına Humanitar Fənlər Təmayüllü Gimnaziya Bakı, Xəzər r-nu, Şüvəlan qəs.Kimya Bioplastik Həmzəyeva Şəbnəm Eldar
13.
İBİŞOVA ZƏHRA İDRİS
QURBANOVA FİDAN FİRDOVSİ
10 M.İbrahimov adına lisey BiləsuvarKimya Ermənistan ərazisində çirkləndirilmiş Araz çayında toksiki qurğuşun və kadium iyonlarının təmizlənməsi metodikasının işlənilməsi Çıraqov Famil Musa Çıraqov Famil Musa
14.
Kərimli Pərviz İlqar
Məhərrəmli Nicat Elxan
11 İ.Hacıyev adına "Tərəqqi" texniki-humanitar liseyi Bakı şəhəri, Nərimanov rayonuKimya Bioloji aktiv α-keto efirlərin aril hidrozo törəmələrinin sintezi Abışov Nasim Əjdər Şıxaliyev Namiq Qürbət
15.
Musalı Səlcuq Azər
Aytac Xəqani Əliyeva
9 Humanitar fənlər təmayüllü məktəb-lisey Bakı şəhəri, Xətai rayonuKimya Yeni bufer tərkibli antimikro maddələrin sintezi və tərkibi Fətullazadə Rəhman Həsənağa Rəhimova Aysel Ruflan
16.
Məmmədli Cahangir Tahir
Babayeva Mədinə Məmməd
9 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəri, Xətayi rayonuKimya Üzvi turşuların əsasında bitkilərin yeni boy stimullaşdırıcıları Bayramova Səbinə Telman Əsədova Rəna Əhəd
17.
Məmmədli Fatimə Tərlan
Baloğlanova Səbinə Fazil
9 P.İsmayılov adına 278 nömrəli tam orta məktəb Bakı, SuraxanıKimya Metallar və onların həyatda rolu Həsənova Telli Südeyf
18.
Nağıyeva İmarət Farid
Ruhullayeva Fidan Məzahir
11 Gənc İstedadlar liseyi YasamalKimya üçkomponentli reaksiya vasitəsilə piridopirimidinlərin sintezi və quruluşunun təyini Nağıyev Farid Nadir oğlu Aytən Əsgərova Rafiq qızı
19.
Qarayeva Nuriyyə Fuad
Nağıyev Cavidan Əfqan
10 Fizika-Riyaziyyat və İnformatika Təmayüllü Lisey Bakı şəhəri, Yasamal RayonuKimya Halogenləşmiş diazobutadien boyalarının sintezi Gülnar Süleymanova Tofiq Şıxaliyev Namiq Qürbət
20.
Sadıqzadə Əminə Rizvan
Kazımlı Aqşin Bahar
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Yasamal,BakıKimya Mikroorqanizmin neftlə yaratdığı möcüzə Nəcəfli Məhəmməd Namiq Alməmmədova Aygün Erşad
21.
Yahyazadə Xuraman Elnur
Hacıyev Yusif Elçin
9 Gənc istedadlar liseyi Bakı şəhəri, Yasamal RayonuKimya 1,3,5-triazinlərin sintezi Qurbanova Nuranə Vaqif qızı Süleymanova Gülnar Tofiq qızı
22.
Əhmədli Fidan Fərhad
11 211 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri,Nəsimi rayonuKimya Torpaqda vanadiumun təyini Məmmədova Aysel Məzahir Quliyev Kərim
23.
Əliyeva Aytac Aruzovna
İbrahimov Ömər Anar oğlu
9 BDU nəzdində "Gənc istedadlar" liseyi Bakı şəh., Yasamal r.-nu, Əhməd Cəmil küç., 41AKimya Fotokatalitik deqradasiya k.e.d., prof.Alosmanov Rasim Mirəli oğlu k.e.d., Balayeva Ofeliya Oktay qızı
24.
Əmiraslanlı Əliyoldaş Həsən
Çiraqi Şəfiqə Elbrus
11 Qobu qəsəbə 2 nömrəli tam orta məktəb Bakı, AbşeronKimya Yeni Qrafen Erası və onun Texnoloji Üstünlükləri Kərimova Ayşə Nəzir
25.
Əşrəfov Ramal Rüfət
Baxşəliyev Vagif Natiq
9 Təbiət Elmləri Təmayyüllü gimnaziya SumqayıtKimya Polietilen tereftalat (PET) tullantılarından yeni poliuretan (PU) köpüklərinin alınması Əmir Reza Vəxşuri Əmir Reza Vəxşuri