• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3

Təşkilatçılar

 

Azərbaycan Respublikasının

Təhsil Nazirliyi 


 

 

Azərbaycan Respublikasının

Gənclər və İdman Nazirliyi


 

 

Azərbaycan Milli

Elmlər Akademiyası


 

Heydər Əliyev Mərkəzi


 

Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad

Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsi


ELANLAR

 

 

 



 

 

Partnyorlar

 

Fizika, astronomiya
41 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abasov Bəhram Bəxtiyar
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Daimi işləyən yastıq Abdullayev Qurban Sadıx oğlu Abdullayev Qurban Sadıx oğlu
2.
Abdullayev Nihat Rauf
11 Mübariz İbrahimov adına Lisey Biləsuvar RayonuFizika, astronomiya Piezoelektriklərin Dərzi Dəzgahında Tətbiqi Ravil Rzayev Fəraim
3.
Ağarzayeva Olesya Ayaz
Nəsibova Nigar Bayram qızı
10 S.C.Pişəvəri adına Respublika Humanitar Fənlər Gimnaziyası Bakı şəhəri Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Flexible Travel To Sky (FTTS) Babayeva Səidə Əhəd qızı
4.
Ağayev Anar Fərhad
9 245 Bakı Xatai rayonFizika, astronomiya Прототип вечного двигателя Nadejda İsmayılova Astan
5.
Akifli Rüstəm Fərmayıl
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtFizika, astronomiya MnBi2Te4(Bi2Te3)m yeni maqnit topoloji izolyatorlar Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı
6.
Araz Bədəlov Ruslan
Ağazadə Rəvan Elman
9 Təfəkkür liseyi SumgayıtFizika, astronomiya İldirim- alternativ enerji mənbəyi. Mirzəliyeva Ülkər Pirməhəmməd Mirzəliyeva Leyla Pirməhəmməd
7.
Bəkirli Səid Alış
Əliquluzadə Əli Asif
9 TTEL Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Enerjinin yenidən bərpa etmək Əfəndiyev Rahib
8.
Cəbrayilov Saday Telman
10 261 məktəb-lisey BakıFizika, astronomiya Triple energy
9.
Hacıyev Rauf Rüfət
Əhmədova Aydan Rafiq qızı
9 Bakı Avropa Litseyi 23 Leopold və Mstislav Rostropoviçlər, BakıFizika, astronomiya Yüksək qeydetmə həssaslıqlı smart sensorların radiasiya təhlükəsizliyində tətbiqi Qasımova Nəzakət Sabir qızı Heydərov Namiq Novruz oğlu
10.
Hüseyn Nəsirli Zeynal oğlu
9 Dövlət Sərhəd Xidməti Xüsusi Məktəbi Xəzər rayonu Mərdəkan qəsəbəsiFizika, astronomiya Səs dalğaları ilə elektrik enerjisi (Quiet Energy) Cəfərli Rüfət Seyid oğlu
11.
Hüseynli Duyğu Sirac
Sərxan Məlikzadə Mərkəz
9 Bakı Avropa Liseyi Bakı şFizika, astronomiya AVTOMOBİLLƏRDƏN ÇIXAN ZƏRƏRLİ QAZLARIN İONLAŞDIRMA ÜSULU İLƏ ZƏRƏRSİZLƏŞDİRİLMƏSİ Nəzakət Qasımova Sabir Arif Orucov Kabı
12.
İbrahimov Murad Mahir
Bodurova Aysu Asif
10 Nizami adına 1 saylı tam orta məktəb Balakən rayonu Z.Əliyeva 65Fizika, astronomiya Xlorofil və fotovoltaika Ustayeva Aygün Məhəmməd Asimov Əhməd Alizar
13.
İlyasov Ülvi Osman
Abbasova rəfiqə İlham
9 Sumqayıt şəhər texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhər 17-mkrFizika, astronomiya Meşə yanğınlarına qarşı mübarizə
14.
İsmayılov Ibrahim Asim
9 Təfəkkür liseyi Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Meyvə şirələrindən enerji alınması Əliquliyeva Xəyalə Vaqif Nurullayev Yusif
15.
İsmayılova Fidan Zərbalı
Miriyev Rüfət Səyavuş
10 Bakı Modern Təhsil kompleksi Bakı ş.Nərimanov r-nu ,Əliyar Əliyev 128Fizika, astronomiya Anodda oksidləşdirilmış alüminium əsasında nanoməsaməli membranların alınması Rəcəbli Əlövsət Əhməd Rəcəbli Əlövsət Əhməd
16.
Kuzutürk Julide Murat
Hacıyev Emil Tamerlan
11 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Maye kristalların elektrooptik xassələrinin nanohissəciklər vasitəsilə idarə olunması Hüseynova Nərgiz Kamil Hümbətov Şirxan Ərəstun
17.
Ləzgiyev Məhəd Kamandar
Hacıbəyli Bilqeyis Eldar
9 A.Hüseynzade aidına 20 nöm tam orta məktəb Bakı şəh,Yasamal rayonuFizika, astronomiya Light Roads Bağirova Jamilya Vostok qizi
18.
Mirzalıyeva Aydan Ziya
Əliyev Fuad Məqsəd
9 R.Nəsrəddinov adına 39 nömrəli tam orta məktəb Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Maqnit sahəsinin insan orqaniziminə təsiri Səfərova Mətanət Cavad Səfərova Mətanət Cavad
19.
Muradov Aydın Şaiq
Şirinzadə Aydın Rövşən
11 İstedad liseyi SumqayıtFizika, astronomiya Artan küləyin hesabına elektrik enerjisinin alınmasının eksperimental tədqiqi Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
20.
Mustafazadə Ömər Vuqar
9 Şəki şəhər fizka,riyaziyyat və humanitar təmayüllü lisey ŞəkiFizika, astronomiya Maqnitdən enerji əldə etmək Fətəliyeva Mənsurə Osman
21.
Məmmədli Nicat Faiq
10 R.Miradov adına 7 nömrəli tam orta məktəb Mingəşevir şəhəriFizika, astronomiya Maqnitomobil Əhmədova Arzu Tofiq Hüseynov Cahangir İslam
22.
Məmmədov Nahid Natiq
Əkbərov Hüseyn Ramil oğlu
10 22 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya Bi2Te3 nazik təbəqəsi əsasında miniatür elektrik çeviricilərin və alternativ enerji mənbələrin alınması Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı
23.
Məmmədzadə Rəşad Rəhim
11 14 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri Nəsimi rayonuFizika, astronomiya Maqnitli maşın Adıgözəlova Validə
24.
Nəsirov Səyəddin Ceyhun
Allahverdiyeva Nigar Əvəz
9 Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi Bakı şəhəri, Nəsimi rayonuFizika, astronomiya Sms vasitəsi ilə lampanın yandırılıb-söndürülməsi Rzayev Ravil Fəraim
25.
Ömərli Nicat Mayis
Məmmədzadə İlham İlqar
10 BDU nəzdində "Gənc istedadlar" liseyi Bakı şəh., Yasamal r.-nuFizika, astronomiya Triboelektrik generatorları əsasında alternativ enerji mənbələri Orxan Kazımzadə Aydın Həsən
26.
Qasımova Səbinə Vəli
Sadıqova Duyğu Sadıq
9 R.Nəsrəddinov adına 39 nömrəli tam orta məktəb Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Sabahın alimləri Səfərova Mətanət Cavad Səfərova Mətanət Cavad
27.
Quliyev Murad Elman
10 Təfəkkür liseyi Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Suyun özündə enerji toplaması Məmmədov Cavanşir Firudin
28.
Quliyev İsgəndər Elxan
Elvin Əhmədzadə Elxan oğlu
11 BDU nəzdində Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Эпитаксиальные пленки CdFeTe для электроники Mehrabova Mətanət Əhməd qızı Nuriyev Hidayət Rəhim oğlu
29.
Rəcəbov İlkin Tələt
10 P.İsmayılov adına 278 №li tam orta məktəb Bakı şəhəri, Suraxanı rayonuFizika, astronomiya Maqnitli lift Əliyeva Gülnar Mirəziz Əlirzayev Qafar Abbas
30.
Rəsulzadə Nərmin Rövşən qızı
11 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriFizika, astronomiya KAİNATIN ENERJİ MÖCÜZƏSİ Rzayeva Rəfiqə Babaş qızı
31.
Sadıqova Həmidə Cəmşid
Sadıqova Nəzrin Cəmşid
9 Tofiq İsmayılov adına 6 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri, Səbail rayonuFizika, astronomiya İstehsal prosesində yeni texnologiya-vakkum
32.
Süleymanova Tamilla Rövşən
Həbibullayev Rəfsan Namiq
9 Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəri, Əhməd Cəmil küçəsi 41AFizika, astronomiya Qrafit monotəbəqəsi ilə örtülmüş reniumun (Re) səthində yaradılan barium (Ba) adacıqlarının sezium-xlor (CsCl) molekullarının dissosiyasiyasına təsiri Səfərov Kərəm Məmməd Orucov Arif Kabı
33.
Şəfiyev Əbil Üzeyir
10 Sumqayıt şəhər 11 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya Tenzohəssas yarımkeçirici materialların alınma texnologiyası Bayramov Coşqun Cümşüd
34.
Əhmədli Nihad Azad
10 261 məktəb-lisey Bakı şəhəri Xətai rayonuFizika, astronomiya Endless Energy (Sonsuz Enerji)
35.
Əliyev Taleh Maqsud
Əhmədzadə Zərifə Elxan qızı
11 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Qabor linzasının öz-özünü tənzimləyən əməliyyat rejimi Qasımova Nəzakət Sabir qızı Həsənov İlham Soltan oğlu
36.
Əliyev Taleh Teymur
11 275 nömrəli tam orta məktəb Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs.Fizika, astronomiya Kvant mexanikası Əlyarova Arzu Dəmir Xarici mənbə
37.
Ələkbərov Uğur Cəmil
Əliyev Abasqulu Taleh oğlu
11 BDU nəzdində Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Прикладные возможности эпитаксиальных гетероструктур CdTe/CdMnTe Mehrabova Mətanət Əhməd qızı Nuriyev Hidayət Rəhim oğlu
38.
Əmirov Emin Rəfael
Kərimov Aqşin Ramil
9 M.Nəcəfov adına 86 nömrəli tam orta məktəb Xətai rayonFizika, astronomiya Формула вычисления начального значения физической величины при решении однотипных физических задач Məsimova Aynur Fikrət
39.
Əsgərzadə Fərhad Tahir
Baxşiyev Amin İlqar
10 Alı Mustafayev adına 202 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri,Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Suyun neft çirklənməsindən effektiv təmizlənməsində karbon nanotexnologiyasının rolu Fərəcova Vəfa Kərim Məmmədova Samirə Akif
40.
Əzizov Sərxan Lətif
Baxışova Fidan Qulam qızı
11 Şirvan şəhər 13№li tam orta məktəb Şirvan şəhəriFizika, astronomiya LİNZADAN KEÇƏN GÜNƏŞ ŞÜASI Məmmədova Vüsalə Ədalət qızı
41.
Тагизаде Рахман Метин
9 20 nomreli BakiFizika, astronomiya Радио-ток Jamila Bagirova Vostok Qaçay Nəcəfov

Axtarış

  • SA-2018-USA1
  • SA-2018-USA2
  • SA-2018-USA3
  • SA-2018-USA4
  • SA-2018-USA5
  • SA-2018-USA6
  • SA-2018-USA7
  • SA-2018-USA8
  • SA-2018-USA9
  • SA-2018_acilish1
  • SA-2018_acilish2
  • SA-2018_acilish3
  • SA-2018_acilish8
  • SA-2018_acilish4
  • SA-2018_acilish5
  • SA-2018_acilish6
  • SA-2018_acilish7
  • SA-2018_acilish9
  • SA-2018_acilish12
  • SA-2018_acilish10
  • SA-2018_acilish11
  • SA-2018_acilish13
  • SA-2018_son1
  • SA-2018_son2
  • SA-2018_son3
  • SA-2018_son4
  • SA-2018_son5
  • SA-2018_son6
  • SA-2018_son7
  • SA-2018_son8
  • SA-2018_son9

Bizimlə əlaqə


Ünvan:  
Azərbaycan Respublikası, Bakı ş., AZ1008, Xətai pr. 49

Tel
.: (+994) 12  599-11-55 (daxili nömrə: 5423)

E-mail: Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.


"Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi

 IntelISEFSabahinAlimleri

 "Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi