• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3
Fizika, astronomiya
36 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abbaslı Məhəmməd Elnur
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey BakıFizika, astronomiya W-wing Ibrahimov Zəka Akif
2.
Abbaszadə Tunar Anar
Həşimzadə Əli Rəhim
9 Təffəkkür liseyi SumqayitFizika, astronomiya Sərbəst enerji
3.
Ağamalıyev Mikayıl Vüqar
11 Tofiq İsmayılov adına 6 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəri. Səbail rayonuFizika, astronomiya Навстречу новому Лазеру İbrahimova Nərgiz Fərhad qizi Əsədullayeva Səidə Qılman qizi
4.
Babayeva Adilə Elvin
Zeynalova Alina Emil
11 26 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Qapalı mühitdə havanın və səsin enerjisinin çevrilməsi texnologiyası Babayeva Xatirə Cavanşir Məmmədov Cavanşir Firudin
5.
Bayramov Cavidan İftixar
Məhərrəmova Aysu Məmməd
10 KBTL-ŞƏKİ Şəki şəhəriFizika, astronomiya Dəniz dalğalarından alternativ enerji alınması. Digər alternativ enerji qaynaqlarının vahid sistemdə birləşməsi İbrahimxəlilov Aqşin Yoxşar Rəcəbov Məmməd Rəcəb
6.
Bayramova Nərmin Elxan qızı
Bayramov Ülvi Elxan oğlu
11 Bakı Avropa Liseyi Bakı ş. Xətai r. Ağ Şəhər. Süleyman Vəzirov küçəsiFizika, astronomiya İşğaldan azad olunmuş ərazilərin minalardan təmizlənməsi üçün metal detektoru Qasımova Nəzakət Sabir qızı Heydərov Namiq Novruz oğlu
7.
Bədəlli Səkinə Ağamoğlan
Bədəlli Sucəddin Ağamoğlan
11 Rafiq Nəsrəddinov adina 39saylı tam orta mekteb Bakı şəhəri,Nəriman Nərimanov rayonuFizika, astronomiya İşıqlı dünya Seferova Metanet Cavad
8.
Elçin Aysu Mustafayeva
Əliyev Orxan Qafar
10 43 Nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya Futbol meydançalarında ot örtüyü vasitəsilə alternativ enerjinin alınması Xasıyeva Könül Nübarək Məmmədov Cavanşir Firudin
9.
Hacıyev İlkin Cavid
Fatimə Hüseynova Elman
10 Texniki və Təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəri 17 mkrFizika, astronomiya Pəncərə sistemi ilə mənzilin istiliyinin təmin olunması Cavanşir Məmmədov Cavanşir Məmmədov
10.
Heydər Cavidan İslamzadə
9 S.Rüstəm adına XDT Gimnaziya Bakı şəh, Xəzər rayFizika, astronomiya Nano Texnalogiya Heydərova Nazilə Ataxan
11.
Hüseynli Misir Fariz
Yusifzadə İlqarə İlqar
10 BDU-nun nəzdində Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhərFizika, astronomiya Portativ elektronik cihazlar üçün triboelektrik nanogeneratorların yaradılması və sensorların hazırlanması Əliyeva Zəminə Feyzulla Muradov Mustafa Bayram
12.
Həbibullayev Rəfsan Namiq
Süleymanova Tamilla Rövşən qızı
11 B.D.U. nəzdində Gənc İstedadlar liseyi BakıFizika, astronomiya Maye kristal əsaslı 5G antenaların hazırlanması Əliyeva Zəminə Feyzulla qızı Hümbətov Şirxan Ərəstun oğlu
13.
Mehraliyev Tofiq Ramil
9 20 nömrəli Gəncə şəhəriFizika, astronomiya PowerBank Elnurə Süleymanova
14.
Mirzəyev Heydər İlqar
11 Türkiyə Diyanət Vəqfi - Bakı Türk Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Qrafen - NanoDünyanın möcüzəsi Kərimov Cəlal Asimov Əhməd Əlizar oğlu
15.
Muradlı Zamiq Zaur
9 291 №li ekologiya lisey Bakı şəhəri, Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Günəş enerjisinin yeni istifadə yolları Məmmədov Ariz Süleyman Məmmədov Ariz Süleyman
16.
Musayeva Nazlı Mahama
Məhəmmədov Ümüd Cəfər
11 Nizami adına 1 saylı orta məktəb Balakən rayonuFizika, astronomiya Kvant nöqtələri və orqanik nanotexnologiya. Ustayeva Aygün Məhəmməd qızı Kərimova Afət Malah qızı
17.
Mütəllimli İsmayıl Azər
Yusifli Yusif Elnur
10 Fizika Riyaziyyat İnformatika Təmayüllü Lisey Bakı şəhəri Yasamal rayonuFizika, astronomiya Vakum yatarmaqla şirələrin soyuq emalı Əliyev Hacıağa Yaqub oğlu Əliyev Hacıağa Yaqub oğlu
18.
Məmmədova Gülüstan Anar
10 23 nömrəli məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Azad olunmuş ərazilərin axar suyundan istifadə etməklə alternativ enerji mənbəyijin əldə olunması Əliyeva Leyla Tofiq
19.
Nəbizadə Fidan Mehman
Əmrahova Xəyalə
10 Təbiət Elmləri Təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Bioçevirme texnologiyası ilə polietilen vasitələr Abdullayev Qurban Sadıq oğlu Məmmədov Cavanşir
20.
Nəcəfli Oğuz Ümman
10 Naxçıvan Qarnizonu tam orta məktəbi Naxçıvan şəhərFizika, astronomiya İşğaldan azad olunmuş ərazilərdə minaları təyin edən dron Yasinova Sara Nadir qızı
21.
Ocaqova Xanım Elşən
9 P.İsmayılov adına 278 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri,Suraxanı rayonuFizika, astronomiya Alternativ enerji mənbələri Bəşirova Tamilla Sarı
22.
Qasımova Ayan Elmar
10 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəh,Yasamal ray,Rostropoviçlər küçəsi 23Fizika, astronomiya Faza dəyişdirici materialların tətbiqi ilə günəş panellərinin enerji səmərəliliyinin artırılması Əsgərzadə Elmar Etibar oğlu Əsgərzadə Elmar Etibar oğlu
23.
Quliyev Raul Ramil
9 20 NÖMRƏLİ MƏKTƏB-LİSEY Yasamal rayonuFizika, astronomiya Mini Tozsoran Hacıyeva Xumar Atif qızı
24.
Quliyeva Ülkər Nazim
Şükürlü Hicran Zaur
11 22 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya Avtomobilin pərlərinin sürətlə fırlanması hesabına alternativ enerjinin alınması Məmmədov Cavanşir Firuddin Məmmədov Cavanşir Firuddin
25.
Qəribova Solmaz Rəşad
Aslanova Xavər Nur Həzi
10 Bakı Avropa lisseyi Bakı ş. ağ şəhərFizika, astronomiya Yeni nanoölçülü su konsepsiyası (Nano Su) Semyonova Yuliya Genadiyevna Qəhramanova Gulnaz Kamal
26.
RƏCƏBOV SADİQ RƏFAEL oğlu
DADAŞOVA NAZƏNİN ADƏM qızı
10 Şirvan şəhər 13№li tam orta məktəb Şirvan şəhəriFizika, astronomiya KAİNATIN ENERJİ POTENSİALI:DÜNƏNİ,BU GÜNÜ,GƏLƏCƏYİ Həsənova Fəridə Ədalət qızı
27.
Şərifov Novruz Şahin
10 Sumqayıt şəhər 6 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya Günəş enerjisi ilə işləyən elektronik cihazlar (Kompüter,televizor,telefon) Xanəliyeva Təranə Hacımurad
28.
Usubova Aysu Emil
Sadıqova Həmidə Cəmşid
11 Tofiq İsmayılov adına 6 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəri, Səbail rayonuFizika, astronomiya Havanın ionlaşdırılması gümüş ionların vasitəsi ilə İbrahimova Nərgiz Fərhad Əhmədova Xuraman Nüsrət
29.
Vahabov Salman Adil
Fərhad Kərimbəyli Rüfət oğlu
10 Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Фотопреобразователи солнечной энергии нового поколения Mehrabova Mətanət Əhməd qızı Nuriyev Hidayət Rəhim oğlu
30.
Verdiyev Amin Eldar
11 FRİTL GəncəFizika, astronomiya Maqnit sayəsində yanacaqsiz hərəkət edə bilən avtomobil.
31.
Yunisov Həsən Vüqar
Adıgözəlov Aslan İlqar oğlu
9 23 nömrəli məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Torpaqdan alternativ enerjinin alınması. Abasova Alina Zakir Əliquliyeva Xəyalə Vaqif
32.
Əhmədzadə Nuray Kamil
Əhmədzadə Aydan
10 19 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Soyuq hava şəraitində Günəş enerjisi ilə mənzillərin qızdırılması texnologiyası Əhmədova Şahnaz Məmmədov Cavanşir
33.
Əliyeva Nuranə Yaqub
Vəliyeva Fidan
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Əhməd Cəmil küçəsi,BakıFizika, astronomiya Niyə 4? Qənbərova Hədiyyə Əliyev Yaqub Nəcəf oğlu
34.
Ələsgərov Ələkbər Sabir
Xanəliyev Yusif Aydın
9 Namiq Məmmədov adina 9sayli mekteb NəsimiFizika, astronomiya Fizika ixtiracilari Qasimova Sevgi ENSTEYIN
35.
Ализаде Айсель Баба
Маммедова Хадиджа Новруз
11 4 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Технология получения масштабной альтернативной энергии от внутренних возможностей квартиры Məmmədova Aybəniz Müştəba qızı Məmmədov Cavanşir Firuddin oğlu
36.
Мамедзаде Амин Ильяс
10 среднеобразовательная школа №11 СумгаитFizika, astronomiya Гибридная технология получения электрической энергии для водного транспорта Балаева Афиля Гасанбала кызы Мамедов Джаваншир Фирудунович