• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3

Təşkilatçılar

 

Azərbaycan Respublikası

Elm və Təhsil Nazirliyi 


 

 

Azərbaycan Respublikasının

Təhsil İnstitutu


 

 

Azərbaycan Respublikasının

Gənclər və İdman Nazirliyi


 

 

Azərbaycan Milli

Elmlər Akademiyası


 

Heydər Əliyev Mərkəzi


 

Azərbaycan Təhsil İşçiləri

Azad Həmkarlar İttifaqı


 

bp in Azerbaijan


ELANLAR...


 

 

 

 



 

 

Partnyorlar

 

“Sabahın alimləri” XII Respublika Müsabiqəsində iştirak üçün Elmi Ekspertiza Komitəsi tərəfindən təsdiqlənmiş şagirdlərin siyahısı:

 

SN

Müsabiqənin istiqaməti

Şagirdlərin SAA

Məktəbin tam adı

 

1

Riyaziyyat

Cəfərli Murad Emil

Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

 

Abdullayev Ömər Ramsin

 

2

Riyaziyyat

Cəfərov Xanlar İlqar

Müasir İnnovasiyalar Liseyi

 

Əsədli Nuray Fuad

 

3

Riyaziyyat

İsgəndərli Süsən Elçin

Bakı Modern Təhsil Kompleksi

 

Əliyeva Nuranə Yaqub

 

4

Riyaziyyat

Islamlı Nüsrət Adil

287 nömrəli Zəkalar liseyi

 

Kərimli Oqtay Şərəf

 

5

Riyaziyyat

Karibov Nurlan İlqar

Humanitar fənlər təmayüllü məktəb-lisey

 

Məmmədov Bəhram Zahid

 

6

Riyaziyyat

Mustafazadə Nəzrin Oqtay

Muasir İnnovasiyalar Liseyi

 

Əliyeva Çinarə Pərviz

 

7

Riyaziyyat

Muxtarov Vüqar Vaqif

Ağdam 38 N-li tam orta məktəb

 

Xəlilzadə Ayxan Teymur oğlu

 

8

Riyaziyyat

Nəzərov Əkbər Əfqan

Atatürk Lisesi

 

Ömər Yusibzadə Pərviz

 

9

Riyaziyyat

Osmanlı Yusif Faiq

200 nömrəli məktəb

 

Nəzrin İsayeva Cavad qızı

 

10

Riyaziyyat

Qasımova Ayla Ceyhun

283

 

Xudadatova Duyğu Anar

 

11

Riyaziyyat

Rzalı Nuray İlham

İstedad liseyi

 

12

Riyaziyyat

Şükürov Elşən Rövşən oğlu

Şamaxı şəhər M.Hadi adına 9 №-li tam orta məktəb

 

13

Riyaziyyat

Vəliyeva Əfsanə İlqar

Tərəqqi Texniki Humanitar liseyi

 

Mədinə Həşimova Vasif

 

14

Riyaziyyat

Yaşar Nəzrin Cavadova

Müasir İnnovasiyalar Liseyi

 

Nərcis Bəyverdiyeva Nazil

 

15

Riyaziyyat

Zeynalov Abbas Cəfər

Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

 

İsayeva Nərgiz Müşfiq qızı

 

16

Riyaziyyat

Əlili Nurlana Ağasəf

17 nömrəli tam orta məktəb

 

17

Riyaziyyat

Ələkbərova Surə Zülfü

Naxçıvan Qızlar Liseyi

 

Bayramova Jalə Əfsəl

 

18

Riyaziyyat

Nicat Əzizli

Akademik Zerife Əliyeva adına lisey

 

19

Fizika, astronomiya

Abdullayev Ayxan Fərhad

№46

 

20

Fizika, astronomiya

Abdullazadə Ərhun Aqşin

BDU nəzdində Gənc İstedadlar Liseyi

 

Məhərrəmova Leyla Samir qızı

 

21

Fizika, astronomiya

Cəfərov Mirziya Zəka

Fizika, riyaziyyat və informatika təmayüllü lisey

 

22

Fizika, astronomiya

Hüseynli Məhəmmədəli Hüseynqulu

191 nömrəli tam orta məktəb

 

İsgenderov Nicat Ziya

 

23

Fizika, astronomiya

Kərimli Banuçiçək Məcid

Tofiq İsmayılov adına 6 nomrəli lisey

 

24

Fizika, astronomiya

Mansurzadə Əsma Elmar

Arif Hüseynzadə adına 20 nömrəli məktəb-lisey

 

25

Fizika, astronomiya

Mirzə Əzizə Azər

Bakı Avropa Liseyi

 

Orexova Alisa Andreyevna

 

26

Fizika, astronomiya

Məmmədova İlknur Pərvin

Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

 

Məmmədli Selcan Vüsal

 

27

Fizika, astronomiya

Seyidəli Tuncay Dəyanət

Bakı Modern Təhsil Kompleksi

 

Əsədov Emil Xəmməd oğlu

 

28

Fizika, astronomiya

Əli Erkın Fərid oğlu

Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1№li tam orta məktəb-lisey

 

29

Fizika, astronomiya

Əlibəyli Əminə Günər

23№ Tahir Həsənov adına tam orta məktəb

 

Aslanova Məryəm Emin

 

30

Fizika, astronomiya

Əhmədi Cahandar Cahangir

Bakı Avropa liseyi

 

Süleymanov Nihad Elçin

 

31

Fizika, astronomiya

Əliyeva Leyla Kənan

6№-li məktəb-lisey

 

Əzizova Fərəh Elmir qızı

 

32

Fizika, astronomiya

Əlizadə Həsən Rauf

83 nömrəli məktəb-lisey

 

Cəbrayılov Murad Coşqun oğlu

 

33

Fizika, astronomiya

Amin Cavadov

3 nömrəli tam orta məktəb

 

34

Fizika, astronomiya

Hacıyeva Ayşan Tofiq

BDU nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi

 

Hüseynli Misir Fariz

 

35

Kimya

Hacıyev Musa Bəxtiyar

Bakı Avropa Liseyi

 

Qurbanlı Zöhrə Elşən qızı

 

36

Kimya

Hüseynova Gülər Elçin qızı

Texniki-humanitar lisey

 

37

Kimya

Həsənov Ayxan Elxan

Gəncə şəhər, Fizika, riyaziyyat və informatika təmayüllü lisey

 

38

Kimya

İsayev Oğuz Rəşad

Bakı Avropa liseyi

 

Nəbiyev Əli Valeh

 

39

Kimya

Mirzəli Nigar Zahir

Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

 

40

Kimya

Məcidzadə Ayan Azər

Zərifə Əliyeva adına lisey

 

Cəfərova Günəş Taleh qızı

 

41

Kimya

Musayeva Sabrina Zeynal

Bakı Müasir Təhsil Kompleksi

 

42

Kimya

Nəcəfli Xatirə İlqar

Humanitar fənlər təmayüllü məktəb-lisey

 

Mirzəzadə Şəmsi Faiq

 

43

Kimya

Ömərli Ayaz Yaşar

BDU-nun nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi

 

İbrahimov Ömər Anar oğlu

 

44

Kimya

Yunisova Zərifə Vüqar

23 nömrəli tam orta məktəb

 

İbrahimli Yaqub Namiq

 

45

Kimya

Əliyeva Asya Cəbrayıl

Naxçıvan Şəhər Heydər Əliyev adına tam orta məktəb

 

46

Kimya

Ələmşahova Nigar Gursel

Təfəkkür liseyi

 

Rzayev Nuran Ruslan

 

47

Kimya

Əşrəfov Ramal Rüfət

İsmət Qayıbov adına 1 nömrəli tam orta məktəb

 

Nəbiyev Əli Samir

 

48

Kimya

Qasımova Ayan Elmar

Bakı Avropa Liseyi

 

49

Biologiya

Abuzərova Nurcan Kənan

Şəmkir rayon Kimya-biologiya təmayüllü lisey

 

Ələkbərli Aysel Zamiq

 

50

Biologiya

Ceferov Cefer Teymur

BDU-nun nəzdində "Gənc istedadlar" liseyi

 

Əliyeva Aytac Aruzovna

 

51

Biologiya

Cəlilova Cansu Məftun

Naxçıvan Qızlar Liseyi

 

52

Biologiya

Hümbətov Rəsul Vüqar

Heydər Əliyev adına lisey

 

Musayev Ayxan Təyyar

 

53

Biologiya

İsmayıl Züleyxa Afər

27 saylı tam orta məktəb

 

Kərimova Ləman Mübariz

 

54

Biologiya

Mirzəli Kamran Zahir

Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

 

55

Biologiya

Ruhullayeva Fidan Məzahir

BDU-nun nəzdində "Gənc istedadlar" liseyi

 

Yəhyazadə Xuraman Elnur qızı

 

56

Biologiya

Əsədov Nicat Radil

Dünya məktəbi

 

Abdullayev Tuncay Tofiq oğlu

 

57

Biologiya

Axundov Camal Elnur oğlu

Gənc İstedadlar liseyi

 

Qəmbərova Həvva Azər qızı

 

58

Tibb və sağlamlıq

Amanova Əminə Vüqar

Naxçıvan şəhər 11 nömrəli tam orta məktəb

 

59

Tibb və sağlamlıq

Aslanov Səid Fuad

Dunya məktəbi

 

Ayla Ağayeva

 

60

Tibb və sağlamlıq

Bayramlı Nəzrin Müşviq

13 nömrəli tam orta məktəb

 

Cavid Ramazanlı Müşviq

 

61

Tibb və sağlamlıq

Haciyev Yusif Elçin

Gənc Istedadlar Liseyi

 

Ağazadə Rəhman Əhliman oğlu

 

62

Tibb və sağlamlıq

Hikmət Babayev Ziya

132-134 nömrəli Təhsil Kompleksi

 

Mirzə Hafiz Seyidov

 

63

Tibb və sağlamlıq

Hüseynli Tamerlan Polad

Tahir Həsənov adına 23 nömrəli tam orta məktəb

 

İbrahimov Teymur Azad oğlu

 

64

Tibb və sağlamlıq

İsgəndərli Səccad Möhsüm

Lənkəran rayonu Liman şəhəri İ.Mahmudov adına 1 saylı tam orta məktəb.

 

Niftizadə İsa Fikrət oğlu

 

65

Tibb və sağlamlıq

Mehdi Həmid Xəlil

132-134 nömrəli Təhsil Kompleksi

 

Ələkbərzadə Ayşə Heydər

 

66

Tibb və sağlamlıq

Məmmədzadə Dəniz İlqar

Şəki Kimya-biologiya təmayüllü lisey

 

67

Tibb və sağlamlıq

Qasımov Əli Ceyhun

202 nömrəli tam orta məktəb

 

Məmmədli Rəsul Ramil

 

68

Tibb və sağlamlıq

Qasımov Fərid Azad

Bakı Avropa Lİseyi

 

69

Tibb və sağlamlıq

Qasımova Gülay Emin

298 nömrəli tam orta məktəb

 

Nəsibzadə Ayxan Anar

 

70

Tibb və sağlamlıq

Rzayeva Aydan Elxan

Azər Məmmədov adına 115 saylı tam orta məktəb

 

71

Tibb və sağlamlıq

Sophiev Adam

Humanitar fənlər təmayüllü məktəb-lisey

 

Səid Qurbanov

 

72

Tibb və sağlamlıq

Əhmədli Hikmət Etibar

Fizika, riyaziyyat və informatika təmayüllü lisey

 

İsgəndərli Əziz Qalib oğlu

 

73

Tibb və sağlamlıq

Zeynəb Babayeva

55 nömrəli tam orta məktəb

 

74

Tibb və sağlamlıq

Ramazanov Emil Səbuhi

İsmayıllı rayon Natiq Behdiyev adına 6 saylı tam orta məktəb

 

75

Tibb və sağlamlıq

Məmmədova Nərgiz Zaur qızı

60 nomreli tam orta mekteb

 

Fatimə Rəsulova Arzu qızı

 

76

Tibb və sağlamlıq

Qulizadə Fidan Rafael

İstedad Liseyi

 

Qulizadə Fariz

 

77

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Abbaszadə Səriyyə Həmid qızı

Şirvan şəhər 13№li tam orta məktəb

 

Mustafayev Kənan Pərviz oğlu

 

78

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Axundova Zəhra Elçin

T.Həsənov adına 23 N-li məktəb

 

Səmədzadə Nazlı Aqşın

 

79

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Babayev Kamil Pərviz

Şirvan şəhər Kimya-biologiya təmayüllü lisey Publik Hüquqi Şəxs

 

Baxışov Əlövsət Azər

 

80

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Bağırlı Ləman Emil

Türk Dünyasi Bakı Atatürk liseyi

 

Nicat Hüseynov

 

81

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Bayramova Fatimə Fikrət

23 nömrəli tam orta məktəb

 

Cəbiyev Ağabala İlkin

 

82

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Cəlilzadə Nüşabə Ramin

133 nömrəli tam orta məktəb

 

Cəbiyeva Günel Zamin qızı

 

83

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Dadaşzadə Nigar Asif

Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

 

Dadaşzadə Anar Asif oğlu

 

84

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Hüseyinli Gülsurə Çİngiz

Şirvan şəhər Kimya biologiya təmayüllü lisey Publik Hüquqi Şəxs

 

Məmmədov Məhəmməd Allaqulu

 

85

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Hüseynova Nəzrin Emin

Bakı Avropa Liseyi

 

Şirəliyeva Ayan Bəhruz qızı

 

86

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Həsənli Osman Rahim

N.Behdiyev adına 6 nömrəli tam orta məktəb

 

87

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Həsənli Fatih Salam

BDU-nun nəzdində "Gənc istedadlar" liseyi

 

Fərzəliyev Elçin Rəşad

 

88

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Həsənova Ayan Xəlil

60 saylı tam orta məktəb

 

Yunuszadə Rövşən Elcan

 

89

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

İbrahimov İsfəndiyar Şaiq

İ. Qayıbov adına 1 nömrəli tam orta məktəb

 

90

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

İsmayılov Ələsgər İsmayıl

Şirvan şəhər Kimya-biologiya təmayüllü lisey Publik Hüquqi Şəxs

 

Rəcəbli Murad Emin

 

91

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Kərimova Gülçin Hilal

Kürdəmir şəhər F. Həşimov adına 3 saylı tam orta məktəb

 

Abdullayeva Zəhra Şahbaz qızı

 

92

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Mahmudov Raul Nuran

BDU-nun nəzdində "Gənc istedadlar" liseyi

 

Eyvazlı Nihad Rafiq oğlu

 

93

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Mirzəli Sevil Tural

Ərəstun Mahmudov adına 220 nömrəli məktəb-lisey

 

Camaləddin Kərimov Emin

 

94

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Musayev Əli Vüsal

Dünya məktəbi

 

95

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Məmmədli Leyla Şahin

Y.Muradov adına 11 nömrəli məktəb

 

96

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Ocaqverdiyeva Fatimə Namiq

Nizami adına 1 saylı orta məktəb

 

Qomurova Ayan Vasif qızı

 

97

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Xəlilova Roza Samir

27 nömrəli tam orta məktəb

 

İsaqov Elvin Ceyhun

 

98

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Qasımov Eldar Elnur

T.İsmayılov adına 6 saylı məktəb-lisey

 

99

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Qibləliyeva Ayla Ceyhun

60 saylı tam orta məktəb

 

Məlik-Aslanova Sara Sadiq

 

100

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Qurbanova Zəhra Anar

Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya

 

Rüstəmov Davud Vüsal

 

101

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Qurbanova Sara Aydın

S.C.Pişəvəri adına Respublika Humanitar Fənlər Gimnaziyası

 

102

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Rəsulzadə Rəsul Kamran

31 Nömrəli Məktəb

 

Kazımlı Ayan Anar

 

103

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Şenal Eyyub Kemalettin

Bakı Türk Anadolu liseyi

 

Həmidov Elxan Vahid

 

104

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Tağızadə Zümrüd Yalçın

Bakı Avropa Liseyi

 

Fatimə Hüseyn qızı Hacıyeva

 

105

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Əbdüləzimov Emil Niko

Tahir Həsənov adına 23 saylı tam orta məktəb

 

Rüstəmli Heydər Abbasəli oğlu

 

106

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Əhmədov Həsən Akif

XXI Əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi

 

107

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Əmiraslanova Anabacı Həsən

Abşeron rayonu Qobu 2 nömrəli tam orta məktəb, Fizika, Riyaziyyat, İnformatika Təmayüllü Lisey

 

Namazova Dərya Zülfüqar

 

108

Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması

Əsədova Əminə Eldar

36 nömrəli məktəb

 

Əliyev Uğur Rəşid

 

109

Mühəndislik

Abbaslı Məhəmməd Elnur

Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

 

110

Mühəndislik

Abdullazadə Çingiz Mehdi

R.Pirnəzərov adına 299 nömrəli məktəb-lisey

 

Ağasəlim Mustafazadə Anar

 

111

Mühəndislik

Adıgözəlov Aslan İlqar oğlu

23 saylı TOM

 

Adigözəlov Salman İlqar oğlu

 

112

Mühəndislik

Allahverdiyev İbrahim Nizami

Dünya Məktəbi

 

113

Mühəndislik

Babayev Elmir Samir

Gənc İstedadlar liseyi

 

114

Mühəndislik

Baxışov Piruzə İlqar

Şirvan şəhər Kimya-biologiya təmayüllü lisey

 

Zülfüqarov Əli Fizuli

 

115

Mühəndislik

Budaqova Könül Rufiz

Hədəf Liseyi

 

İsmayılova Cəvahir Mikayıl

 

116

Mühəndislik

Bədəlli Sucəddin Ağamoğlan

39 saylı tam orta məktəb

 

117

Mühəndislik

Cabbarlı Elmira Vüsət

Təbiət Elmləri Təmayüllü gimnaziya

 

118

Mühəndislik

Cəfərov Məhəmməd Elxan

Sumqayıt şəhər 36 nömrəli tam orta məktəb

 

İmranlı Əli Elşən

 

119

Mühəndislik

Cəfərzadə Mədinə Emin

Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

 

Məmmədli Əminə Şahin qızı

 

120

Mühəndislik

Eyvazlı Sara Şahin

Istedad liseyi

 

Dövlətli Tomris Seyfəddin

 

121

Mühəndislik

Eyyubov Bəylər Ramin

Heydər Əliyev adına lisey

 

Qurbanov Emil Amil

 

122

Mühəndislik

Hüseynli Ömər Ceyhun

Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

 

İbrahim Sahib Anar

 

123

Mühəndislik

Həsənova Heyran Elxan

Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

 

Əli Əkbər

 

124

Mühəndislik

Kərimli Kərim Manaf

Bakı Avropa Liseyi

 

Oruclu Fuad Kənan oğlu

 

125

Mühəndislik

Mütəllibov Fərda Tural

Vətən Müharibəsi Qəhrəmanı Nail İbrahimli adına Oğuz şəhər 3№-li məktəb-lisey

 

Fətəlizadə Dağlar Coşqun

 

126

Mühəndislik

Məmmədov Elnur Elxan

Texniki-Humanitar Lisey

 

Abbaszadə Abbas Mehdi oğlu

 

127

Mühəndislik

Məmmədov Əli Ramin

Namiq Fərəczadə adina №100 məktəb

 

Abdullayev Əli Ağabəy oğlu

 

128

Mühəndislik

Nəcəfli Oğuz Ümman

Naxçıvan Qarnizon tam orta məktəbi

 

129

Mühəndislik

Nəcəfzadə Fatimə Fuad

Sumqayıt şəhər Y.Məmmədəliyev adına 31 nömrəli tam orta məktəb

 

Qənbərov Adəm Vasif

 

130

Mühəndislik

Qasımov Rza Şahin

27 nömrəli tam orta məktəb

 

131

Mühəndislik

Quliyev Murad Vüqar

Təfəkkür liseyi

 

Toğrul Bağırzadə Rövşən oğlu

 

132

Mühəndislik

Qəhrəmanova Nərgiz Mərahim

P. Nəzərov adına 60 nömrəli tam orta məktəb

 

Səftərova Mikaella İlqar

 

133

Mühəndislik

Rəhmətova Fatimə Məmmədəli

Bakı Avropa liseyi

 

Bayramov Ülvi Elxan oğlu

 

134

Mühəndislik

Sadıqova Selcan Şəmil

Hədəf STEAM Liseyi

 

İbrahimli Banu Qulu

 

135

Mühəndislik

Vüqar Aytac Dəmirova

İsmayıllı şəhər İ. Həsənov adına 1 saylı tam orta məktəb

 
 

136

Mühəndislik

Zeynalov Ramazan Mustafa

N.Behdiyev adına 6 saylı tam orta məktəb

 

137

Mühəndislik

Əlipaşayev Cavidan Vüqar

Texniki-Humanitar Lisey

 

Abdulova Mehriban Emin

 

138

Mühəndislik

Əlipaşayev Rəvan Mənsur

Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

 

Həbibov Mətin Həbib

 

139

Mühəndislik

Əliyeva Nigar Vaqif

Xaçmaz şəhər Z.Əliyeva adına 8 saylı məktəb-lisey

 

140

Mühəndislik

Əlizadə Heydər İlqar

Sumqayıt şəhəri 16 saylı məktəb

 

141

Mühəndislik

Əlizadə Xədicə Mayis

T,İsmayılov adına 5saylı tam orta məktəb

 

Qasımzadə Ayişə Nurlan qızı

 

142

Mühəndislik

Əlizadə Sirac Seyran

Lənkəran rayon Boladi kənd 1 saylı tam orta məktəb

 

143

Mühəndislik

Məlikov Nasir Emin

S.C,Pişəvəri adına Humanitar Fənlər Gimnaziyası

 

Əliməmmədov Nihad Rəşad oğlu

 

144

Mühəndislik

Nəsib Abdullayev

Etibar Cəlilov adina 272 nömrəli tam orta Məktəb

 

Aynur Əhmədova

 

145

Mühəndislik

Süleymanov Kənan Natiq

19 nömrəli tam orta məktəb

 

Şirinov Röyal Vüsal

 

146

Kompüter elmləri

Aghayev Teymur Eldar

BAL

 

Qasımov Süleyman Zaur

 

147

Kompüter elmləri

Cəbrayılov Araz Seymur

TİSA Məktəbi

 

Abdullayev Ibrahim Aslan

 

148

Kompüter elmləri

Cəfərova Selcan Vüsal

Türk Dünyası Bakü ATATÜRK LİSESİ

 

Sultanlı Nurgül Rəşad

 

149

Kompüter elmləri

Hudulov Həmzət Elşad

Balakən vətən qəhrəmanı Amin Novruzov adına Humanitar və texniki təməyüllü lisey

 

Şəkiliyeva Məryəm Ramİzovna

 

150

Kompüter elmləri

Həziyev Emin Çingiz

R.B adına 218 nömrəli tam orta məktəb

 

151

Kompüter elmləri

İbrahimov Murad Namiq oğlu

Sumqayıt şəhəri "İstedad" liseyi

 

Fərhadov Yelmar Vüsal oğlu

 

152

Kompüter elmləri

Məmməd Rəşid Rövşən

İsmət Qayıbov adına 1 nömrəli tam orta məktəb

 

Musayev Alimdar Cavid

 

153

Kompüter elmləri

Quliyev Ümid Asim

Adil İbrahimli adına 14 nömrəli tam orta məktəb

 

154

Kompüter elmləri

Rzayev Kənan Səbuhi

Naxçıvan şəhər Ə.Ağayev adına 8 nömrəli tam orta məktəb

 

155

Kompüter elmləri

Şabanov Yusuf Elmar

"Ankara məktəb" məktəb lisey

 

Qəhrəmanova Səkinə Samir

 

156

Kompüter elmləri

Sadıqzadə Ziya Əminağa

189-190

 

Əlizadə Əziz Xanəli

 

157

Kompüter elmləri

Sultanlı Ismayıl Elşən

5 nömrəli tam orta məktəb

 

Babasoy Turan Hikmət

 

158

Kompüter elmləri

Xan-Babayev Şəmsəddin Samir

Azerbaijan British College

 

Kanani Arian Kaveh

 

159

Kompüter elmləri

Yusifzadə İlqarə İlqar

Gənc İstedadlar Liseyi

 

Pənahlı İsmayıl Yusif

 

160

Kompüter elmləri

Əhmədzadə Estella Fərid

Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

 

Əliyeva Nərmin Eldəniz

 

161

Kompüter elmləri

Əliyeva Nuray Amin

Gəncə FRİTL

 

Tomuyev Məhəmmədəli Səməd

 

162

Kompüter elmləri

Xudiyev İbrahim Əli Sərdar

Bakı Modern Məktəbi

 

163

Kompüter elmləri

Nəbili Rəsul Anar

Saray 1 nömrəli tam orta məktəb

 

Həşimov Davud Polad

 

Axtarış

MÜƏLLİMLƏRİN QEYDİYYATI

  • SA-2018-USA1
  • SA-2018-USA2
  • SA-2018-USA3
  • SA-2018-USA4
  • SA-2018-USA5
  • SA-2018-USA6
  • SA-2018-USA7
  • SA-2018-USA8
  • SA-2018-USA9
  • SA-2018_acilish1
  • SA-2018_acilish2
  • SA-2018_acilish3
  • SA-2018_acilish8
  • SA-2018_acilish4
  • SA-2018_acilish5
  • SA-2018_acilish6
  • SA-2018_acilish7
  • SA-2018_acilish9
  • SA-2018_acilish12
  • SA-2018_acilish10
  • SA-2018_acilish11
  • SA-2018_acilish13
  • SA-2018_son1
  • SA-2018_son2
  • SA-2018_son3
  • SA-2018_son4
  • SA-2018_son5
  • SA-2018_son6
  • SA-2018_son7
  • SA-2018_son8
  • SA-2018_son9

Bizimlə əlaqə


Ünvan:  
AZ1025, Azərbaycan Respublikası,

        Bakı şəhəri, Afiyəddin Cəlilov küçəsi, 86

 

Azərbaycan Respublikasının Təhsil İnstitutu

 

Tel.: (+994) 12 599 08 08 (daxili nömrə: 6275)

E-mail: Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.


"Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi

 IntelISEFSabahinAlimleri

 "Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi