• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3
Mühəndislik
30 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abbaslı Məhəmməd Elnur
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri,Yasamal rayonuMühəndislik Army Bot Balaqadaşov Zaur Vaqif
2.
Abdulkərim Murad Vüqar
9 Fizika riyaziyyat və informatika liseyi 010Mühəndislik Tək mühərrikli Pilotsuz vertikal uçuş aparatı
3.
Abdullayev İlham Loğman
10 11 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəh.Mühəndislik İntellektual komunal tənzimləmə sistemi Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
4.
Abdullazadə Elmir Xaliq
9 Uğurbəyli kəndi tam orta məktə Bərdə rayonu Uğurbəyli kəndiMühəndislik Mini kəşviyyatçı və kamikadze aparatı Abdullayev Qurban Sadıx oğlu Abdullayev Xaliq Qurban oğlu
5.
Calalova Jalə Qiyasəddin
Quliyeva Nilufər Elxan
10 28 Sumqayıt şəhəriMühəndislik Aşbazı əvəz edən avtomatlaşdırılmış qurğu Abdullayev Xaliq Qurban Məmmədov Cavanşir Firudin
6.
Cəbrayıl Xalıq Zaur
Əhmədli Aqşin Habil oğlu
10 Hədəf Liseyi Baki şəh, Tblisi 72.Mühəndislik Yarasa (PUA) Quluzadə Eşqin Rizvan oğlu
7.
Cəfərov Cavad Arif
Mustafayev Ayxan Cəlal
10 BDU nəzdində " Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonuMühəndislik Uzaqdan idarə oluna bilən mina axtaran ROBOT Həsənov Fərid Marat oğlu Həsənov Fərid Marat oğlu
8.
Dadaşova Gülçin Elçin
Aida İsmayılova Zahid
11 Bakı Atatürk liseyi Bakı səhərMühəndislik SMART DAMACAN(AĞILLI DİSPENSER) ZEYNALOV YAŞAR İSAX
9.
Dövlətli Elməddin Seyfəddin
Nəcəfov Əli Rüfət oğlu
11 27 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtMühəndislik Hündür binaların hörümçəkvari xidmətedici robotu Abdullayev Xaliq Qurban oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
10.
Fərəcli Çinarə Eyvaz
10 İsmayıllı şəhər, N.Behdiyev adına 6 nömrəli tam orta məktəb İsmayıllı rayon, İsmayıllı şəhəriMühəndislik Qazla işləyən sobalarda qaz sərfiyyatına qənaət. Abdulova Esmira Mikayıl qızı
11.
Haciyev Riad Nazim
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey BakıMühəndislik Портативный Голосовой Ассистент Balaqadaşov Zaur Vaqif
12.
Hüseynov Fərid Hüseyn
Əsgərov Zaur Yusif
10 A.Şaiq adına 54 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəh. Nəsimi rayonuMühəndislik SpaceZ Neytron roketi Səfəova Aygün Zahid
13.
Həsənli Eldar Namiq
Mehdiyev Harun Zeynal oğlu
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtMühəndislik Minaların yerini müəyyən edən GPS-dron
14.
Ismayılov Murad Kamran
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı, YasamalMühəndislik Xilasetmə kapsulu Balaqadaşov Zaur Vaqif
15.
MAHMUDLU CAVAD RASİM oğlu
10 Şirvan şəhər 1№li tam orta məktəb-xüsusi lisey Şirvan şəhəriMühəndislik MÜASİR "ELEKTRON SEÇİCİ" QURĞUSU Əkbərzadə Xanım Nurağa qızı
16.
Muradlı Leyla İftixar
Məhyəddinov Murad Azər
9 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərMühəndislik Covid-19 virusunu aşkarlayan mobil robot Abdullayev Qurban Sadiq Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
17.
Məmmədzadə Elnur Elçin
9 Ə.Əliyev adına Qapıçıməhəllə kənd ümumi orta məktəb AstaraMühəndislik Ponqolin-minatəmizliyən. Elnur Rafiqo]lu Quliyev
18.
Nemətli Nərgiz Yalçın
Qasımlı Gülsüm Ramiz qızı
10 I.Həsənov adına 1saylı tam orta məktəb İsmayıllı rayonuMühəndislik Canqurtaran qulaqcıq Məmmədova Mehri Azər qızı
19.
Nuruyev Elvin Elşən
Abdullayev İkram Niyazi
11 R.Pirnəzərov adına 299 №-li məktəb lisey Bakı şəhər,Binəqədi rayonuMühəndislik Təhlükəsiz tərəzi Nuruyeva Aynur Tofiq Nuruyeva Aynur Tofiq
20.
Qoşnəliyev Osman Nazim
9 95 sayli tam orta mekteb Baki şeheri, Xətai rayonuMühəndislik Future
21.
Quluzadə Fariz Rafael
9 İstedad liseyi SumqayıtMühəndislik Beyinlə idarə olunan anti-covid robot Tağızadə Leyla Mayıl Tağızadə Leyla Mayıl
22.
Seyidov Fərid Zamin
11 Seyid Cəfər Pişəvəri adına Respublika Humanitar Fənlər Gimzaniyası Bakı şəhəri, Nərimanov RayonuMühəndislik İnsan əməyinin istifadəsi olunmadan uzaqdan idarə olunmaqla əkinçilik sahəsi Nəbiyeva Aynur İdris qızı
23.
Süleymanova Selin Anar
11 6-li məktəb-lisey BakiMühəndislik Универсальное устройство для накопления энергии смешанных ветровых и морских волн на основе суперконденсаторов Əlibəyova Rəna Şamil Qəhrəmanova Gülnaz Kamal
24.
Şəldiyev Ziya Frdovsi
Musalı Firudin Əli oğlu
9 Hədəf Liseyi Abşeron ray., Masazır qəs., “Bağçalı evlər” yaşayış kompleksiMühəndislik Codefender (Virus əleyhinə geyiniləbilir cihaz) Quluzadə Eşqin Rizvan oğlu
25.
Vəlizadə Nəbi Asif
9 147 saylı teniki-humanitar lisey Xətai rayonuMühəndislik Ağıllı güllə Qasımov Musa Talıb oğlu Kərimov Cəlal Məmmədnəbi
26.
Xalıqzadə Rəşad Anar
10 68 Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Sabunçu qəsəbəsi.Mühəndislik alternativ enerji Bağırova Gülnarə İbrahim qızı Hüseynli Vüqar
27.
Əkbərov Hüseyn Ramil
Zəki Cahan Fuad oğlu
11 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Mina axtaran robot İbrahimov Elvin Qismət oğlu Bayramov Bəxtiyar Sənan oğlu
28.
Əliyev Rəsul Pərviz
11 İsrafil Məmmədov adına 27 nömrəli məktəb lisey GəncəMühəndislik Hashimov Hüseynova Mehriban Nizami Hüseynova Mehriban Nizami
29.
Əsədov Fərid Dəyanət
10 A.Aslanov adına 2 saylı tam orta məktəb İmayıllıMühəndislik Özüyeriyən mina axtaran robot Ağaməmmədov Eldar Məmməd
30.
Əsədova Mədinə Rəhman
Toramanova Ayşə Adil
9 Kimya-Biologiya təmayüllü Respublika Liseyi Şirvan şəhəriMühəndislik ictimai iaşə sahələrində qızdırmaölçən antenaların quraşdırılması İsayeva Fəridə Afət