• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3

Təşkilatçılar

 

Azərbaycan Respublikasının

Təhsil Nazirliyi 


 

 

Azərbaycan Respublikasının

Gənclər və İdman Nazirliyi


 

 

Azərbaycan Milli

Elmlər Akademiyası


 

Heydər Əliyev Mərkəzi


 

Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad

Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsi


ELANLAR

 

 

 



 

 

Partnyorlar

 

Mühəndislik
69 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abbasova Xədicə Səməd
9 275 nömrəli tam orta məktəb Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs.Mühəndislik Elektrik maşınlarına cihazların qoşulması İsgəndərova Vüsalə Əliməmməd
2.
Abdullayev Rüfət Valeh
Abdullayev Hüseyn Saməddin
10 Sumqayıt şəhər 4 N-li tam orta məktəb SumqayıtMühəndislik Həyatımızı asanlaşdıran qurğular
3.
Abdullayev İlham Loğman
9 11 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik Məsafədən idarə olunan sənaye robotu Abdullayev Qurban Sadıx oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
4.
Abdullayev Huseyn Xeyal
10 20 nomreli mekteb- lisey Yasamal rayonuMühəndislik Agilli Ev Robotu Rauf Suleymanli Asif Qanbayev
5.
Ağalarzadə Narçiçək Şahsuvar
Zülfiqarlı Fatimə Rövşən
11 165 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri, Xətai rayonuMühəndislik Ərzaq məhsullarının saxlanma və keyfiyyətinə nəzarət qurğusu Nəsirova Pərvanə İsa Səfərov Nuru Ərəb
6.
Bağırov Hüseyn Ceyhun
10 A.Hüseynzadə adına 20 nömrəli tam orta məktəb-lisey Bakı şəhəriMühəndislik energy of road Gültekin Məmmədova Asif Qambayev
7.
Bağırov Hüseyn Anar
Şükürov Ruslan Samir
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına 7 nömrəli tam orta məktəb Cəlilabad rayonuMühəndislik The Vibrate Energy Əliyev Vüsal İlham Cahangirov Murad Muxtar
8.
Bağırzadə Nuran Nizami
Bağırov Tərlan Xaqani
9 Lənkəran rayon Boladi kənd N.Axundov adına 1 saylı tam orta məktəb Lənkəran rayon Boladi kəndiMühəndislik Elektrik cərəyanının uzaqdan idarə edilməsi Əliyev Seyran Heydər
9.
Baxşəli Şamama Valeh
11 279 saylı tam orta məktəb Bakı, Suraxanı rayonuMühəndislik Neft sənayesində istifadə olunan porşenli maşınların riyazi modelinin yaradılması. Abdullayeva Südabə İbrahim qızı Prof. Baxşəli Valeh İsmixan oğlu
10.
Behbudzadə Kənan İlham
10 96 № tam orta məktəb Bakı ş, Sabunçu r, Bakıxanov qəs.Mühəndislik Electromagnetism Sevda Əsgərli Rasim Abdurrazaqov
11.
Bilalov Elvin Tərlan
Rəsulov Murad Fuad
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı ş. H.Cavid prospekti, 253-cü məhəlləMühəndislik Дерево Жизни Qurbanova Natalya Dmitriyevna Balaqadaşov Zaur Vaqif
12.
Bəşirov Fətulla Vaqif
Vəliyev Qiyas Səfərbək
10 11 saylı tam orta məktəb Sumaqayıt şəhəriMühəndislik Получение энергии при движении автомобилей
13.
Gəncəli Ləman Ramiz
Həsənli Eldar Namiq oğlu
9 Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Günəş enerjisindən məişətdə istifadənin genişləndirilməsi Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
14.
Hacıyev Xeybər Elçin oğlu
11 Şirvan şəhər 1№li tam orta məktəb- lisey Şirvan şəhəriMühəndislik EKOLOJİ EV Əkbərzadə Xanım Nurağa qızı
15.
Hüseynov Fərif Hüseyn
9 A.Şaiq adına 54№-li tam orta məktəb Nəsimi rayonuMühəndislik MEDİCAL ROBOT səfərova aygün cahid qızı
16.
Hüseynov Əzizağa Fərid
11 Kaspi liseyi BakıMühəndislik Sıxışdırılmış qazın potanseal enerjisini mexaniki enerjiyə çevirən mühərrik Kamran Əsgərov
17.
Hüseynzadə Sənan Fizuli
Rail Novruzov İntizam
11 XXI Əsr BTİM YasamalMühəndislik Solar and Smart Curtain Xalid Quliyev Muradxan
18.
Həbibov Nəsib Həbib
9 Texniki və Təbiət Elmləri Liseyi SumqayıtMühəndislik Artan sürətli küləkdən alınan ehtiyyat elektrik enerji mənbəyi Salmanov Mətləb
19.
Həsənov NIHAD Bəxtiyar
Məmmədova Fidan İlham qızı
11 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriMühəndislik MAQNİT+DƏMİR TOZU+QLİSSERİN=YAZI LÖVHƏSİ Abbasova Aygül Hatəm qızı
20.
Həsənova Dilare Eldar
11 N 54 BakiMühəndislik İçməli su problemi və yağışlı yolların problemi Hüseynov Ferhad
21.
İbrahimova Ofeliya Tural
Maksimova Yasmin Yunus
9 General-leytenant K.A.Kerimov adina 8 nomreli tam orta mekteb Baki s., Nesimi rMühəndislik Методы предотвращения отеков во время аварий при нефтедобычи, в водоемах с помощью аэрогеля. Seyideliyev Yasar Necmeddin
22.
İsgəndərli Zümrüd Habil
Tağıyeva Leyla Ramil
10 A.Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri, Yasamal rayonuMühəndislik Smart Street Light Rəsullu Kəmalə İslam Babayev Naib Adəm
23.
Kamilli Şəms Nöfəl
9 16 saylı tam orta məktəb SumqayıtMühəndislik Elektrik enerjisi istehsal edən ayaqqabı Seymur Talıbov Məmmədov Cavanşir
24.
Kərimov Fəxri Əliağa
Orucov Riyad Rasim
9 23 Nömrəli Tam Orta Məktəb Bakı şəhəri, Nasimi RayonuMühəndislik MediCall Şıxaliyev Loqman Əliheydər oğlu Elgün Həsənov Famil
25.
Mahmudov Ayxan Məmməd
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtMühəndislik Qızdırıcı və enerji istehsal edən hərbi geyim Talıbov Seymur Famil oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
26.
Məhəmmədli Tural Bəhram
Rauf Rəsulzadə
10 36 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt ŞəhəriMühəndislik Elektron Eynək v1 (Electronic Glasses Nazim
27.
Məmməd-zadə Xumar Araz
11 76 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri , Suraxanı rayonu , Hövsan qəsəbəsiMühəndislik Smart cane
28.
Məmmədova Fəxriyyə Fəxri
Levaşov Batır Rasim
9 Bakı Avropa Liseyi BakıMühəndislik Karbon nanoborular əsasında sensorlar Semyonova Yuliya Genadiyevna Qəhrəmanova Gülnaz Kamal qızı
29.
Nadirova Ləman Oqtay
Qurbanov Tural Ələskər
10 Akademik Zərifə Əliyeva adina lisey YasamalMühəndislik GFB Rəsullu Kəmalə İslam
30.
Novruzov Rail Intizam
11 XXI Century BTIM BakiMühəndislik Talking Gloves Xalid Quliyev Muraxdxan
31.
Nuruyev Elvin Elşən
Vəliyev Səbuhi Elçin
10 299 saylı məktəb-lisey Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsiMühəndislik Sağlam yığım Nuruyeva Aynur Tofiq Nuruyeva Aynur Tofiq
32.
Nəcəfov Səxavət Vahib
Bayramlı Nazim İlqar
11 Cəmil Niftəliyev adina 233 nömrəli tam orta məktəb Bakı səhəri Qaradağ rayonu Lökbatan qəsəbəsiMühəndislik 100 ilin kəşfi Mikayilova Sevinc Şahverdi qızı Qəhrəmanova Aynur Səhləb
33.
Nəcəfzadə Səidnur Elgün
Qarayeva Günay Vidadi
9 İdrak liseyi Sumgayıt şəhəriMühəndislik Korlar üçün platformalara duyarlı yeriyən çubuqq Məmmədov Mehman Qəşəm Məmmədli Məmməd Əhməd
34.
Nəsirli Cavidan Sarvan
9 TTEL Sumqayit 17-ci mkr sulh kucesi 2Mühəndislik Təsaruflu Daşına bilən Həyat (TDH)
35.
Osmanlı Vüqar İlqar
10 Zaur Məmmədov adına 171 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri,Xətai rayonuMühəndislik Sensorla çalışan,enerjiyə qənaət edən işıq dirəkləri Fərəcullayeva Mətanət Vidadi
36.
Qavami Röya Elçin
Nəsirova Gülnar Fəxri qızı
9 Texniki təbiət elmləri liseyi SumqayıtMühəndislik GƏZƏN ENERJİ Hacıyeva Esmira Məmməd qızı
37.
Quluzade Əli Etibar
Nadirov Hüseyn Nemət oğlu
11 Kaspi Liseyi(Bakıxanov) BakiMühəndislik Hərbi texnikaların kimyəvi hücümdan qorunması Kamran Qasımov
38.
Qurbanlı Nuranə Aydın
Qasımzadə Zəhra İsa
11 S.C.Pişəvəri adına Respublika Humanitar Fənlər Gimnaziyası BakıMühəndislik Clegen Rəsullu Kəmalə İslam Abdullayev Tofiq
39.
Qurbanov Şamxal Aydın
Xəlilova Nigar Loğman
10 Humanitar və Texniki təmayüllü Liseyi Balakən şəhəriMühəndislik "Tullantılardan alınan istilik enerjisinin elektrik enerjisinə çevrilməsi" Əfəndiyev Babək Dilənçi Əliyev Rövşən Mirzəli
40.
Qurbanov Əliağa Hikmet
Əskərli Tahir
11 Mübariz İbrahimav adina Bilesuvar bağça-məktəb -lisey kompleksi BiləsuvarMühəndislik Non-Newtonian fluid with Piozoelectricity Şahmar Bayramov Şixəliyev Namiq
41.
Qurbanova Əsra Səbuhi
Məmmədli Selcan Fərman
10 "Ankara məktəbi" məktəb-lisey Bakı şəhəri,Nərimanov rayonuMühəndislik WAGE (Walk And Get Electricity) Məmmədova Vüsalə Əlipaşa
42.
Qəhrəmanova Fidan Tərlan
10 285 Azerbaycan Baki Suraxani r. y/gunesliMühəndislik Perpentum Mobile Reyhan Kərimova Nəsib Bəkirli Ramin Vəli
43.
Ramazanov Sədrəddin Sehrab
Novruzlu Nigar Taleh
10 19N-li tam orta məktəb Sumqayıt şəhər Hacı Zeynalabdin qəsəbəsiMühəndislik Qrunt sularının istifadəsinin avtomatik idarə olunması Əliyeva Gülnarə Rəhman Məmmədov Cavanşir Firudin
44.
Rehimov Rehim Ilham
10 11 nomreli tam orta mekteb Sumqayit seheri,Mesedi Ezizbeyov kucesi,2-ci mehelleMühəndislik машина на солнечной панели
45.
rzayev əsəd məhəmmədəli
9 20 nömrəli məktəb-lisey, A.Huseynzadə adına yasamalMühəndislik почти вечно вращающиеся листочки
46.
Salmanlı Murad Əfqan
Abışov Mehdi Vadər oğlu
10 Ak.Z.Əliyeva adına Cəlilabad şəhər 7 № li tam orta məktəb Cəlilabad rayonuMühəndislik The Tunel Wind Aliyev Vasif Əhmədağa oğlu
47.
Şixiyev Rüfət Mais
Şixiyev Fərid Mais
10 Nazim İsmayılov adına 80 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Sabunçu rayonuMühəndislik ALS Becanova Könül
48.
Süleymanlı Şaiq Tahir
11 3 nömrəli məktəb-liseyi İsmayıllı şəhərMühəndislik Hibro elektromobillər Mursalova Brilyand Arif
49.
Süleymanova Selin Anar
Xalıqverdiyev Məhəmməd Arif
10 Bakı şəhəri 6 nömrəli tam orta məktəb BakıMühəndislik Влияние магнитного поля на каталитический крекинг смеси тяжелых нефтяных фракций с отработанными растительными маслами. Musayeva Sona İbrahim Məmmədova Təranə Aslan
50.
Sultanova Leyla Həsən
Babayeva Aynur Sahib qızı
9 Şirvan şəhər 13№li tam orta məktəb Şirvan şəhəriMühəndislik SƏSLƏ SEÇƏN SƏSVERMƏ QURĞUSU Nurəliyeva Saidə Ağabala qızı
51.
Səfərov Sadiq Rüfət
Səfərov Ayxan Rüfət
10 27 saylı məktəb-lisey Gəncə şəhəriMühəndislik Title: Wireless Controlled Robot Description: Nowadays, people working at a construction site or in space are more likely to die due to accidents. To stop death, I am creating a robot that will repeat human moves. This robot will be controlled with the help of special sensors that replaced on a human body(arms, hands, fingers). With that way the robot will construct something repeating our moves and while accident instead of human, the robot will be damaged. Bəkirov Elvin Yusif
52.
Səmədzadə Emin Elşən
Nurəhmədova Diana Firuz
9 24 SumqayitMühəndislik Avtomatik tikiş qurğusu Rəhimova Məhtəban Məmmədov Cavanşir
53.
Valehli Nigar Məhəmməd
Kişiyeva Züleyxa Şahin
11 Kaspi liseyi Bakı şəhəriMühəndislik Click Energy Hüseynova Səma Ziyaddin Məmmədov Əbdürrəhman
54.
Vəlicanov Rauf Zaur
9 M.Ə.Sabir adına 259№li tam orta məktəb Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Balaxanı qəsəbəsiMühəndislik Təkmilləşdirilmiş ağıllı zibil qutusu Yusifov Zaur Rəfail _
55.
Xammədov Əhəd
Balacayev Ruslan
9 c Xəzər rayonu Z. Tagiyev küç.Mühəndislik Holoqrafiya Məmmədov Faiq Abbas
56.
Xuduzade Naim Fuad
11 Akademik Zerife Aliyeva adina lisey Yasamal rayonuMühəndislik GardeRobot Zaur Balaqadasov Vaqif
57.
Xəlilov Abdullaşaiq Şaiq
Axundzadə Məhəmmədəmin Mehman
11 S. Kazımbəyov adına 6 saylı tam orta məktəb - lisey Lənkəran şəhər rayonMühəndislik Zərərli qazlardan qorunma sistemi Ağayev Rafail Əliməmməd
58.
Zeynaddin Elyas Zaki
10 107 saylı tam orta məktəbi Baki,Sabunçu,Bakixanov,14 Məhsəti Gəncəvi, Bakı 1040Mühəndislik Addimlardan enerji Məhərəmova Jalə Mahir Məhərəmova Jalə Mahir
59.
Zulfiqar Sahib Ahmed
Xəlilova Sevinc Rasim
10 23 Mekteb Nesimi rayonuMühəndislik Animaks Şlxaliyev Loqman Əliheydar
60.
Əhmədli Aqşin Habil
Cəbrayıl Xalıq Zaur oğlu
9 Hədəf Liseyi Bakı şəhəri tibliski prospekti 72Mühəndislik Danışma əngəlli insanlar üçün ağıllı əlcək Quluzadə Eşqin Rizvan oğlu Quluzadə Eşqin Rizvan oğlu
61.
ƏKBƏROV YUSIF ELNUR
ALIŞOV MURAZ AZƏR
11 Mikayil Musviq adina 14 sayili mekteb Sabirabad rayonuMühəndislik BigStep
62.
Əliyev Nihad Vüqar
Əlizadə Xəqani Rövşən
11 Təbiət Elimləri Təmayüllü Gimnaziya SumaqayıtMühəndislik velo energy power Gəncəliyeva Gülnarə Məmmədov Cavanşir
63.
Əliyev Anar Fazil
Süleymanlı Turan Zaur
11 41№li məktəb SumqayıtMühəndislik Enerjinin alınmasının yeni yolu Məmmədov Cavanşir Firudin Arifov Nazim
64.
Əliyev İsgəndər Cüməli
Əliyeva Leyla Cüməli qızı XI sinif
10 Qax Şəhər Tofiq İsmayılov adına 5 saylı tam orta məktəb Qax şəhəriMühəndislik “Funny shower head” Arixova Sevil Sayad qızı
65.
Əliyeva Afət İlqar
10 11 sayli tam orta mekteb 2-ci mehelleMühəndislik Умная система коммунального контроля квартиры Məmmıdov Cavanşir
66.
Əliyeva Nigar Rövşən
10 15 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərMühəndislik Daxili yaşıllıq sahəsində administrativ bina Əliyeva Arzu Məmmədov Cavanşir
67.
Əmirov Əli Akşin
10 20 saylı məktəb lisey BakiMühəndislik ROVER Səbinə Cafarova Anar Mansurov
68.
Əsgərov Zaur Yusif
İslamov Amin Adil
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri Yasamal rayonuMühəndislik Gözdən əlillər üçün GPS texnologiyasından istifadə edərək gəzməyə kömək edən portativ cihaz. Rəsullu Kəmalə İslam Rəsullu Kəmalə İslam
69.
Ибрагимзаде Омар Ага
9 8 школа им.Керим Керимова,Насиминский район Насиминский районMühəndislik Альтернативный Источник Энергии Яшар Сейидалиев

Axtarış

  • SA-2018-USA1
  • SA-2018-USA2
  • SA-2018-USA3
  • SA-2018-USA4
  • SA-2018-USA5
  • SA-2018-USA6
  • SA-2018-USA7
  • SA-2018-USA8
  • SA-2018-USA9
  • SA-2018_acilish1
  • SA-2018_acilish2
  • SA-2018_acilish3
  • SA-2018_acilish8
  • SA-2018_acilish4
  • SA-2018_acilish5
  • SA-2018_acilish6
  • SA-2018_acilish7
  • SA-2018_acilish9
  • SA-2018_acilish12
  • SA-2018_acilish10
  • SA-2018_acilish11
  • SA-2018_acilish13
  • SA-2018_son1
  • SA-2018_son2
  • SA-2018_son3
  • SA-2018_son4
  • SA-2018_son5
  • SA-2018_son6
  • SA-2018_son7
  • SA-2018_son8
  • SA-2018_son9

Bizimlə əlaqə


Ünvan:  
Azərbaycan Respublikası, Bakı ş., AZ1008, Xətai pr. 49

Tel
.: (+994) 12  599-11-55 (daxili nömrə: 5423)

E-mail: Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.


"Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi

 IntelISEFSabahinAlimleri

 "Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi