• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3
Bütün layihələr
226 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abasova Lamiyə Seymur
İsmayılova Günel Tofiq
9 Şirvan Şəhər Kimya-Biologiya Təmayüllü Respublika Liseyi Şirvan şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Öz təbiətini əllərinlə sən yarat! Orucova Məlahət Bayraməli
2.
Abasova Fatima Kamran
Nərgiz Mehdizade Azər
11 Zerife Eliyeva Adina Lisey BakiBiologiya SARS-CoV-2: nə vaxt və necə yaranıb? Aynur Adilova Ilham Şahmuradov
3.
Abbaslı Zemfira Mübariz
Sayılov Musa Xanış
9 T.İsmayılov adına 29 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Xarıbülbül-Qələbəmizin simvoludur İsayeva Səbinə Həzrət
4.
Abbaslı Məhəmməd Elnur
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri,Yasamal rayonuMühəndislik Army Bot Balaqadaşov Zaur Vaqif
5.
Abbasov Abbas Zaur
11 42 Bakı şəhəri Nəsimi rayonuKompüter elmləri DeGroups Online Education Software Bəyova Günəş Nidabət
6.
Abbasova Yeganə Nazim
Musayeva Ləman İlqar qızı
11 BDU nəzdində Gənc İstedadlar liseyi BakıKompüter elmləri COVİD-19 Data Mining Cəbrayılova Rəfiyyə Rəşid qızı Aygül Fəxrəddinqızı
7.
Abbasova Mədinə Elşən
Məmmədov Ömər Müstəqim oğlu
11 Ağdaş şəhər Nizami adına 2 saylı tam orta məktəb Ağdaş şəhəri N.Nərimanov 6/7Tibb və sağlamlıq Diabetik ayaq yaralarının SVF kök hüceyrə ilə müalicəsi Fizioloq, tibb elmləri namizədi Mahmudov Rəşid Mahmud oğlu Medikal doktor, regenerativ tibb və kök hüceyrə uzmanı Heydərova Sevinc Abisalam qızı
8.
Abdinov Əhməd Elçin
Nağızadə Rüstəm Anar
11 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Baki , Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Nanoməsaməli alüminium dioksid matrisası əsasında nanoquruluşlu maqnit quruluşlarının alınması Rəcəbli Əlövsət Əhməd Rəcəbli Əlövsət Əhməd
9.
Abdulhəlimova Fidan Fuad
Eynullayeva Mədinə Mətin
10 Bakı Avropa Liseyi Leopold vəMstislavRostropoviçlər 23Biologiya Azərbaycanın Dağlıq Qarabağ və bitişik bölgələrinin flora və faunasının növ müxtəlifliyinə antropogen təsirinin nəticələrinin öyrənilməsi Изучение последствий антропогенного воздействия на видовое разнообразие флоры и фауны Нагорного Карабаха и прилегающих к нему районов Азербайджана Hümbətova Olga Genadyevna Telman Səlim oğlu Zeynalov
10.
Abdulkərim Murad Vüqar
9 Fizika riyaziyyat və informatika liseyi 010Mühəndislik Tək mühərrikli Pilotsuz vertikal uçuş aparatı
11.
Abdullayev İlham Loğman
10 11 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəh.Mühəndislik İntellektual komunal tənzimləmə sistemi Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
12.
Abdullayeva Səma Famil
Mustafayeva Bəhriyyə Namiq
11 Naxçıvan Qızlar Liseyi Naxçıvan şəhər, İdris Məmmədov kücəsiKimya Naxçıvan daş duzundan Tibbi natrium xloridin alınması Qarayev Əhməd Məmməd Qarayev Əhməd Məmməd
13.
Abdullazadə Elmir Xaliq
9 Uğurbəyli kəndi tam orta məktə Bərdə rayonu Uğurbəyli kəndiMühəndislik Mini kəşviyyatçı və kamikadze aparatı Abdullayev Qurban Sadıx oğlu Abdullayev Xaliq Qurban oğlu
14.
Abuşova Mədinə Məmməd
10 274 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri, Binəqədi rayonuTibb və sağlamlıq Sabahın alimləri Ramazanova Sevil Sərdar qızı
15.
Ağakişiyev Alim Ramazan
11 328 Bakı şəhəri, Nizami rayonuRiyaziyyat Açılmayan müəyyən inteqralların proqram təminatı ilə həlli Nəbiyev Asif Kazım oğlu Səfərov Nuru Ərəb oğlu
16.
AĞAMİRZƏYEV MURAD ƏLİŞ
QASIMOVA MÖHTƏRƏM ZAHİD
10 Slavyan Universiteti tərkibində Məktəb - Lisey kompleksi Nəsimi rayonu Süleyman Rəhimov 145Riyaziyyat "Həndəsənin bezi tətbiqi" haqqında və ya "Əəlcatmaz nöqtələr arasındakı məsafənin tapılması Hüseynov Hidayət Məhəmməd Hüseynov Hidayət Məhəmməd
17.
Ağarzayev Əli Cəfər
10 81 Bakı şəhəri,Sabunçu rayonu,Zabrat qəsəbəsiFizika, astronomiya Sabahın Alimləri
18.
Alamshahov Subhan NIzami
9 11 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtKompüter elmləri Elektron tədris-təlim çantası Məmmədov Cavanşir Məmmədov Cavanşir
19.
Anar Nərgiz Orucova
Zeynalov Amin Niyazi
10 BDU nəzdində " Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonuTibb və sağlamlıq Yerimə əngəlli insanlar üçün hərəkət və müvazinət sistemi. Həsənov Fərid Marat oğlu Həsənov Fərid Marat oğlu
20.
Aslanlı Ziya Elşən
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri Yasamal rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Təmiz enerji batareyalar Aslanov Elşən Nəsib
21.
Aslanlı Gülnaz Nurəddin
Valehli Nəzrin Məhəmməd qızı
9 Kaspi Liseyi Bakı şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Qarabağda minaların təmizlənməsində arılardan istifadə Kərimov Camal Rəşif oğlu
22.
Aslanova Milanə Əfqan
9 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtKimya COVİD-19-a qarşı tənzimlənən qoruyucu maska Qaraməmmədov Hüseyn Cavanşir Məmmədov
23.
Axundova Aqilə Rüfət
Əmirova Firəngiz Emil
11 Paşa Nəzərov adına 60 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri Yasamal r-nuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Yaşayış məkanlarında havanın keyfiyyətini yaxşılaşdıran ultrasəs və ozonatorlu hibrid qurğu Qibləliyeva Aytən Saleh Səfərov Nuru Ərəb
24.
Aydəmirli Əsmər Zəfər
Bəşirova Nərgiz Taley qızı
11 Kaspi liseyi BakıEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Qarabağda alternativ su mənbəyi: Rütubətin suya çevrilməsi Əliyev Zaur Məzahir oğlu
25.
Babasoy Aydan Aydın
9 Ayaz Məhərrəmov adına 95 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri Xətai rayonuKompüter elmləri Dizayn
26.
Babayev Murad Anar
Əliyeva Fatiməxanım Ceyhun qızı
11 Ucar şəhər 2 saylı tam orta məktəb Ucar şəhəriKimya Elektrokimyəvi üsulla sudan hidrogenin alınması üçün katalitik aktiv təbəqələrin sintezi Kərimova Əfsanə Adil qızı Məcidzadə Vüsalə Asim qızı
27.
Babayeva Nigar Sidqi
Əliyeva Zəhra Rəşad
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri,Yasamal rayonuBiologiya Kənd təsərrüfatı bitkilərinin məhsuldarlığının artırılması üçün torpağın maqnitləşdirilməsi Məmmədov Cavanşir Firudin
28.
Babazadə Zümrüd Vüqar
10 Naxçıvan şəhər H.Cavid adına 5 saylı tam orta məktəb Naxçıvan şəhər Hüseyn CavidBiologiya Naxçıvan Muxtar Respublikası ərazisində yayılmış Sarıçiçək (Carthamus tinctorius L.), Böyürtkən (Rubus caesius L.) və Yunan qozu (Juglans regia L.) bitkilərindən təbii boyaqların alınması Rəhimova Surə Əli Rəhimova Surə Əli
29.
Bağıyeva Xumar Vidadi
Şıxıyeva Nərmin Vüqar
9 İ. Həsənov adına İsmayıllı şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb İsmayıllı şəhəriKimya Havadakı zərərli, yanıcı qazlar Bağıyeva Aynurə Ənvər
30.
Baxşiyev Murad Şahin
Ağayeva Xədicə Teymur
10 İsmayıllı şəhər İ.Həsənov adına 1 saylı tam orta məktəb İsmayıllı rayonRiyaziyyat Həndəsi silsilənin ardıcıl 4 həddi arasında əlaqə düsturu İldırımlı Gülşən Rövşən
31.
Baxşəlizadə Qəmər Elsevər
9 Rüstem Əliyev adına 3 nomreli tam orta mekteb Bakı şeheri Bineqedi rayonuBiologiya Biologiya
32.
Bayramov Murad Cavid
9 Bakı Şəhəri Binəqədi rayonu Rüstəm Əliyev Adına 3 Sayılı Tam Orta Məktəb BakuBiologiya Sabahın Alimleri
33.
Bayramova Leyla Ələddin
9 279 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsiKimya Neft və Neft məhsullarının buxarlanmasının qarşısını alan reagent Cəbiyeva Aytən Ağa Həsənova Elnara İsmət
34.
Bazarov Hacı Şamil
Osmanova Məyrəm Rahib
11 Balakən rayon Humanitar və Texniki təmayüllü lisey Balakən rayonuTibb və sağlamlıq Bəzi bitki yağlarında antifungal xüsusiyyətlərin araşdırılması Gündüzzadə Mətanət Həybullah Dibirov Vüqar Həybullah
35.
Beydullayev Eşqin Məmiş
Korolyova Parissa Mixayıl
10 B.Qulamoğlu adına 285 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri Suraxanı rayonuKimya Sabun bombasının hazırlanması Vəliyeva Tərlan Xasay
36.
Bəyverdiyeva Nərcis Nazil
9 Müasir innovasiyalar liseyi Bakı şəhəri,Nəsimi rayonu,Kövkəb Səfərəliyeva 72Riyaziyyat n natural ədədindən n dəfə istifadə edərək n ədədinin tapilmasi Əliyev Faiq Nəcəf oğlu Əliyev Yaqub Nəcəf oğlu
37.
Cabbarlı Cəlil Mehman
Tağıyev Ramil Habil
10 291 sayli "Araz" ekologiya liseyi Baku, NarimanovKompüter elmləri FindDoctor Ələsgərova İradə Hidayət
38.
Calalova Jalə Qiyasəddin
Quliyeva Nilufər Elxan
10 28 Sumqayıt şəhəriMühəndislik Aşbazı əvəz edən avtomatlaşdırılmış qurğu Abdullayev Xaliq Qurban Məmmədov Cavanşir Firudin
39.
Cebrayilova Hüsna Nur İlkin
Cebrayilov Hamza İlkin oğlu
9 248 nömreli tam orta mekteb Bineqedi rayonu, Azadlıq prospektiRiyaziyyat Bərabərsizliklərin xətti artımı Əliyev Faiq Nəcəf Əliyev Yaqub Nəcəf
40.
Çingiz Zaur Məmmədov
Axundzadə Əbdül Bəhruz
11 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri,Xətai rayonuRiyaziyyat Eylerin doqquz nöqtə çevərsinin isbatı Abdullayev Adil Əyyub
41.
Cəbrayıl Xalıq Zaur
Əhmədli Aqşin Habil oğlu
10 Hədəf Liseyi Baki şəh, Tblisi 72.Mühəndislik Yarasa (PUA) Quluzadə Eşqin Rizvan oğlu
42.
Cəfərli Ləman Fuad
Şirinli Nəriman Elşən
10 Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonuKimya Uranın(VI) neft çıxarılan zaman alınan tullantı sularında qatılaşdırılaraq təyini Çıraqov Famil Musa Çıraqov Famil Musa
43.
Cəfərli Rəfiqə Heydər
Bağıyev Davud Anar oğlu
9 173 saylı tam orta məktəb BakuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Azərbaycanın ekoloji təhlükəsizliyi üçün atmosfer çirklənməsinin biomonitorinqi Mehrabova Mətanət Əhməd qızı Mehrabova Mətanət Əhməd qızı
44.
Cəfərli Murad Emil
Qurbanlı Abdulrəşid Vyaçeslav
9 TDVBTL Bakı, Nəsimi rayonuRiyaziyyat Həndəsi sualların bərabərsizliklərlə həlləri Əliyev Faiq Nəcəf Əliyev Yaqub Nəcəf
45.
Cəfərov Rəşid Telman
Cəfərov Emil Telman
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtKompüter elmləri İntellektual texniki görmə və səsli kitabxana Məmmədov Cavanşir Firudin Professor Məmmədov Cavanşir Firudin
46.
Cəfərov Cavad Arif
Mustafayev Ayxan Cəlal
10 BDU nəzdində " Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonuMühəndislik Uzaqdan idarə oluna bilən mina axtaran ROBOT Həsənov Fərid Marat oğlu Həsənov Fərid Marat oğlu
47.
Cəfərzadə Günruh Ruhlan
Cəbiyev Murad Yalçın oğlu
9 Bakı Avropa liseyi Bakı, Yasamal rayonu, Rastropoviçlər küçəsiTibb və sağlamlıq Siqaret, onun insan orqanizmə zərərləri və bu zərərlərin aradan qaldırılması Kəmalə Ələsgərova İmam qızı
48.
Cəlilov Elvin Telman
9 95 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri Xətai rayonuRiyaziyyat Sabahın Alimləri
49.
Çələbiyev Gülalı Çələbi
Süleymanov Rəşad Əhəd oğlu
10 Şəki şəhəri 11nömrəli tam orta məktəb Şəki şəhər Bəşır Məmmədov küçəsi 1Tibb və sağlamlıq təbii təbib yagış suyu Sədiyeva Ədalət Malik qizi Əzizov Fərhad Şirin oğlu
50.
Dadaşova Gülçin Elçin
Aida İsmayılova Zahid
11 Bakı Atatürk liseyi Bakı səhərMühəndislik SMART DAMACAN(AĞILLI DİSPENSER) ZEYNALOV YAŞAR İSAX
51.
Doldolov Edqar Cosef
Doldolova Pitimat Rəfael
10 Üzeyir Hacıbəyov adına tam orta məktəb Balakən rayonu.Qabaqçol qəsəbəBiologiya CALAQ TOXUM Qarayeva Aygül Musa
52.
Dövlətli Elməddin Seyfəddin
Nəcəfov Əli Rüfət oğlu
11 27 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtMühəndislik Hündür binaların hörümçəkvari xidmətedici robotu Abdullayev Xaliq Qurban oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
53.
Fərəcli Çinarə Eyvaz
10 İsmayıllı şəhər, N.Behdiyev adına 6 nömrəli tam orta məktəb İsmayıllı rayon, İsmayıllı şəhəriMühəndislik Qazla işləyən sobalarda qaz sərfiyyatına qənaət. Abdulova Esmira Mikayıl qızı
54.
Fəttahova Alsu Çingiz
9 179 saylı tam orta Bakı şəhəri Binəqədi rayonuRiyaziyyat mürəkkəb faiz artımı düsturu və onun tətbiqləri Vəliyev Vəli Abbas Allahverdiyev Saxladər İdris
55.
Fətəli Nihad Ceyhun
Savzixanov Emil Rasim
9 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtFizika, astronomiya Fizika Cavanşir Məmmədov Cavanşir Məmmədov
56.
Gənciyeva Sara Şahin
11 İsmayıllı şəhər 5saylı tam orta məktəb İsmayıllı şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Təmiz şəhər
57.
Gəncəliyeva Ləman Ramiz qızı
10 TETG СумгаитTibb və sağlamlıq Xilaskar qolbağ Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Abdullayev Xaliq Qurban oğlu
58.
Hacıbəyov Rövşən Çingiz
9 Kamil Alievini adina 61 tam orta mekteb Baki, Nizami RayonuKompüter elmləri Mağazanılari inkişafı Irada Huseynova Alisa qizi
59.
Hacılı Cavid Rauf
Məmmədli Əsma Mübariz qızı
11 Bakı Avropa liseyi Bakı şəhəriRiyaziyyat Ədalətin riyaziyyatı Bayramova Gülnarə Əlirza qızı Əliyev Hümbət Nəbi oğlu
60.
Hacıyev Rauf Rüfət
Əhmədova Aydan Rafiq
10 Bakı Avropa Litseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Onlayn və məsafədən radioekoloji monitorinq sistemi Qasımova Nəzakət Sabir qızı
61.
HACIYEV FƏRHAD VÜQAR
CƏBRAYILOVA LƏMAN ELMAN
10 BDU nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi Yasamal rayonuTibb və sağlamlıq Müharibə şəraitində təcili distansion kardioloji yardımın təşkili Axundov Ramiz Atalla Axundov Ramiz Atalla
62.
Hacıyev Rza Canbulat
Həsəni Cavid Nəsrullah
9 Mübariz Nəcəfov adına 86 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Xətai rayonuTibb və sağlamlıq Жить хорошо, а здорово жить ещё лучше! Hüseynova Firuzə Ağa-Cəfər
63.
Haciyev Riad Nazim
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey BakıMühəndislik Портативный Голосовой Ассистент Balaqadaşov Zaur Vaqif
64.
Hacıyev Rəhman Abbas
Musayev Ənvər Zeynal
10 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Baki , Nərimanov rayonuFizika, astronomiya “TiO2 təbəqələrinin anod üzərində oksidləşdirmə üsulu ilə alınması və onların əsasında günəş çeviricilərinin hazırlanması Qədimova Lalə Raqib Eminov Şixəmir Osmat
65.
Hüseynli Misir Fariz
Fidan Ruhullayeva Məzahir qızı
9 BDU-nun nəzdindəki 'Gənc İstedadlar' liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonu Əhməd Cəmil 41aFizika, astronomiya Ion mənbələrinin hazırlanması və tətbiqi Orucov Arif Kabı oğlu dosent fizika-riyaziyyat elmlər namizədi Orucov Arif Kabı oğlu
66.
Hüseynov Fərid Hüseyn
Əsgərov Zaur Yusif
10 A.Şaiq adına 54 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəh. Nəsimi rayonuMühəndislik SpaceZ Neytron roketi Səfəova Aygün Zahid
67.
Hüseynov Mehman Fikrət
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri Yasamal rayonuRiyaziyyat Leybnis-Lagranj teoremləri Abdullayev Adil Əyyub oğlu
68.
Huseynov Elnur Eyvaz
10 5 nömrəli tam orta məktəb BakuKompüter elmləri Tourport
69.
Hüseynova Nəzrin Mübariz
11 111 Baki şəhəri, Nəsimi rayonuRiyaziyyat Koordinat metodu ile həndəsə məsəllərin yeni metodu Məmmədov Bəhman Cəlil oğlu Kəmalə İsmayılova
70.
Həmidov Elxan Vahid
Nəsibli Nazim Nəsib
9 İstedad liseyi Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Tibbi maskaların utilizasiyası və İsayeva Səbinə Həzrət
71.
Həşimov Zaur Zamiq
9 Sumqayıt şəhər 11 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtKimya Dəniz suyunun dondurulma ilə şirin suya çevrilməsi Abdullayev Qurban Sadıq oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
72.
Həsənli Eldar Namiq
Mehdiyev Harun Zeynal oğlu
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtMühəndislik Minaların yerini müəyyən edən GPS-dron
73.
Həsənli Raya Zaur
Əsgərli Sevil Seymur
11 Mingəçevir şəhər S.Vurğun adına 16 saylı məktəb MingəçevirKimya Neft itkisinin qarşısını alaq.
74.
Həsənov Əli İlqar
Əskərova Nərmin Səhhət qızı
11 Şirvan şəhər 13 № li tam orta məktəb Şirvan şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması TƏBİƏTDƏ SU DÖVRANI :ENERJİ VƏ EKOLOJİ TƏHLÜKƏSİZLİK Həsənova Fəridə Ədalət qızı
75.
Həsənov Raul Anar
Rəhimli Raul Murad
9 BDU nəzdində " Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonuRiyaziyyat Üç bucaqda medianlar xassəsinin ümumiləşməsi haqqında Ismayilov Miqdad Imdad Ismayılov Miqdad Imdad
76.
Həsənova Səma Akşin
Mustafayeva Sima Yasin qızı
9 Naftalan şəhər Səməd Vurğun adına 2nomrəli tam orta məktəb NaftalanTibb və sağlamlıq Koronavirsussuz həyat Eminova Ruhiyyə Elxan qızı
77.
Həsənova Sara Rizvan
10 Səməd Vurğun NaftalanRiyaziyyat Riyaziyyatın əhəmiyyəti Leyla İbrahimova Niyaz Leyla İbrahimova Niyaz
78.
Həsənova Elmira Ələmdar
Həsənova Xədicə Ələmdar
10 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərTibb və sağlamlıq Dişlərin cari vəziyyətini monitorinq edən fırça Əsgərova Lətifə Qasım qızı Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
79.
Həsənova Cəmilə Ramal
Qurbanova Şəmsiyyə Şahin
9 Şirvan şəhər Kimya - Biologiya Təmayüllü Respublika Liseyi Şirvan şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Su ehtiyatının səmərəli istifadə olunmasında avtomatik suvarılma sistemi Həsənova Aynurə Zöhrab
80.
Həsənova Gülarə Əli
10 238 Bakı şəhəri,Nizami rayonu Namiq Həmzəyev adınaBiologiya Orqanizmin 3D formatı və əlaqələndirmə İradə Pirverdiyeva Nadirova Xalidə
81.
Həsənxanov Həsən Umud
10 Ayaz Məhərrəmov adına 95 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri Xətai rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Dronabad Zamanova Gülbahar Cəfər
82.
Həsənzadə Şəfa Bahadır
11 15 saylı tam orta məktəb SUMQAYITFizika, astronomiya Sabahın Alimləri
83.
İbrahimli Ərhan Cəfər oğlu
Ağalarov Mirəli Heydər oğlu
9 BDU-nun nəzdində "Gənc istedadlar" liseyi Yasamal r.-nu, Əhməd Cəmil küç., 41ABiologiya Nanohissəciklərin bioloji molekullarla qarşılıqlı təsir mexanizminin tədqiqi İbadova Mehbarə Əzizbala qızı Əhmədov İsmət Süleyman oğlu
84.
İbrahimli Turhan Cəfər oğlu
Bayaramlı Aynur Barat qızı
11 BDU-nun nəzdində "Gənc istedadlar" liseyi Yasamal r.-nu, Əhməd Cəmil küç., 41ABiologiya "Paxlalı bitkilər vasitəsilə azot dövranı və onun ekoloji əhəmiyyəti" Əsədova Kəmalə Adil qızı Məmmədova Zülfiyyə Cəlal qızı
85.
İbrahimova Zəhra Emin
9 Rüstəm Əliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Binəqədi RayonuBiologiya Canlı aləmin varlığı və yoxluğu
86.
İbrahimova Fidan İlqar
9 Texniki ve təbiət elmləri liseyi SumqayıtTibb və sağlamlıq İnsanlardakı mutasiyalar
87.
İskəndərli Rəcəb Orxan
Səfərova Fəridə Ələskər qızı
10 Bakı Dövlət Universitetinin nəznində Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Əhməd Cəmil küçəsi 53Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ekoloji təmiz mühərrik yanacağı Babayev Elmir Məqsəd oğlu Babayev Elmir Məqsəd oğlu
88.
Ismayılov Murad Kamran
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı, YasamalMühəndislik Xilasetmə kapsulu Balaqadaşov Zaur Vaqif
89.
İsmayılov Bextiyar Qalib
Allahverdiyeva Nurgün Yəhya qızı
11 Əkbər Ağayev adına 8 nömrəli tam orta məktəb NaxçıvanKimya Naxçıvan Muxtar Respublikasının bəzi yeraltı sularının fiziki-kimyəvi xassələrinin tədqiqi Məmmədova Fizzə Məmmədova Fizzə
90.
İsmayılov Kənan Ceyhun
Hüseynov Elnur Eyvaz
10 ADA School Ataturk avenue, BakuKompüter elmləri TourPort
91.
İsmayılova Ayan Fəxri
Novruzov Murad Fazil
9 BDU nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi Yasamal rayonuRiyaziyyat Köniqsberq körpülərindən COVİD - 19 a gedən yol Şükürova Gülnarə Dadaş Əfəndiyev Rakib Feyruz oğlu
92.
İsmayılzadə Nuranə Asif
9 Fizika Riyaziyyat İnformatika Təmayüllü Lisey BakıBiologiya Zoologiya Botanika Mikrobiologiya
93.
Kazımova Ayla Ülvi
Qurbanova Aytən Bayram
9 Bakı Avropa Liseyi BakıTibb və sağlamlıq Ziqmund Freyd "Psixoanaliz"in araşdırılması Ələsgərova Kəmalə Imam
94.
Korolyov Omar Mixail
9 285 saylı orta məktəb Baki, guneshliKompüter elmləri Blenderde Modellesdirme
95.
Kurmayeva Aliya Faiqovna
Məmmədli Əminə Şahin
9 Akademik Zərifə Əliyeva adina lisey Bakı şəhəri Yasamal rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Очищение нефтяных пятен с помощью гигроскопичных материалов Qurbanova Natalya Dmitriyevna
96.
Kərimli Nuray Əli
Orucova Nərmin Namiq
10 Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəriBiologiya Stress amillərinə məruz qalmış siçovulların daxili orqanlarında paramaqnit mərkəzlərin tədqiqi və biotibbi istifadəsi Nəsibova Aygün Namiq Xəlilov Rövşən İbrahimxəlil
97.
Mahmudlu Aysun Maarif
Məmmədli Səadət Sədyar
10 Şirvan şəhər Kimya-biologiya təmayüllü Respublika liseyi Şirvan şəhərEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması AntiRadShose Əzəmi Səbinə Əli
98.
MAHMUDLU CAVAD RASİM oğlu
10 Şirvan şəhər 1№li tam orta məktəb-xüsusi lisey Şirvan şəhəriMühəndislik MÜASİR "ELEKTRON SEÇİCİ" QURĞUSU Əkbərzadə Xanım Nurağa qızı
99.
Mahmudov Ayxan Məmməd
Akifli Rüstəm Fərmayıl oğlu
11 Təbiət elimləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtFizika, astronomiya Elektrik enerjisi istehsal edən döşəmə panelləri Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
100.
Mehbalıyeva Fidan Mehdi
9 A.Vəliyev adına 258 nömreli tam orta məktəb Bakı şəhəri Nərimanov rayonuTibb və sağlamlıq Şizofreniya ilə yaşamaq Novruzova Tünzalə
101.
Mehdizadə Jalə Ənvər
10 95 Bakı,Xətai, ƏhmədliRiyaziyyat Həyatımızda Riyaziyyat Mehdizadə Jalə
102.
Mübariz Asiman Mirzəliyev
9 İsmayıllı eayon Natiq Behdiyev aına 6 saylı tam orta məktəbi İsmayıllı şəhəriKimya Kimya və onun gələcəyi
103.
Müqabil Xədicə Hacıyeva
Səfərov Uğur Əhsən
11 Naftalan şəhər S.Vurğun adına 2 mömrəli tam orta məktəb NaftalanEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Sabahın alimləri Əliyeva Aygün Fazil qızı
104.
Muradlı Leyla İftixar
Məhyəddinov Murad Azər
9 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərMühəndislik Covid-19 virusunu aşkarlayan mobil robot Abdullayev Qurban Sadiq Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
105.
Muradzadə Rəvan Zaur
Əliyeva Aylin Rəşad
10 Y.Mirzəyev adına 44 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri,Nəsimi rayonuKimya Atmosfer azotundan nanohissəciklər vasitəsilə ammonyakın alınması Mustafayeva Gülarə Asman Əhmədov İsmət Süleyman
106.
MÜRSƏLOVA NELYA ELMAN
Müzəffərova Arzu Müzəffər qızı
9 Şirvan şəhər 13 № li tam orta məktəb Şirvan şəhəriBiologiya BİOGÜBRƏ : YARANMA MƏNBƏLƏRİ,TƏTBİQİ,PERSPEKTİVLƏRİ Şəmmədova Şəfa Tofiq qızı
107.
Musayev Murad Firqət
Sadıqova Fidan Rəşad qızı
10 Maqsud Şeyxzadə adına THT təmayüllü gimnaziya Ağdaş şəhəriTibb və sağlamlıq Bağırsaqdaxili parazitlərə qarşı yeni və daha səmərəli dərman vasitəsi Pirimova Şəkər Rahim qızı
108.
Mustafayev Seyidağa Samir
Quliyeva Ülkər Nazim
10 35 № tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Cirkab su axınından istifadə etməklə elektirik enerjinin alınması Abdullayev Qurban Sadıx O Məmmədob Cavanşir Firuddin O
109.
Mustafazadə Nəzrin Oktay
Əliyeva Çinarə Pərviz
9 Müasir İnnovasiyalar Liseyi Bakı,Nəsimi,Kövkəb Səfərəliyeva 72Riyaziyyat Üçbucaq sahələri və bərabərsizliklər Əliyev Faiq Nəcəf Əliyev Yaqub Nəcəf
110.
Məmmədli Şəms Murad
11 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtFizika, astronomiya Süni ayağın velohərəkətli sınağı ilə elektrik enerjisinin alınması və tətbiqi Abdullayev Qurban Sadıx Məmmədov Cavanşir Firudin
111.
MƏMMƏDLİ NAİLƏ CABİR qızı
Məlikova Aytac Elxan qızı
9 Şirvan şəhər kimya-biologiya təmayüllü lisey Şirvan şəhəriBiologiya SƏHRALAŞMAYA QARŞI MÜBARİZƏNİN BİOLOJİ ÜSULLARI Məmmədova Mənsurə Abbas qızı
112.
Məmmədli Zəhra Fəzli
Qocayev Emil Vüqar
10 Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəriKompüter elmləri Minaların dronlarla aşkar edilməsi Mikayılzade Murad Zahid
113.
Məmmədov Nadir Şahir
9 Bu.Qulamoglu adına 285 nömrəli mekteb Bakı Şəhəri Suraxanı rayonuFizika, astronomiya Ekologiyanı qoruyaq Kərimova Reyhan Əliyeva Kainat
114.
Məmmədov Əli Ramin
Xalıqlı Zəhra Fərhad
11 Bakı şəhəri 53 №-li tam orta məktəb Yasamal rayonuFizika, astronomiya Yeni nəsil maye kristal displeylərin enerji sərfiyyatının azadılması metodu. İbrahimova Nəcibə Hafiz Hümbətov Şirxan Ərəstun
115.
Məmmədov Vaqif Faiq
Əhmədova Fidan Pəhlivan
10 Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəri,Yasamal rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ultrasəs ilə bitkilərin ekoloji təmiz məhsuldarlığının artırılması. Orucov Fazil Səfər Orucov Fazil Səfər
116.
Məmmədov Murad İkram
Mehtiyeva Aksana Zabit qızı
9 11 nömrəli tam orta məktəb Şəki şəhərTibb və sağlamlıq Canlı vitaminlər və minerallar Rəsulova Kəmalə Nağdalı qızı Əzizov Fərhad Şirin oğlu
117.
Məmmədova İlahə Nurməmməd
10 81 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu , Zabrat qəsəbəsiFizika, astronomiya Kiçik Akademiya Məmmədov Vüqar Beybut
118.
Məmmədova Möminəxatun Tahir
9 Bakı Avropa Liseyi BakıTibb və sağlamlıq Narrativ terapiyanın alternativ müalicə üsulu kimi xüsusiyyətlərinin və tətbiqi məsələlərinin araşdırılması
119.
Məmmədova Gülnar Rövşən
Qədirov Murat Sərdar
9 Şəki şəhər fizika riyaziyyat ,humanitar təmayüllü lisey ŞəkiBiologiya Xarıbülbül-Şuşadan Dünyaya Quliyeva Arzu Məhərrəm Qüüdrət Bəkirov Məmməd
120.
Məmmədova Püstə Rövşən
Müseyibzadə Emil Hafiz
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı ş. AZ-1141; H.Cavid prospekti, 253-cü məhəlləKimya Maqnitlənən nanoişbazlar Məharət Qarayev Nağı Asif Məmmədov
121.
MƏMMƏDZADƏ AYTAC AZƏR qızı
10 Şirvan şəhər 1№li tam orta məktəb-xüsusi lisey Şirvan şəhəriRiyaziyyat RİYAZİ İSBATIN MƏNTİQİ ÜSULLARI Əliyev Rəfail Şıxəli oğlu
122.
Məmmədzadə Murad Anar
Banuçiçək Kərimli Rövşən
9 11 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtTibb və sağlamlıq Speech synthesizer Tağızadə Leyla Mayıl Tağızadə Leyla Mayıl
123.
Məmmədzadə Elnur Elçin
9 Ə.Əliyev adına Qapıçıməhəllə kənd ümumi orta məktəb AstaraMühəndislik Ponqolin-minatəmizliyən. Elnur Rafiqo]lu Quliyev
124.
Məmmədzadə İmam Sənan
10 İ.Həsənov adına 1saylı tam orta məktəb İsmayıllı rayonuKompüter elmləri Klaviaturaya əlavə edilən sistem Əliyeva Könül Tahir qızı
125.
Məmmədzadə Toğrul Emil
Rüstəm Nəbiyev Vagif oğlu
10 Landau High School Gülbala Əliyev, 9 Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, BakıTibb və sağlamlıq Nanohissəciklərə əsaslanan peyvənd İsmayılov Pərviz İsmayıl oğlu Vaqif Nəbiyev Fərhad oğlu
126.
MƏNƏFOVA GÜLXARƏ OQTAY qızı
Sultanova Leyla Həsən qızı
10 Şirvan şəhər 13 № li tam orta məktəb Şirvan şəhəriFizika, astronomiya GÜNƏŞİN ENERJİ POTENSİALI Məmmədova Vüsalə Ədalət qızı
127.
Mərdanova Nuray Dönməz
11 Mingəçevir şəhər S.Vurğun adına 16 saylı məktəb MingəçevirBiologiya Pişiklərdə qeyri -adi xüsusiyyət.
128.
Nadirov Sinan Asif
Nəzərov Orxan Şahin
10 kimya biologiya təmayüllü Respublika liseyi Şirvan şəhərBiologiya Biokutlə enerji mənbəyidir Quliyeva Fərqanə Orucəli
129.
Namazov Hakim Eldar
9 FRİTL Bakı ş. Yasamal r.Fizika, astronomiya Kainatın üfüqləri
130.
Nemətli Nərgiz Yalçın
Qasımlı Gülsüm Ramiz qızı
10 I.Həsənov adına 1saylı tam orta məktəb İsmayıllı rayonuMühəndislik Canqurtaran qulaqcıq Məmmədova Mehri Azər qızı
131.
Niftiyeva Rəşadə Rəşad
Mikayilova Aysu Ruslan
9 Şirvan Şəhər Kimya -Bialogiya Təmayüllü Respublika liseyi Şirvan şəhəriKompüter elmləri "SİMURQ"Dron Nəsirova Sevinc Xanbala
132.
Niftəliyev Tural Namiq
Aydan Əlləzova Səyyaf
11 Kaspi liseyi Bakı,Sabunçu,QaraçuxurKimya 1-N-ALKİL(1-N-ARİL)-3,4-DİHİDROPİRİMİDİN-2(1H)-TİONLARIN SİNTEZİ Nəzər Nəzərov Möhübbət
133.
NOVRUZOVA MƏMLƏKƏT QABİL qızı
İbrahimli Amin Mətləb oğlu
10 Ağdam rayonu 37№li köçkün tam orta məktəbi Abşeron rayonu,Mehdiabad qəsəbəsi, Qarant yaşayış massiviEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması SƏMT QAZI--SOSİAL-EKOLOJİ TƏHLÜKƏ MƏNBƏYİ! Şahmirova Kəmalə Bayram qızı
134.
Nuruyev Elvin Elşən
Abdullayev İkram Niyazi
11 R.Pirnəzərov adına 299 №-li məktəb lisey Bakı şəhər,Binəqədi rayonuMühəndislik Təhlükəsiz tərəzi Nuruyeva Aynur Tofiq Nuruyeva Aynur Tofiq
135.
Nəcəfli Kamran Fuad
Bayramov Hüseyn Mübariz oğlu
10 82 No-li tam orta məktəb Bakı şəhəri Nərimanov rayonuRiyaziyyat Qarabağ Azərbaycandır:Bərabərsizliklərdən bərabərsizliklərə Hümbət Əliyev Nəbi oğlu Bakı Mühəndislik Universiteti riyaziyyat üzrə fəlsəfə doktoru Məmmədov Bəhman Cəlil oğlu Bakı Mühəndislik Universiteti riyaziyyat-informatika kafedrası baş müəllim
136.
Nəsirova Qəmər Elnur
9 A.Məhərrəmov adına 95 nömrəli məktəb Xətai rayonuRiyaziyyat “Riyaziyyat” Nəsirova Qəmər Elnur Nəsirova Qəmər Elnur
137.
Nəsirova İnci Emin
10 Naxçıvan şəhər M.Seyidov adına 15 saylı tam orta məktəb Naxçıvan şəhərKimya Biləv alüminium süxurundan alüminiumun mühüm birləşmələrinin alınması Hüseynov Qorxmaz Mansur Hüseynov Qorxmaz Mansur
138.
Nəsrullayev Əhməd Tahir
9 95 Xətai rayonuRiyaziyyat Sabahın alimləri
139.
PƏNAHLI İSMAYIL YUSİF
9 BDU nəzdində " Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonuFizika, astronomiya Совместная адсорбция атомов палладия (Pd) и молекул цезий хлорида (CsCl) на поверхности монослоя графита на рений (Re) и применение в нефтяной промышленности Orucov Arif Kabı oğlu Orucov Arif Kabı oğlu
140.
Pənahova Səma Vüsal
11 Məmmədəli Əhmədov Şəmkir rayonuRiyaziyyat Sabahın alimləri
141.
Qasımov Qalib Rüfət
Xəlilov Cəmil Vüqar
11 Bakı şəhər 177 №-li tam orta məktəb Bakı şəhər, Nərimanov rayonuTibb və sağlamlıq "Covid-19" a yoluxan xəstələrin aşkar edilməsi və qospitalizasiyası üçün internet xidmətinin təşkili Musayeva Rəna Qiyas Qarayev Qalib Şalon
142.
Qasımov Faiq Azad
10 Bakı Avropa Liseyi BakıTibb və sağlamlıq NİRS- neonatal qıcolmaların diaqnostikasında innovativ yanaşma Ələsgərova Kəmalə İmam qızı
143.
Qasımov Rəvan Xətai
9 H.Əsədov adına Vəng kənd tam orta məktəb İsmayıllı rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Bacarıqlı Əllər Qurbanova Gülnarə Mütalib qızı Abışov Nasim Əjdər oğlu
144.
Qasımov Rafiq Samir
11 Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi Bakı şəhəri, Nəsimi rayonuRiyaziyyat Triqonometriyanın köməyi ilə bəzi cəbri misalların həlli Sərdarov Vüqar Gümrah oğlu
145.
Qasımova Nigar Elmar
11 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəh.,Yasaml rayonu,Rostropoviçlər küç.,23Kimya Climasel Əmir Reza Vəxşuri Əmir Reza Vəxşuri
146.
Qasımova Ayan Elmar
Leyla Mehdixanlı
9 Bakı Avropa Liseyi Bakı,YasamalBiologiya Nəsli kəsilməkdə olan heyvanlar Kəmalə Ələsgərova
147.
Qolşaean Fərid Fərrux
11 Şəfiqə Əfəndizadə adına 13 nömrəli məktəb Bakı şəhəri, Yasamal rayonuTibb və sağlamlıq Genetik dəyişiklər, gələcəyin üstünlüyü- Nanotexnologiya Sadıxova Gülsüm Morgan Nathen
148.
Qoşnəliyev Osman Nazim
9 95 sayli tam orta mekteb Baki şeheri, Xətai rayonuMühəndislik Future
149.
Quliyev Fərid Nicat
Ağazadə Məftun Əfqan
10 Şirvan şəhəri Kimya Biologiya Təmayüllü Respublika Liseyi ŞirvanEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Günəş batareyası ilə işləyən havatəmizləyici pər Salahova Telli Nəsir
150.
Quliyev Elcan Şirzad
Abbasov Adil Azad oğlu
9 Ucar şəhər 4 saylı tam orta məktəb Ucar şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Doğma torpaqlarımıza qayıdırıq! Quliyeva Səidə Nadir qızı
151.
Quliyeva Fatime Elixan
Jale Qarayeva
9 Texniki ve Tebiet Elmler Liseyi SumqayitEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması NeatyPylon Cavanşir Məmmədov Cavanşir Məmmədov
152.
Quliyeva Rəvanə Soltan
Əmrəhova Xəyalə Vüqar qızı
9 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtBiologiya Kənd təsərüfatı bitkilərinin yetisdirilməsi üçün piromidal biomühitli vasitə Məmmədov Cavanşir Firuddun oğlu Məmmədov Cavanşir Firuddun oğlu
153.
Quluzadə Fariz Rafael
9 İstedad liseyi SumqayıtMühəndislik Beyinlə idarə olunan anti-covid robot Tağızadə Leyla Mayıl Tağızadə Leyla Mayıl
154.
Qəhrəmanlı Güllü Rövşən
Qafarov Tacəddin Camaləddin
11 Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonuKimya Kecid elementləri əsasında müxtəlif funksional xassələrə malik metal komplekslərin sintezi və tədqiqi Rəhimova Aysel Ruflan Rəhimova Aysel Ruflan
155.
Qəhrəmanova İradə Bəhruz
Əliyev Fərid Aydın
10 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Alternativ enerji m'nb'l'rind'n al;nan enerjinin ekoloji v' iqtisadi c'h'td'n 'h'miyy'ti Abasova Alina Zakir
156.
Qələndərli Mədinə Elxan
Ağazadə Səyyarə Rəsul
9 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Fərdi evlər və iş yerləri üçün bio susmik cihaz Abdullayev Qurban Sadiq Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
157.
Ramazanov Emil Səbuhi
9 Natiq Behdiyev adına 6 saylı tam orta məktəb İsmayıllıKimya Hidrogen elementinin həyatımızda rolu Qurbanova Gülnarə
158.
Ramiz Səbinə Orucova
Vəliyeva Şükranə Mədəd
10 73 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri Nərimanov rayonuRiyaziyyat Sabahın alimləri Bayramova Səkinə Adil Bayramova Səkinə Adil
159.
Rufullazadə Peyman Qədim
Qurbanlı Mahir Rafiq oğlu
9 Haftoni Qəsəbə tam orta məktəbi LənkəranTibb və sağlamlıq Lənkəran bölgəsində yayılan dərman bitkiləri və onlardan davamlı istifadənin əhəmiyyətinin öyrənilməsi. Ağayeva Sevər Adil qızı Ağayeva Sevər Adil qızı
160.
Rzayev Nihat Şahin
10 81 Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsiFizika, astronomiya Sabahın alimləri
161.
Rzayev Əsəd Məhəmmədəli
10 20 Saylı Orta Məktəb Bakı, YasamalFizika, astronomiya Добыча кислорода на Марсе Bağırova Cəmilə Vostok
162.
Rəfiyeva Zümrüd Habil
Lətifli Sevinc Ayaz qizi
11 11nömrəli tam orta məktəb Şəki şəhəriKimya Yaşil kimya -Mavi səma Şabəddinova Xatirə Nəzir qizi Əmiraslanova Mənzər Nəzaməddin qizi
163.
Rəhimov Emin Səfalı
10 Bakı Türk Anadolu litseyi Nəsimi Rayonu BakıFizika, astronomiya Radiosolar Uğurlu Baran Kamer
164.
Rəşid Ərtoğrul Elçin
9 Zərifə Əliyeva Adına Akademik Lisey BakıRiyaziyyat Гармония в музыке
165.
Rəsulzadə Nihad Elçin
Şirinzadə Ayxan Rövşən
10 İstedad liseyi SumqayıtKompüter elmləri Vətən müharibəsinə həsr edilmiş tanıtım portalı Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
166.
Rəsulzadə Hüseyn Behbud
Hüseyn Nadirov Nemət
11 Kaspi liseyi Bakı şəhəriKompüter elmləri Resolving the problem of parking spaces in Baku Kamran Əsgərov
167.
Salihov Mahmud Teymur
Eltun Cabir Həsənov
9 Akademik Z.Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri, Yasamal rayonuRiyaziyyat Усовершенствованная формула, вычесляющая уровень развития государства. Natalya Gurbanova
168.
Seyfullaev Sübhan Vüqar
9 276 Bakı, Binəqədi rayonuKompüter elmləri 3distantschool Mahmudzadə Aıinazim Ramin oğlu
169.
Seyfullayev Rəvan Kənan
9 Kaspi Liseyi (Bakıxanov) SuraxanıKompüter elmləri Tour Guide Kamran Əsgərov Kamran Əsgərov
170.
Seyidov Fərid Zamin
11 Seyid Cəfər Pişəvəri adına Respublika Humanitar Fənlər Gimzaniyası Bakı şəhəri, Nərimanov RayonuMühəndislik İnsan əməyinin istifadəsi olunmadan uzaqdan idarə olunmaqla əkinçilik sahəsi Nəbiyeva Aynur İdris qızı
171.
Seyidəli Tuncay Dəyanət
9 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nərimanov, Əliyar Əliyev k.Riyaziyyat Yeni bərabərsizliklərlə üçbucaqların sahələrinin tapılması üsulları Əliyev Faiq Nəcəf Əliyev Yaqub Nəcəf
172.
SÜLEYMANLI FİDAN RAFAYIL qızı
10 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb-lisey təb Şirvan şəhəriTibb və sağlamlıq EHTİYATLI OLUN : DƏM QAZI !!! Novruzov Elnur İlqar oğlu
173.
Süleymanova Tamilla Rövşən
Həbibullayev Rəfsan Namiq oğlu
10 Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonu Əhməd Cəmil küçəsi 53Biologiya Chimeric RNAs and proteins Nəcəfli Möhübbət Hümbət oğlu Şahmuradov İlham Əyyub oğlu
174.
Süleymanova Selin Anar
11 6-li məktəb-lisey BakiMühəndislik Универсальное устройство для накопления энергии смешанных ветровых и морских волн на основе суперконденсаторов Əlibəyova Rəna Şamil Qəhrəmanova Gülnaz Kamal
175.
Süleymanova Zemfira Fərid
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri Yasamal rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması ,,Arundo donax" bitkisində fitoekstraktın səmərəliliyini artırmaq üçün nano-effektorların tətbiqi Qurbanova Natalya Dmitriyevna
176.
Süleymanzadə Səyyid Süleyman
10 E.Məmmədov adına İsmayıllı şəhər 3 nömrəli məktəb-lisey İsmayıllıEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması "Cirkab sularından enerji hasilatı" Ağayeva Əminə Bəxtiyar qızı
177.
Sultanov Sultan İmran
9 69 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Balaxanı qəsəbəsiFizika, astronomiya Elektriklə işləyən müxtəlif modellər
178.
Səfərli Tamerlan Hüseyn
Kərimli Oqtay Şərif
10 Bakı Avropa Liseyi Bakı, Yasamal RaronuRiyaziyyat Yeni tip polinomial bərabərsizliklərin həlləri Əliyev Faiq Nəcəf Əliyev Yaqub Nəcəf
179.
Səfərova Aysu Ramil
9 TTEL SumqayıtFizika, astronomiya Alternativ enerji mənbələri Rahib Əfəndiyev Rahib Əfəndiyev
180.
Şəldiyev Ziya Frdovsi
Musalı Firudin Əli oğlu
9 Hədəf Liseyi Abşeron ray., Masazır qəs., “Bağçalı evlər” yaşayış kompleksiMühəndislik Codefender (Virus əleyhinə geyiniləbilir cihaz) Quluzadə Eşqin Rizvan oğlu
181.
Səmədov İlkin Anar
Əkbərzadə ƏliAkif Tofiq
10 İlqar Cəfərov adına 260 nömrəli məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri Tədrisdə virtual laboratoriyanın yaradılması və onun tətbiqı Xəlilov Mübariz Sevdimalı oğlu Məmmədova Elnarə Bayram qizi
182.
Səmədova Güllü Kamal
Ləman Nadirova
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı ş. AZ-1141; H.Cavid prospekti, 253-cü məhəlləKimya Kiçik işbazlar Məharət Qarayev Nağı Asif Məmmədov
183.
Səttarzadə Teymur Müşviq
Hüseyn Eyvazov Eyvaz
10 116 nomrəli məktabin nəznində Cəbrayil rayon milli qəhraman K.Məmmədov adına B.Mərcanlı kənd tam orta məktəb Bakı,Xətayi rayonu,Zığ yolu Cavanşir 84Kompüter elmləri Müəllimtap.az Faiq Əliyev Nəcəf Yaqub Əliyev Nəcəf
184.
Tağızadə Zümrüd Yalçın
Hacıyeva Fatimə Hüseyn qızı
9 Bakı Avropa Liseyi Bakı, Rastropoviç 21Biologiya Günəbaxan toxumlarının fərqli mühitlərdə yetişmə sürətinin onların genetik müxtəlifliyindən asılılığı. Ələsgərova Kəmalə İmam qızı Tağıyev Aqşin Fərhad oğlu
185.
Tahirova Nərmin Kazbek
Abdullayeva Rəvanə Rasim
10 Təfəkkür liseyi SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Su hövzələrinin(Xəzər dənizi) neftlə çirklənməsinin qarşısını alan və su nəqliyyat vasitələrində külli miqdarda enerji sərfiyyatına yol vermədən işləyən filterlərin hazırlanması Hüseynova Aybəniz Elbrus qızı Muradov Mahal Mail oğlu
186.
Tapdıqova Gülşən Ruslan
11 Təbiət Elmləri Təmayüllü Gimnaziya SumqayıtTibb və sağlamlıq Naviqatorlu qol Cavanşir Məmmədov Cavanşir Məmmədov
187.
Taqili Əhməd Elman
9 306 Binəqədi rayonuRiyaziyyat Riyaziyyat Rüfanə
188.
Umudov Selab Seylan
10 5 saylı tam orta çəktəb İsmayıllıEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Helikopter maketi Babayev Elvüsal İlyas oğlu Umudov Selab Seylan oğlu
189.
Vahabov Ayxan Vahab
10 33 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya sabahın alimləri Şərifova Şəfiqə Cəfər
190.
Vahabov Salman Adil
İsimxanova Nurcan Emin qızı
9 BDU nəzdində Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Yeni nəsl radiasiya detektorları Mehrabova Mətanət Əhməd qızı Nuriyev Hidayət Rəhim oğlu
191.
Vəlizadə Nəbi Asif
9 147 saylı teniki-humanitar lisey Xətai rayonuMühəndislik Ağıllı güllə Qasımov Musa Talıb oğlu Kərimov Cəlal Məmmədnəbi
192.
Xalıqzadə Rəşad Anar
10 68 Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Sabunçu qəsəbəsi.Mühəndislik alternativ enerji Bağırova Gülnarə İbrahim qızı Hüseynli Vüqar
193.
Xanlarov Nicat Sərməs
Rəhimov Fərhad Anar
9 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Xətai rayonuFizika, astronomiya Həndəsi teoremlərin mexanikayla isbatı Hacıyeva Namiyə Ələsgər Abbasova Sima Mədəd
194.
XUDAVERDİYEVA FATİMƏ ELNUR
11 Masallı şəhəri 4№ li Digah tam orta məktəbi Masallı şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması EKOLOJİ TƏHLÜKƏSİZLİYİN QARANTI: TULLANTISIZ HƏYAT ! Tağıyeva Aynur Möhsüm qızı
195.
Xəlifəyev Emin Muxadi
11 132-134 nömrəli Təhsil Kompleksi Bakı ş, Səbail r.Fizika, astronomiya İon birləşmələrinin dayanıqlığının və daha sıx materialların nisbi mexaniki xüsusiyyətlərinin araşdırılması Mang Benza Dit Manthota Francis Vilfrid
196.
XƏLİLOV MƏTİN ELNUR
9 BDU nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi Yasamal rayonuRiyaziyyat "KARABAKH İS AZERBAİJAN " kriptoqrafik məsələsi ƏLİYEV RƏŞİD ƏVƏZ ƏLİYEV RƏŞİD ƏVƏZ
197.
Xəlilova Fatimə Fəxri
Abbasova Nigar Rizvan qızı
11 BDU-nəzdində " Gənc Istedadlar" liseyi BakıBiologiya Бактерии–против аллергии Məmmədova Lalə Nail qızı Məmmədova Lalə Nail qızı
198.
Zamanlı Hüseyn Sərdar
9 Kaspi Liseyi Bakı şəh Xocalı pr56Riyaziyyat Nöqtələrlə sahə və bərabərsizlik həlli Nüsrətzadə Səbinə Rizvan
199.
Zeynallı Jalə Cəfər
Rəsulova Gülər Rəsul qızı
9 Ucar şəhər 4 saylı tam orta məktəb Ucar şəhəriRiyaziyyat Dəyişəni iki və daha çox modul daxilində olan bərabərsizliklərin həllində intervallar üsulunun tətbiqi. Hacıyev Xeybər Heydər oğlu
200.
Zeynalova Xəyalə Fəxrəddin
9 B.Qulamoğlu adına 285№-li tam orta məktəb Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsiEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması "Ekoloji çirklənmələrin qarşısını alaq" Səfurə Rəhimova Böyükağa qızı Tərlan Vəliyeva Xasay qızı
201.
Əhmədli Fidan Fərhad
10 Akif Abdullayev adına 211 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri , Nəsimi rayonuTibb və sağlamlıq Antiyaşlanma Əhmədova Ramilə Ramiz Əhmədov Fərhad Əlisa
202.
Əhmədli Fərid Elman
Hüseynli Seyidağa, Füzuli oğlu
9 B.Qulamoğlu adına 285 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Suraxanı rayonu, Yeni günəşli qəsəbəsiFizika, astronomiya Qaranlıqdan gələn İşıq Qasımova Dürdanə, Məmməd qızı
203.
Əhmədzadə Ləman Vüqar
10 81 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu , Zabrat qəsəbəsiFizika, astronomiya Kiçik Akademiya Məmmədov Vüqar Beybut
204.
Əhmədzadə Nilufər Yadigar
9 Xalid Quliyev adına 62 saylı məktəb lisey Nizami rayonu, NeftçilərBiologiya Ərzaq tullantılarından mineral gübrələrin alınması Əliyeva Elvira Zahid qızı
205.
Əkbər Dəniz Rafiq
Şirinov Ramil Şirin
10 8 nömrəli SumqayıtFizika, astronomiya Enerji istehsal edən veloxalça Məmmədov Cavanşir Firudun Abdullayev Qurban Sadıq
206.
Əkbərov Hüseyn Ramil
Zəki Cahan Fuad oğlu
11 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Mina axtaran robot İbrahimov Elvin Qismət oğlu Bayramov Bəxtiyar Sənan oğlu
207.
Əlipaşalı Riyad Mənsur
Cəmaləddinli Cəmil Mürşüd oğlu
11 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Su ilə işləyən hibrid avtomobil Abbasov Elçin Qüdrət Məmmədov Cavanşir Firudin
208.
Əlipaşayev Rəvan Mənsur
Dadaşzadə Nərmin Asif qızı
9 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Radiasiyanın miqdarını müəyyən edən dron Abbasov Elçin Qüdrət Məmmədov Cavanşir Firudin
209.
Əliyev Aydın Rəşad
10 95 saylı orta məktəb Xətai rayonuKompüter elmləri Sabahın alimləri MEHPARƏ BƏXTİYAROVA EYVAZ
210.
Əliyev Rəsul Pərviz
11 İsrafil Məmmədov adına 27 nömrəli məktəb lisey GəncəMühəndislik Hashimov Hüseynova Mehriban Nizami Hüseynova Mehriban Nizami
211.
ƏLİYEV ORXAN SAMİR
İSMAYILOV ILKIN GÜNDÜZ
10 BDU nəzdində " Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonuRiyaziyyat Fibonaççi ədədlərinin (ardıcıllığının) sirli aləmi QULİYEV RAFİQ MEYXOŞ OĞLU MƏMMƏDOVA GÜNAY MƏMMƏD
212.
Əliyev İsgəndər Cüməli
Şixəmirov İlqar Əfqan oğlu
11 Qax şəhəri T.İsmayılov adına 5 saylı tam orta məktəb 11-ci sinif Qax şəhəriTibb və sağlamlıq “Mənim pasientim” elektron xəstə izləmə sistemi Arixova Sevil Sayad qızı
213.
Əliyev Hüseyn Amil
Əliyev Osman Qalib
11 Samux şəhəri 2 Nömrəli Qarayeri Məktəbi Samux ŞəhəriKompüter elmləri SevenEight Almasov Əsgər Şəmsəddin
214.
Əliyeva Leyla Rauf
9 Etibar Şirəliyev adına 274 saylı orta məktəb Qaradağ rayonu,Müşviqabad qəsəbəsiBiologiya Sevil Ramazanova Sevil Ramazonova
215.
ƏLİYEVA AYNA SƏYAVUŞ qızı
Gözəlova Nazilə Mübariz qızı
10 Şirvan şəhər 1№li tam orta məktəb-xüsusi lisey Şirvan şəhəriFizika, astronomiya ALTERNATİV VƏ REGENERATİV ENERJİ--TÜKƏNMƏYƏN ENERJİ POTENSİALI Rzayeva Rəfiqə Babaş qızı
216.
Əlizadə Xədicə Məcid
Aslsnova Fidan Cavid
9 Şirvan şəhər KİMYA BİOLOGİYA TƏMAYÜLLÜ RESPUBLİKA LİSEYİ Şirvan şəhəriKimya Sağlamlığımızı və gözəlliyimizi qoruyaq Əhmədova Şəbnəm Cavanşir Əlizadə Xədicə Məcid
217.
ƏLƏKBƏROVA AYTƏN İXTİYAR qızı
10 Şirvan şəhər 1№li tam orta məktəb- xüsusi lisey Şirvan şəhəriKimya PESTİSİDLƏR: NÖVLƏRİ,TƏTBİQİ, FAYDASI VƏ ZƏRƏRİ Tağıyeva Təranə Ələkbər qızı
218.
Ələkbərzadə Nihat Cavid
10 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhər Yasamal rayonuRiyaziyyat Çevrədə yeni münasibətlər Gülnarə Sadıxova Zahid qızı Bəhman Məmmədov Cəlil oğlu
219.
Ələsgərova Aydan Vüqar
Məmmədhəsənli Aysu Zabil
11 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Neftlə çirklənmiş dəniz suyunun şirinləşdirilməsi Həsənova İradə Kərim
220.
Əsgərov Nahid Vüqar
9 95 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri, Xətai rayonuRiyaziyyat Sabahın alimləri
221.
Əsgərov Murad Mahir
9 Məhəmməd Fizuli adina 15 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtRiyaziyyat Sabahin alimleri
222.
Əsədli Nuray Fuad
Əliyeva Ruxsarə Pərviz
9 Müasir İnnovasiyalar Liseyi Bakı, Nəsimi, Kövkəb Səfərəliyeva 27Riyaziyyat Repyunit ədədlərin, tam və kəsr hissə funksiyaları iştirak edən bərabər(siz)liklərin köməyi ilə ifadə olunan bəzi cəbri xassələri haqqında Faiq Əliyev Nəcəf oğlu Yaqub Əliyev Nəcəf oğlu
223.
Əsədov Fərid Dəyanət
10 A.Aslanov adına 2 saylı tam orta məktəb İmayıllıMühəndislik Özüyeriyən mina axtaran robot Ağaməmmədov Eldar Məmməd
224.
Əsədova Mədinə Rəhman
Toramanova Ayşə Adil
9 Kimya-Biologiya təmayüllü Respublika Liseyi Şirvan şəhəriMühəndislik ictimai iaşə sahələrində qızdırmaölçən antenaların quraşdırılması İsayeva Fəridə Afət
225.
Əzimli Məryəm Elçin
Qasımova Solmaz Aqil
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına məktəb BakıBiologiya Bradyrhizobium japoncium UCM B-6035 aşılamasının soya bitkisinə təsiri Qurbanova Natalya Dmitriyevna
226.
Əzimli Ismayıl Elman
9 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriTibb və sağlamlıq Laporoskopin əməliyyatların gedişini dəfələrlə ucuzlaşdıran qurğunun kəşfi Elman Əzimov Elman Əzimov