• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3
Bütün layihələr
217 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri
<< Əvvələ < Əvvəlki [1] 2 3 Növbəti > Sona >>

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Şıxəliyev Yavər Ceyhun
Çobanova Aysun Dünyamalı
11 Bakı şəhəri Bakı Türk Anadolu Lisesi Bakı şəhəriKompüter elmləri Onlingua İsmail Doruk Ercan
2.
Hebibov Rüstem İlqar
9 Sumqayıt şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Sumqayıtda kağız tullantılarının toplanması ve tekrar istehsalı
3.
Əhmədov Əhməd Zülfüqar
Dövlətov İlkin İsgəndər
10 Sumqayıt şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Təmiz dünya
4.
Abdullayev Hüseyn Saməddin
Abdullayev Rüfət Valeh
10 Sumqayıt şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat Nisbət tənasüb,Faiz
5.
Quluyev Cavid Cavanşir
Pirimova Həcər Qəhrəman
10 Ağdaş rayonu Səməd Vurğun adına 1 nömrəli tam orta məktəb Ağdaş rayonuTibb və sağlamlıq Vitiligo support cəmiyətinin Azərbaycanda fərqli şəkildə yaradilmasi və tətbqi Pirimova Şəkər Rahim Uzm.dr.Lalə Cahangirova
6.
Aslanov Seyidəli Camaləddin
Fərzəliyev Nəzir Qoşqar
10 Abşeron rayonu Masazır kənd 5 nömrəli tam orta məktəb Abşeron rayonu, Masazır qəsəbəsiMühəndislik Fontan armaturunun bağıayıcı quruluşlarını təkmilləşdirməklə ekoloji çirklənmənin aradan qaldırılması Məmmədov Səlim, Zeynalov Niyaz Aslanov Camaləddin
7.
İmamova Jalə Sərvan
Məmmədova Zeynəb Zülfüqar
9 Bakı şəhəri Bakı Türk Anadolu Lisesi Bakı şəhəriMühəndislik Tənzimləyici quruluşların təkmilləşdirilməsi ilə ekoloji çirklənmələrin qarşısının alınması Nurullah Feyzi Yazıçı, Novruzov Fərid Aslanov Camaləddin
8.
Dövlətov İlkin İsgəndər
10 Sumqayıt şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik Azərbaycan brend yeməyini hazırlayan printer
9.
Babaşov Amil Azər
10 Sumqayıt şəhəri 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat Sabahın alimləri Mahmudova Sveta
10.
İsmayılov Yasin Şahin
10 Bakı şəhəri F.Bayramov adına 22 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri kompüter üzrə
11.
Bədəlov Əflan Aslan
9 Salyan rayonu Y.Qasımov adına 4 saylı tam orta məktəb Salyan rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Kür çayı hövzəsində balıq kütləsinin artırılması yolları
12.
Əliyev Əli Hidayət
Əliyeva Zeynəb Hidayət
10 Bakı şəhəri 238 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Hidrogendən enerjinin alınması Valehova Gülbəniz Babaverdi Məmmədov Fuad Faiq
13.
Həsənli Sadiq Xeyrullah oğlu
10 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Sümük tullantılarından tikinti materialı Qaraməmmədov Hüseyn
14.
Rzayev Vidadi Vasif
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Dağıdıcı təsirlərə davamlı asfalt Məmmədova Elnarə Məmmədov Cavanşir
15.
Pənahova Nərminə Rasim
10 Sumqayıt şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Сокращение износа методом изберательной техники Abdullaev Qurban Sadiq oqlu
16.
Şirinov Rəşad Şair
10 Sumqayıt şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Sabahın alimləri
17.
Ramazanov Vüqar Mübariz
10 Sumqayıt şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKompüter elmləri "Vuqqart" Dizayn Şirkəti Layihəsi
18.
Məhərrəmov Çingiz Ramiz
Ələkbərov Səyad
10 Sumqayıt şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat İrrasional tənliklərin həlli üsulları
19.
Piriyeva Yasəmən Elşən
Əliyeva Səbilə Sirəc
10 Sumqayıt şəhəri 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Kimya1
20.
Məmmədov Səfər Eldar
Eyvazlı Şəms Şahin qızı
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Kənd təsərrüfat torpağının ekoloji vəziyyətinin monitorinqi sistemi Dos. Qaramməmmədov Hüseyn Ələsgər oğlu Prof. Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
21.
Cavadov Məhəmməd Mahir
Əhmədov Məhəmməd Mirseyib
10 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriKompüter elmləri Hərbi təlimin virtual proqram təminatı. Cavanşir Məmmədov Firudin Cavanşir Məmmədov Firudin
22.
Eyvazli Sabir Seyavus
10 Sumqayıt şəhəri 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Avropa standartlarina uygun yanacagin hazirlanmasi ve tetbiqi.
23.
Abdullayeva Ülkər Şahin
10 Sumqayıt şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik Плавающий город Каспия Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
24.
İsmayılov Fərid Rövşən
10 Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKimya Qrafen
25.
Behbudov Murad Barat
11 Sumqayıt şəhəri 9 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat minimum və maxsimuma aid məsələlər əliyeva ülviyyə sangan
26.
Əsgərova Nəzrin İlham
Mehdiyeva Aişə Mahir
10 Sumqayıt şəhəri 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Kimya.1 Əliyev Vüsal Mustafayeva Nailə
27.
Təhməzov Isa Yalçın
Cəbrayılova Aydan Şanar
9 Sumqayıt şəhəri 14 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Vibrasiyali skalioz aparati Məmmədov Fuad Əziz Məhəmmədov Cavanşir Firudin
28.
Allahverdiyev Razi Oruc
Rəhimli Atilla Zəkəriyyə
10 Sumqayıt şəhəri 12 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKompüter elmləri Reseptron Tağızadə Leyla Mayıl Məmmədov Cavanşir
29.
Mammadli Nasiba Asif
Əliyeva Aytac Raul
10 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Düşüncəni nitqə çevirən interfeys Tağızadə Leyla Mayıl Məmmədov Cavanşir
30.
Ramazanov Abbas Məmmədağa
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriBiologiya biologiya
31.
Həsənov Hüseyn Ramin
Məmmədov Murad Vidadi oğlu
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Pnevma-avtomatik Qumbaraatan Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov
32.
Bəndəliyev Kənan Cəlil
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik CuGaS2 monokristalı əsasında holl vericilərinin hazırlanması Xəyalə Əliquliyeva Zərbəliyev Məhəmmədəli Məzahir
33.
Məcnunlu Fəqan Araz
Mədədov Fərid Məhəd
10 Bakı şəhəri E.Əliyev adına 297 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Leonardo Davinci-nin yer şumlamaq üçün ixtira etdiyi qurğunun təkminləşdirulmiş forması Məcnunov Araz İlyas oğlu Bağırov Elmidar Eldar oğlu
34.
Əlipaşalı Riyad Mənsur
Abasov Bəhram Bəxtiyar oğlu
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya İnnovativ Musiqi Aləti Cavanşir Məmmədov Firudin oğlu Cavanşir Məmmədov Firudin oğlu
35.
Yüzbəyova Aytac Romik
İsmayılzadə Nuray Rəfail
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Piramidal market Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
36.
Hüseynzadə Ülvi Təyyar
Mamedov İlham Əşrəf
10 Balakən şəhəri Nizami adına 1 nömrəli tam orta məktəb Balakən şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Qida məhsullarının saxlanılmasında fitonsidlərin rolu Altay Məmmədov
37.
Şirinzadə Aydın Rövşən
10 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Texnoloji xəttdə dəzgahlara xidmət edən asma kran-manipulyator Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Şirinzadə Aydın Rövşən oğlu
38.
Eminov Ömər Azər
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Electrical energy from sound waves Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
39.
Tanrıverdiyeva Aydan Kamran
11 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Yeni konstruksiyalı boru yivlərinin hazırlanması Abdullayev Qurban Sadiq Məmmədov Cavanşir Firuddin
40.
Nəsirli Xədicə İrşad
10 Astara rayonu Aqşin Hüseynov adına Suparibağ kənd tam orta məktəb Astara rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Coğrafiya
41.
Akifli Rüstəm Fərmayıl
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya A 2 V B 3 VI qrup birləşmələrinin nazik təbəqələri əsasında yüksəkeffektivli, miniatür alternativ enerji mənbələri və termoelektrik çeviriciləri Əliquliyeva Xəyalə Zərbəliyev Məmmədəli
42.
Ələkbərov Cəsarət Qalib
Səbuhi Ələkbərov Qalib
10 Bərdə rayonu Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Təmayüllü Məktəb Bərdə rayonuMühəndislik Energy Transformation by Car Movement Elşad Cəfərov Meydan Emil Şabanov Əli
43.
Qafarov Əli Azər
Səmədova İlqarə İlqar
11 Bakı şəhəri Ankara məktəbi məktəb-lisey Bakı şəhəriKompüter elmləri Real Chemistry - Virtual Chemistry Babayeva Aysel Nizami Əlizadə Sevda Cavanşir
44.
İsayeva Arzu Müşfiq
11 Ucar şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriRiyaziyyat Həndəsi silsilənin ilk n həddinin hasili Hacıyeva Mahirə Tahir qızı
45.
Ehedzade Musa Hacieli
9 Bakı şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Robo Texnika Huseynli Yaqut ----------------
46.
Memmedceferov Tural Edalet
9 Bakı şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya elektronik aletler Huseynli Yaqut --------------------
47.
Huseynzade Mubariz Bextiyar
9 Bakı şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Robo Texnika Yagut Huseynli ------------------------------
48.
Ağalarov Mirmehdi Sirac
9 Bakı şəhəri 287 nömrəli “Zəkalar” liseyi Bakı şəhəriMühəndislik Yenilənmiş mikroskopla dərsin səmərəli təşkili Baxşıyeva Gülçin Abdul qızı
49.
Əlirzayev Üzeyir Hacı
Əliyeva Nərmin İmambaxış
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Zirehli texnikanın hazırlanması üçün robot texniki kompleks Məmmədov Cavanşir Firuddin Abdullayev Qurban Sadıx
50.
Babayev İlyas Cavad
9 Astara rayonu Aqşin Hüseynov adına Suparibağ kənd tam orta məktəb Astara rayonuRiyaziyyat yyy
51.
Murtuzov Ruslan Abbas
Vəliyeva Elnurə Elnur
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Konveksiya üsulu ilə su çəninin qızdırılması və istifadə edilməsi Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
52.
Əliyev Rüfət İlham
10 Bakı şəhəri 191 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Alternativ enerji mənbəyi Həşimova Şəfəq Qəhrəman
53.
Hüseynzadə Yunis Zaur
9 Bakı şəhəri 309 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Səsdən elektrik enerjisi əldə etmək
54.
Həsənli Həsən Əşir
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Axar çayların sürətindən istifadə edərək elektrik enerjisi əldə edən cihaz Məmmədov Cavanşir İsmayılov Cəlil
55.
Rəhimov Elnur Elmar
11 Bakı şəhəri 135 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriRiyaziyyat Düzbucaqlı üçbucağın tərəf üçluklərinin tapılması düsturu Süleymanov Vaqif Sirac oğlu
56.
Hacılı Bəşir Ruslan
Əkbərov Hüseyn Ramil
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Yeni müherrik sistemi Məmmədov Cavanşir Firudin
57.
Ahad Laman Aliyeva
10 Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri Light Ivancenko Anastasiya Ivancenko Anastasiya
58.
Cuciyeva Sanur Vahid
Ariza Puçaxova Araz
10 Balakən şəhəri Nizami adına 1 nömrəli tam orta məktəb Balakən şəhəriKimya Çirkab suların təmizlənməsi üçün istehsalat tullantılarından koaqulyantların alınması Qallacova Şövkət Murtuz
59.
Nuriyev Ömar Vüqar
10 Bakı şəhəri 212 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriBiologiya Zoologiya Məmmədova Sərfinaz Məşi
60.
Əliməmmədova Nərgiz Babək
10 Sumqayıt şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriBiologiya Kənd təsərrüfatı bitkilərinin qurudulması prosesinin təkmilləşdirilməsi İbrahimli Təranə Turab qızı Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
61.
Məmmədova Günel Bayram
Fətəliyeva Səkinə Nəbi
9 Ucar şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriBiologiya Капля воды - равно капле жизни. Hüseynova Afaq Fazil
62.
Qurbanov Eynulla Elçin
10 Beyləqan rayonu İ Şahsevən kənd G.Əsədov adina 1 nömrəli tam orta məktəb Beyləqan rayonuRiyaziyyat Sabahın alimləri Diniyev Saməddin Novruz
63.
Qocayeva Arzu Fərid
Əmiraslanova Zeynəb Fuad
10 Bakı şəhəri 299 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəriKompüter elmləri Crodle Abbaszadə Aynur Şaiq
64.
Şaiq Abdullaşaiq Xəlilov
Axundzadə Məhəmmədəmin
10 Lənkəran şəhəri S.Kazımbəyov adına 6 saylı tam orta məktəb lisey Lənkəran şəhəriMühəndislik DQMS (dəm qazından müdafiə sistemi) Ağayev Rafail
65.
Sadıqov Ayxan Elxan
9 Beyləqan rayonu İ Şahsevən kənd G.Əsədov adina 1 nömrəli tam orta məktəb Beyləqan rayonuKompüter elmləri Gənc Alimlər Bayramov Əhməd Əli Bayramov Əhməd Əli
66.
Əhmədov Nurlan Səyavuş
9 Bakı şəhəri Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi Bakı şəhəriRiyaziyyat Sabahın alimləri
67.
Nurəliyeva Vüqanə Qabil
11 Şəki şəhəri Fizika-riyaziyyat və humanitar təmayüllü lisey Şəki şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Xəzər DES(Dalğa Elektrik Stansiyasi) İbrahimov Sahib Sabir oğlu
68.
Həsənov Mirheybət Mirtağı
10 Bakı şəhəri 270 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Qazlar,Beyin inkişafi,Mərkəzə qaçma təcili,Yerin cazibəsi,Planetlər. Mirzoyeva Təranə Əskərxan q.
69.
Abdullayev Cəmil Eldəniz
Nüsrət Hüseynov Vidadi
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Dənizkənarı təhlükəsiz evlərin arxitekturası Cavanşir Məmmədov Firudin
70.
Ehmedzade Aysu Zaur
Aslanova Lale Elsen qizi
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Diz dayaniqligini tenzimleyen aparat Abdullayev Qurban
71.
Baxışzadə İbrahim Ramin
Cəfərli Məryəm İlqar
11 Sumqayıt şəhəri 41 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Soyuq iqlimdə yaşayan insanlar və mühafizəçilər üçün təbii materialdan hazırlanmış geyimlər Həbibov Kəmalə Məmmədov Cavanşir
72.
Cəbiyev Samir Ceyhun
11 Şabran rayonu 5 nömrəli tam orta məktəb Şabran rayonuRiyaziyyat Ümumi Riyaziyyat
73.
Ağayev Nicat Məsud
Aşurova Sevinc Çingiz
11 Sumqayıt şəhəri 37 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Təmiz ev,məhsuldar torpaq sağlam gələcəyimizin təminatıdır Hüseynova Aybəniz Elbrus Hüseynova Aybəniz Elbrus
74.
Nəsirov Məhəmməd Aydın
Həsənli İlkin Samir
11 Naftalan şəhəri S.Vurğun adina 2nömreli tam orta məktəb Naftalan şəhəriFizika, astronomiya Enerjiyə qənaət İbrahimova Leyla Niyaz qızı
75.
Anzurov Fuad Elçin
10 Bakı şəhəri Fizika-riyaziyyat və informatika təmayüllü lisey Bakı şəhəriRiyaziyyat İrrasional ədədlərin rasional yaxınlaşmaları Əliyev Yaqub Nəcəf
76.
Ramazanlı Murad Mahmud
10 Sumqayıt şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Elil ayağı əvəz edən avtomatik idarə olunan süni pəncə Memmedov Cavanşir Memmedov Cavanşir
77.
Əlirzayev Həsən Ramiz
11 Bakı şəhəri Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Pulsarlarda jetlərin yaranması mexanizmi Rüstəmov Bayram Nizam oğlu Rüstəmov Bayram Nizam oğlu
78.
Bəhrəmova Əzəmət Mübariz
Süleymanlı Nüşabə Türkel qızı
11 Bakı şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik BRAGER Süleymanov Türkel Hümbət oğlu Süleymanov Türkel Hümbət oğlu
79.
Məmmədov İslam Vüqar
11 Ucar şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriBiologiya Təkamülçülər nəyi bilməyimizi istəmir? Ələkbərova Gülzarə Ağahüseyn qızı
80.
Allahverdiyeva Nigar Dağbəyi
10 Bakı şəhəri 151 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ekologiya,ətraf mühit və insan Allahverdiyev Dağbəyi İsa oğlu
81.
Quliyev Rüfət Bəyəndik
10 Sumqayıt şəhəri 35 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKompüter elmləri Elektronlaşdırılmış Dərs Cədvəli Rəhimov Şəfahət Rəhim oğlu
82.
Həsənova Aysel Elçin
Əliyeva Nigar Vaqif qızı
10 Bakı şəhəri 299 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəriKompüter elmləri APPTRAİL Abbaszadə Aynur Şaiq
83.
Muradov Almaz Mehman
Ağayeva Emilya Rəşad qızı
10 Bakı şəhəri 299 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəriKompüter elmləri Proroad + Abbaszadə Aynur Şaiq
84.
Nəsibova Leyla Vaqif
Abışova Aygün Nasim
11 Bakı şəhəri Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəriKimya Fenilsirkə turşusunun modifikasiya olunmuş hidrazonoamidləri yeni dərman maddələri kimi Əhmədova Nigar Eyvaz Əsgərova Ülviyyə Fəxrəddin
85.
Ələkpərov Sərtac Xəlil
Qənbərli İlhan Zaur
9 Bakı şəhəri 309 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Radiasiya Keçirməyən divar
86.
Cəbrayılov Rəsul Coşqun
İbişova Səbinə Şirazi
9 Bakı şəhəri 251 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri Arduino Novruzəliyeva Natəvan Hicrət
87.
Əliyev Nicat Nazim
9 Bakı şəhəri 241 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri 10-luq say sistemindən digər say sistemlərinə keçid
88.
Abdullayeva Aliyə İlqar
10 Bakı şəhəri 212 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriRiyaziyyat Kompleks ədədlərin tarixi Nağıyeva Sevda İbadulla qızı Nağıyeva Sevda İbadulla qızı
89.
Səmədov Əli Azər
9 Bakı şəhəri Kaspi Liseyi Bakıxanov Bakı şəhəriRiyaziyyat 4-ə, 7-ə və 8-ə bölünmə əlamətinin proqramlaşdırmada səmərəli tətbiqi Məmmədov Faiq Abbas
90.
Həsənzadə Məhəmmədəli Nizami
Hüseynov Nicat Ehtibar
11 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Paxlalı bitkilərdən azot qazının alınması Səadət İdrisova Vəfa İmamverdiyeva
91.
Qədimova Rufiyə Etibar
Əfəndiyeva Fidan Elçin
11 Bakı şəhəri BDU-nun nəzdindəki “Gənc istedadlar” liseyi Bakı şəhəriTibb və sağlamlıq Xroniki yorğunluq sindromunun korreksiyası üçün Adaptofitorozin yeni milli vəsaitdir Axundov Ramiz Atalla Axundov Ramiz Atalla
92.
Nəcəfov Səxavət Vahib
Xosrovlu Afiəddin Fikrət oğlu
10 Bakı şəhəri 233 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik 100 ilin kəşfi Məmmədova Günay Tofiq Qəhrəmanova Aynur Səhrab
93.
Mərdan Murad Dünyamutdin
Məcidov Orxan Natiq oğlu
10 Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri Qrafik dizayn , Proqramlaşdırma Səlimov Elvin Zahid oğlu
94.
Sərdarlı Orxan Tural
Hacıyev Elnur
11 Bakı şəhəri 285 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri Imda - Azərbaycan Social Şəbəkəsi Reyhan Kerimova Nəsib
95.
Mehdizadə Fatimə Mahmud
9 Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriBiologiya Orqanlar sistemi Vəliyevə Mətanət Adil qızı
96.
Rüstəmova Züleyxa Vüsal
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriBiologiya Orqanizm dünyanın bütün akademiyasından müdrik və ağıllıdır İsayeva Kəmalə Kamaləddin qızı İsayeva Kəmalə Kamaləddin qızı
97.
Məmmədov Zaur Çingiz
9 Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriRiyaziyyat Kvadrat tənlik və bikvadrat tənliklərin həllərinin modul ifadələr ilə əlaqəsinə aid tədqiqatlar Hacıyeva Namiyə Ələsgər qızı Riyaziyyat üzrə elmlər doktoru, AMEA-nın professoru. Məmmədov İlqar Qürbət oğlu
98.
Məmmədov Elçin Coni
9 Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Yerin illik və sutkalıq hərəkəti Mirzəyeva Turanə Tanrıverdi qızı
99.
Qasımova Aytən Elşad
9 Sumqayıt şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriBiologiya Qazların bağırsağında parazitlik edən nematod yumurtalarına qələvi(NaOH) məhlulunun təsiri Ağayeva Zərbab Təvəkgül
100.
Nəsirli Zəhra Elçin
Abdullayev Abdulla Vəlirza
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Yosundan kağızın alınması Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudun

<< Əvvələ < Əvvəlki [1] 2 3 Növbəti > Sona >>