• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3
Mühəndislik
53 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abdullayev Hüseyn Xəyal
9 Bakı şəhəri 20 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəriMühəndislik Kompakt ağıllı ev mebeli Muradəliyev Hüseyn Qanbayev Asif
2.
Abdullayeva Ülkər Şahin
10 Sumqayıt şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik Плавающий город Каспия Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
3.
Ağalarov Mirmehdi Sirac
9 Bakı şəhəri 287 nömrəli “Zəkalar” liseyi Bakı şəhəriMühəndislik Yenilənmiş mikroskopla dərsin səmərəli təşkili Baxşıyeva Gülçin Abdul qızı
4.
Aslanov Seyidəli Camaləddin
Fərzəliyev Nəzir Qoşqar
10 Abşeron rayonu Masazır kənd 5 nömrəli tam orta məktəb Abşeron rayonu, Masazır qəsəbəsiMühəndislik Fontan armaturunun bağıayıcı quruluşlarını təkmilləşdirməklə ekoloji çirklənmənin aradan qaldırılması Məmmədov Səlim, Zeynalov Niyaz Aslanov Camaləddin
5.
Axundov Rişad Eldəniz
11 Sumqayıt şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik Kənd təsərrüfatı bitkilərinin suvarılmasını təmin edən cihaz Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Abdullayev Qurban
6.
Bağırov Hüseyn Ceyhun
Behbudlu Kenan Tural
9 Bakı şəhəri 20 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəriMühəndislik tetrabrit Tağiyev Bəxdiyar Asif Qambayev
7.
Bəhrəmova Əzəmət Mübariz
Süleymanlı Nüşabə Türkel qızı
11 Bakı şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik BRAGER Süleymanov Türkel Hümbət oğlu Süleymanov Türkel Hümbət oğlu
8.
Bəndəliyev Kənan Cəlil
Mais Həsənov Təzail
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik CuGaS2 monokristalı əsasında enerji çeviricilərinin hazırlanması Xəyalə Əliquliyeva Zərbəliyev Məhəmmədəli Məzahir
9.
Camalova Fidan Məzahir
Quluzadə Bəhruz
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Yeməkxana tullantılarının istilik enerjisinə çevrilməsi Məmmədov Cavanşir Məmmədov Cavanşir
10.
Camalova Reyhan Rauf
Qasımzadə Zəhra İsa
10 Bakı şəhəri 283 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik Rainergy Rəsullu Kəmalə Islam Əlimərdanova Fəxrəndə Namiq
11.
Cəfərli Ayxan Mahir
Hacılı Cavid Rauf
9 Bakı şəhəri Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriMühəndislik Soyuq və isti temperaturdan yarımkeçiricinin iştirakı ilə cərəyan əldə edilməsi Qasımova Nəzakət Sabir Hüseynov Orxan Sabir
12.
Cəfərov Kənan Qasım
Məmmədov Nahid Natiq oğlu
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Konveksiya üsulu ilə istilik enerjisinin konservasiyası Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
13.
Eyvazzadə Murad Vaqif
11 Bakı şəhəri Respublika olimpiya idman liseyi Bakı şəhəriMühəndislik Təcili yardım və təhlükəsizlik Süni intellekt dəstəkli dron (Xseon) Cəbrayıl Şahbazov
14.
Fərzəlizadə Sənan Teymur
Fərid Seyidov Zamin
9 Bakı şəhəri S. C. Pişəvəri adina Humanitar Fənlər Gimnaziya Bakı şəhəriMühəndislik İnsan əməyinin istifadəsi olunmadan əkinçiliyin uzaqdan idarə olunması. Kərim Musa Aqif
15.
Guliyev Parviz Riad
Akim-zade Rasul Movsum
10 Bakı şəhəri Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəriMühəndislik Прибор для сбора тяжелых металлов из воды при помощи водорослей Gurbanova Natalya Dmitriyevna Gurbanova Natalya Dmitriyevna
16.
Həsənli Sadiq Xeyrullah oğlu
10 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Məişət tullantısı olan sümükdən tikinti materialı Qaraməmmədov Hüseyn
17.
Həsənov Hüseyn Ramin
Məmmədov Murad Vidadi oğlu
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Pnevma-avtomatik Qumbaraatan Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov
18.
İbrahimxəlilli Rəvan Elnur
10 Şəki şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb Şəki şəhəriMühəndislik Kitab aləmi Əhmədova Elnarə Ələddin qızı
19.
İmamova Jalə Sərvan
Məmmədova Zeynəb Zülfüqar
9 Bakı şəhəri Bakı Türk Anadolu Lisesi Bakı şəhəriMühəndislik Tənzimləyici quruluşların təkmilləşdirilməsi ilə ekoloji çirklənmələrin qarşısının alınması Nurullah Feyzi Yazıçı, Novruzov Fərid Aslanov Camaləddin
20.
İmanlı Ellada Asəf
Fəttahzadə Nihad Fəttah
11 Bakı şəhəri BSU-nun nəzdindəki Məktəb-lisey kompleksi Bakı şəhəriMühəndislik Safe life by smart car Fəttayev Fəttah Müştəba Qanbayev Asif
21.
Mahmudi Altay Şəmsəddin
Məmmədli Məryəm Pərviz
11 Bakı şəhəri 20 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəriMühəndislik Biomechanical Electric generator
22.
Murtuzov Ruslan Abbas
Vəliyeva Elnurə Elnur
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Konveksiya üsulu ilə su çəninin qızdırılması və istifadə edilməsi Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
23.
Musayev Mehdi Elman
Bağırov Malik Samir
10 Cəlilabat rayonu 7 nömrəli tam orta məktəb Cəlilabat rayonuMühəndislik THE TUNNEL WIND Alıyev Vasif Əhmədağa Famin Salmanov Tahir
24.
Mustafazadə Humay Seymur
Əsədov Həsənəli
9 Bakı şəhəri Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəriMühəndislik Multi enerji Rəsullu Kəmalə Nəbiyev Tahir Yaqub oğlu
25.
Məmmədova Leyla Şahin
Qasımova Nuray Ülvi
11 Bakı şəhəri Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriMühəndislik Вопросы оптимизации распределения нагрузки от сумок и ранцев на опорно-двигательную систему человека.  Axundova Leyla Məmmədovna Qasımov Ülvi Fikrət
26.
Namazəliyev Rauf Füzuli
Şixəliyev İlkin Şafəddin oğlu
10 Sumqayıt şəhəri 17 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik məhlulların alınması üçün manüplatr Rəna Məmmədov Cavanşir
27.
Nuriyev Ismayil Qalib
yoxdur
11 Bakı şəhəri 149 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik Yanacaq sərfiyyatına qənaət Əliyeva Samirə Bəhman Əliyeva Samirə Bəhman
28.
Nuriyev Amin Aqil
Əzimov Məhəmməd Aydın
9 Cəlilabat rayonu 7 nömrəli tam orta məktəb Cəlilabat rayonuMühəndislik The Vibrate Energy Elşad Cəfərov Meydan Famin Salmanov Tahir
29.
Nəcəfov Səxavət Vahib
Xosrovlu Afiəddin Fikrət oğlu
10 Bakı şəhəri 233 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik 100 ilin kəşfi Məmmədova Günay Tofiq Qəhrəmanova Aynur Səhrab
30.
Quluzade Əli Etibar
10 Bakı şəhəri "Kaspi liseyi" ümumtəhsil məktəbi Bakı şəhəriMühəndislik Innovativ və aşağı sərfiyatlı kondisoner Kamran Əsgərov
31.
Qədimli Nofel Anar
Həmidli Nihad Vüqar
11 Bakı şəhəri Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəriMühəndislik Click Energy Rəsullu Kəmalə Islam
32.
Qədirzadə Aydan Soltan
10 Bakı şəhəri Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəriMühəndislik Elektromobillərin əlavə qidalanması Qənbərova Hədiyyə Barat qızı
33.
Rzayev Vidadi Vasif
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Dağıdıcı təsirlərə davamlı asfalt Məmmədova Elnarə Məmmədov Cavanşir
34.
Şaiq Abdullaşaiq Xəlilov
Axundzadə Məhəmmədəmin
10 Lənkəran şəhəri 6 nömrəli tam orta məktəb Lənkəran şəhəriMühəndislik DQMS (dəm qazından müdafiə sistemi) Ağayev Rafail
35.
Şirinzadə Aydın Rövşən
10 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Texnoloji xəttdə dəzgahlara xidmət edən asma kran-manipulyator Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Şirinzadə Aydın Rövşən oğlu
36.
Şıxıyev Fərid Mais
Şıxıyev Rüfət Mais oğlu
9 Bakı şəhəri 80 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik Protective Lift/Qoruyucu Lift Sahib İbrahimov Mikayıl oğlu
37.
Süleymanlı Şaiq Tahir
10 İsmayıllı rayonu 3 nömrəli məktəb-liseyi İsmayıllı rayonuMühəndislik Elektrikli avtomobillerde elave enerji menbeyi Mürsəlova Brilyand Arif
38.
Səfərov Sadiq Rüfət
9 Gəncə şəhəri 27 nömrəli məktəb-lisey Gəncə şəhəriMühəndislik M.I.P(arduino sistemi ilə işləyən və lal insanlar üçün nəzərdə tutulmuş elektron qurğu) Ismayılov Mərdan Məzahim oğlu
39.
Şəkiliyev Sərxan Həybullah
10 Balakən şəhəri Humanitar və Texniki təmayüllü Lisey Balakən şəhəriMühəndislik Məktəbin dərs reqlamentinə cavabdeh saat Əfəndiyev Babək Dilənçi oğlu Əfəndiyev Babək Dilənçi oğlu
40.
Xəlilova Sevinc Rasim
9 Bakı şəhəri T.Həsənov adına 23 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik Robot Əl Hənifəyova Nigar Muxtarova Lalə
41.
Yüzbəyova Aytac Romik
İsmayılzadə Nuray Rəfail
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Piramidal market Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
42.
Zulfiqar Sahib Xanzadə Əhməd
9 Bakı şəhəri T.Həsənov adına 23 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik Ağili Eynək-Eye Care Hənifəyova Nigar Həsənov Elgun
43.
Zülfüqarlı İlkin Emin
11 Bakı şəhəri 302 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik Metal təbəqədə örtkü qatının qalınlığının kontakt yolu ilə təyini Musayev Aydın Ərəstun oğlu Musayev Aydın Ərəstun oğlu
44.
Əhmədova Səbinə Şirzad
10 Bakı şəhəri 328 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik Yeni nəsil Li-Fi texnologiyasının köməyi ilə məlumat ötürmə İsgəndərova Günel Azər qızı Səfərov Nuru Ərəb oğlu
45.
Əkbərov Hüseyn Ramil
Hacılı Bəşir Ruslan
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Ağıllı texnaloji xətt Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
46.
Əlirzayev Üzeyir Hacı
Əliyeva Nərmin İmambaxış
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Zirehli texnikanın hazırlanması üçün robot texniki kompleks Məmmədov Cavanşir Firuddin Abdullayev Qurban Sadıx
47.
Əliyev Rəsul Pərviz
Əliyev Hüseyin Amil
9 Gəncə şəhəri 27 nömrəli məktəb-lisey Gəncə şəhəriMühəndislik Roboaqrar Səfərov Rəşid Yunis Səfərov Rəşid Yunis
48.
Ələkbərli Elmir Rövşən
Hacı-Həsənli Həsən Zəfər
10 Bakı şəhəri "Kaspi liseyi" ümumtəhsil məktəbi Bakı şəhəriMühəndislik F.D.M.-Food Distribution Machine Sahil Əliyev Oruc
49.
Ələkbərov Cəsarət Qalib
Səbuhi Ələkbərov Qalib
10 Bərdə rayonu Ak. Z. Əliyeva adına lisey Təmayüllü Məktəb Bərdə rayonuMühəndislik Energy Transformation by Car Movement Elşad Cəfərov Meydan Emil Şabanov Əli
50.
Ələkbərova Aytac Arif qızı
10 Şirvan şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb Şirvan şəhəriMühəndislik "ELEKTRON SEÇİCİ" QURĞUSU İmanova Şükufə Əziz qızı
51.
Ələsgərov Ömər Qalib
10 Bakı şəhəri Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəriMühəndislik Electro trict Cəfərov Elşad Meydan Famin Salmanov Tahir
52.
Əmrahova Aytac Abbasəli
10 Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi 3 nömrəli tam orta məktəb Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsiMühəndislik Dəri səthində bioloji aktiv nöqtələri təyin edən sadə qurğu Hüseynov Şahin Fəxrəddin oğlu Səfərov Nuru Ərəb oğlu
53.
Əskərov Fuad Eldar
9 Bakı şəhəri 61 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik ПЧЕ(платформа чистой энергии) - -