• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3

Təşkilatçılar

 

Azərbaycan Respublikasının

Təhsil Nazirliyi 


 

 

Azərbaycan Respublikasının

Gənclər və İdman Nazirliyi


 

 

Azərbaycan Milli

Elmlər Akademiyası


 

Heydər Əliyev Mərkəzi


 

Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad

Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsi


ELANLAR

 

 



 

 

Partnyorlar

 

Bütün layihələr
214 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abasov Bəhram Bəxtiyar
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Daimi işləyən yastıq Abdullayev Qurban Sadıx oğlu Abdullayev Qurban Sadıx oğlu
2.
Abasova Fatimə Kamran
Hüseynli Leyla Ceyhun
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri, Yasamal rayonu.Biologiya İnsanın xərçəng genləri və onların "qonşuları". Əlizadə Aynur Məmməd qızı. Şahmuradov İlham Əyyub oğlu
3.
Abaszade Sənan Fəyaz
Rüstəmova Züleyxa Vüsal
10 Qubadlı rayon Hafiz Quliyev adına Texniki fənlər təmayüllü Çaytumas məktəb liseyi Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Yosundan gübrəyə İsayeva Kəmalə Kamaləddin
4.
Abbasov Abbas Zaur
10 42 Nömrəli Tam Orta Məktəb Bakı Şəhəri Nəsimi RayonuKompüter elmləri ELAP Software Bəyova Günəş Bəyova Günəş
5.
Abbasov Şamil Bəhruz
Qayıbov Kamran Fərid
10 Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonuKimya Antimikrob xassəyə malik metalkomplekskərinin sintezi və tədqiqi Rəhimova Aysel Ruflan qızı Rəhimova Aysel Ruflan qızı
6.
Abbasov Adil Azad
Abbasova Nuray Azad qızı
9 Ucar şəhər N.Gəncəvi adına 3№Lİ tam orta məktəb Ucar şəhər,R.Rza 49Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması Pulsuz enerjini ən təmiz ekoloji yolla alaq Abbasova Fatma Əlislam Əliyeva Nuranə Əlislam qızı
7.
Abbasova Aytən Natiq
11 33 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərRiyaziyyat Sabahın Alimləri Pirquliyev Rövşən Şərafəddin
8.
Abbasova Aytən Elbrus
9 36 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtBiologiya İnsanın qan-damar sistemində ürəyi qidalandıran damarlarda trombun əmələ gəlmə səbəbi və profilaktikası Həsənov Xanəhməd Baxşəliyev Arzu Yelmar
9.
Abbasova Xədicə Səməd
9 275 nömrəli tam orta məktəb Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs.Mühəndislik Elektrik maşınlarına cihazların qoşulması İsgəndərova Vüsalə Əliməmməd
10.
Abdinov Əhməd Elçin
Nağızadə Rüstəm Anar
10 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nərimanov rayonuBiologiya Nanohissəciklərin torpaqdan bitkilərin yarpaqlarına miqrasiyası və fizioloji effektləri Quliyev Cəmil Afiq Əhmədov İsmət Süleyman
11.
Abdulhüseynli Aytac Adil
Mustafayev Hikmət Anar
9 12 nömrəli tam orta məktəb Şəki şəhərEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması "Sağlam həyat zəngin təbiətə bağlıdır" Yusifova Günay Allahyar
12.
Abdullayev Rüfət Valeh
Abdullayev Hüseyn Saməddin
10 Sumqayıt şəhər 4 N-li tam orta məktəb SumqayıtMühəndislik Həyatımızı asanlaşdıran qurğular
13.
Abdullayev İlham Loğman
9 11 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik Məsafədən idarə olunan sənaye robotu Abdullayev Qurban Sadıx oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
14.
Abdullayev Ruslan Rauf
9 T.İsmayılov adına 29 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Xara yosunundan ekoloji təmiz qida əlavəsi İsayeva Səbinə Həzrət qızı Məhəmmədov Cavanşir Firidun
15.
Abdullayev Nurlan Abdulla
11 Roman Yusifov adına 2nomreli tam orta məktəb lisey Şabran şəhəriKimya Arıçılıda istifadə olunacaq yeni fosforlu boya kesfi
16.
Abdullayeva Rəvanə Rasim
Əliyeva Şəlalə Elşənovna
9 "Təfəkkür" liseyi SumqayıtKimya Fırlanan hissəli mexanizmlərin uzunömürlüyünün artması üçün maqnitləşdirilmiş yağın hazırlanması Abdullayev Qurban Sadıx Məmmədov Cavanşir Firudin
17.
Adilova Lamiyə Elşən
10 Ş.Əfəndizadə adına №13 məktəb Bakı ş. Yasamal r,Kimya Təmiz hava , təmiz su - sağlam gələcək Sadixova Gülsüm Arif İsmiyev
18.
Agakişiyev Alim Ramazan
10 328 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Nizami rayonuRiyaziyyat Toxunana aid bəzi məsələlərin həllində yeganəlik üsulu Nəbiyev Asif Kazım oğlu Səfərov Nuru Ərəb
19.
Agayeva Nərmin Atif
9 M.Füzuli adına 15 n-li tam orta məktəb SumqayıtRiyaziyyat pilot
20.
Ağayeva Zəhra Bəxtiyar
Quliyeva Samirə Murad qızı
10 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriKompüter elmləri MƏKTƏBDAXİLİ LOKAL ŞƏBƏKƏNİN QURULMASI Əsgərova Aygün Ələsgər qızı
21.
Akifli Rüstəm Fərmayıl
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtFizika, astronomiya MnBi2Te4(Bi2Te3)m yeni maqnit topoloji izolyatorlar Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı
22.
ALI AGHA TAKHLEEQ WASI
Musayev Mirmehdi Mirşahin oglu
11 132-134 saylı təhsil kompleksi Bakı SəbaılRiyaziyyat "Sözsüz isbatlar" Ph.d(c) Bəhman Məmmədov Cəlil oğlu Ph.d(c) Rəşad Əliməmədov
23.
Alıyeva Sara Elçin
9 Texniki Təbiət Elmlər Liseyi SumqayıtKompüter elmləri Robotun hərəkət trayektoriyasının qeyri-səlis planlaşdırma proqramı Abdullayev Qurban Sadıx Məmmədov Cavanşir Firudin
24.
Allahverdiyev Razi Oruc
Abdullayeva Fidan Teymur
11 12 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtKompüter elmləri Reseptron Tağızadə Leyla Mayıl Tağızadə Leyla Mayıl
25.
Axundova Həqiqət Rəfail
Axundova Azərin Azər
11 Bakı Avropa Liseyi 23 Leopold və Mstislav Rostropoviçlər, BakıRiyaziyyat Fraktal Həndəsə Əliyev Hümbət Nəbi Məmmədov Bəhman Cəlil
26.
Azizli Emil Rashad
Parviz Quliyev Riad
10 XXI Century International School Baki, Yasamal, BakuKompüter elmləri BePro : Your Professional Coach. Xalid Quliyev Muradxan Xalid Quliyev Muradxan
27.
Babayev Murad Anar
10 Ucar şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriKimya Günəş elementləri Sb2Se3 nazik təbəqələrinin sintezi Kərimova Əfsanə Adil qızı Məcidova Vüsalə Asim qızı
28.
Babayeva Kimyəxanım Anar
11 Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriBiologiya Zirinc bitkisinin tullantısız istifadə texnologiyası və perspektivləri Kərimova Əfsanə Adil qızı Mustafayeva Lətafət Əhəd qızı
29.
Bağırov Hüseyn Ceyhun
10 A.Hüseynzadə adına 20 nömrəli tam orta məktəb-lisey Bakı şəhəriMühəndislik autotramplim Asif Qambayev
30.
Bağırov Siyavuş Mehdi
Qulusoy Araz Cavanşir
11 Ə.Ağayev adına 8 nömrəli tam orta məktəb Naxçıvan şəhəriRiyaziyyat Ferma nöqtəsindən istifadə etməklə üç qəsəbə arasında ən uyğun məntəqənin tapılması Mahmudova Münəvvər Abutalıb Quliyev Cavanşir Xudayar
31.
Bağırov Tural Davud oğlu
9 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriRiyaziyyat HƏNDƏSİ FİQURLAR ÜZƏRİNDƏ HESABLAMALARIN ASAN YOLLARI Almazov Sərxan Zahir oğlu
32.
Balasiyev Niyazi Seymur
9 Vaqif İbrahimov adına 35№ tam orta məktəb SumqayıtKompüter elmləri İnsanın Flash Yaddaşının Bərpası sistemi Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
33.
Baxşıyev Dəniz Tural
Rza Raul Namiq
11 ADA məktəbi Bakı şəhəri,Nərimanov rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Sabahın alimləri Mustafayeva Gülarə Osman İsmət Əhmədov Süleyman
34.
Baxşəli Şamama Valeh
11 279 saylı tam orta məktəb Bakı, Suraxanı rayonuMühəndislik Neft sənayesində istifadə olunan porşenli maşınların riyazi modelinin yaradılması. Abdullayeva Südabə İbrahim qızı Prof. Baxşəli Valeh İsmixan oğlu
35.
Bayramlı Şəms Elşən
Cavadova İlazən Elşən
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ekoloji təmiz super shemila gübrələri Hüseynova Aybəniz Elxan Muradov Mahal Mail
36.
Bayramov Ruslan Rubail
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı ş., Yasamal r-nuKompüter elmləri Plant Disease & Cause Detection using Deep Learning Balaqadaşov Zaur Vaqif oğlu İmamverdiyev Yadigar Nəsib oğlu
37.
Behbudzadə Kənan İlham
10 96 № tam orta məktəb Bakı ş, Sabunçu r, Bakıxanov qəs.Mühəndislik Electromagnetism Sevda Əsgərli Rasim Abdurrazaqov
38.
Bədəlli Sekine Ağamoğlan
Eyyubov Nurəddin Müşviq
9 R.Nəsrəddinov adına 39 nömrəli tam orta məktəb Nərimanov rayonuTibb və sağlamlıq Sərbəstdüşmə təcili və onun təsiri Səfərova Mətanət Cavad Səfərova Mətanət Cavad
39.
Bədəlzadə Gülnar Fariz
Məmmədova Süsən Raul
9 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərRiyaziyyat "Fəza cisimlərinin neft yataqlarına təsirinin riyazi modelinin qurulması" Qaraməmmədov Hüseyn Ələsgər oğlu Qaraməmmədov Hüseyn Ələsgər oğlu
40.
Bəkirli Səid Alış
Əliquluzadə Əli Asif
9 TTEL Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Enerjinin yenidən bərpa etmək Əfəndiyev Rahib
41.
Bəşirov Fətulla Vaqif
Vəliyev Qiyas Səfərbək
10 11 saylı tam orta məktəb Sumaqayıt şəhəriMühəndislik Получение энергии при движении автомобилей
42.
Cabbarlı Aysel Elşad
9 33 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərKimya Sabahın alimləri Əhmədova Sürəyya Məmməd
43.
Cəbrayilov Saday Telman
10 261 məktəb-lisey BakıFizika, astronomiya Triple energy
44.
Cəfərov Kənan Qasım
10 Cəbrayıl rayonu 4 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Əlil insanın intellektual xidmətedici manipulyatoru Məmmədov Cavanşir
45.
Cəfərova Aytac Faiq
Kərimli Selcan Hakim qızı
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri , Yasamal rayonuKimya Kiçik ölçülü böyük işbazlar Qarayev Məharət Nağı oğlu Asif Məmmədov
46.
Dadaşzadə Pərvin Müşfiq
Ələkbərova Aytən İxtiyar qızı
9 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriKimya SƏMT QAZI:KİMYƏVİ TƏRKİBİ,İSTİFADƏSİ,PERSPEKTİVLƏRİ... İsmayılova Günel İsa qızı
47.
Fərzəlibəyov Abbasbəy Şəmail
11 XXI əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi BakıKompüter elmləri Facial Recognition Security Xalid Quliyev Muradxan
48.
Fətəliyeva Ayan Vüqar
Əliyeva İnci Rüfət qızı
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Baki ş. Yasamal rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Влияние сточных вод на водоросли.Водоросли как индикаторы на сточных вод Muxtarova Şəkər Cəlal qızı Qurbanova Natalya Dmitriy qızı
49.
Hacibalayeva Gülşən ilqar
10 17 nömreli tam orta məktəb Şəki şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ekoloji problərin həlli yolları
50.
Hacıyev Rauf Rüfət
Əhmədova Aydan Rafiq qızı
9 Bakı Avropa Litseyi 23 Leopold və Mstislav Rostropoviçlər, BakıFizika, astronomiya Yüksək qeydetmə həssaslıqlı smart sensorların radiasiya təhlükəsizliyində tətbiqi Qasımova Nəzakət Sabir qızı Heydərov Namiq Novruz oğlu
51.
Hacıyeva Məryəm Etibar
Alşanova Nigar İsa
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri,Yasamal rayonuBiologiya Baykal başlıqotu dərman bitkisində gümüş nanohissəciklərin sintezi və onların antioksidant ,antibakterial aktivliyi Qarayev Məharət Nağı Əhmədov İsmət Suleyman
52.
Hesenzade Gülsüm Elxan
9 V.Ibrahim adina 35 nomreli tam orta SumqayitTibb və sağlamlıq ADA Memmedov Cavanşir Firudin
53.
Hesenzade Firudin Ismet
Hesesnzade Guntac Ismet qizi
9 285 Azerbaycan Baki Suraxani r. y/gunesliKompüter elmləri Webiem - Azerbaycanin Milli Sosial Sebekesi Kerimova Reyhan Nesib Haciyev Elnur Humbat
54.
Heydərov Kamran Vasiq
11 Kimya Biologiya təmayüllü Respublika liseyi Bakı şəhər Nizami rayonuKimya IX beynelxalq
55.
Hüseynli Duyğu Sirac
Sərxan Məlikzadə Mərkəz
9 Bakı Avropa Liseyi Bakı şFizika, astronomiya AVTOMOBİLLƏRDƏN ÇIXAN ZƏRƏRLİ QAZLARIN İONLAŞDIRMA ÜSULU İLƏ ZƏRƏRSİZLƏŞDİRİLMƏSİ Nəzakət Qasımova Sabir Arif Orucov Kabı
56.
Hüseynli Zərifə Təhmasib
10 16 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Təbii seolitlər Agaİsa m
57.
Hüseynova Fidan Rizvan
Ağayeva Səkinə Mürşüd
10 Sumqayıt şəhər 4 N-li tam orta məktəb SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ətraf mühiti qoruyaq
58.
Hüseynova Xanım Anar qızı
Sultanlı Feyruz Elşən oğlu
10 Bakı şəhəri Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi 1006 Səməd Vurğun, Bakı 1022Biologiya Üzüm bitkisində kumarin törəmələrinin boy stimullaşdırıcı təsirləri Ağayev Fuad Arif oğlu Sultanova Nərgiz Fəxrəddin qızı
59.
Hüseynzadə Sənan Fizuli
Rail Novruzov İntizam
11 XXI Əsr BTİM YasamalMühəndislik Solar and Smart Curtain Xalid Quliyev Muradxan
60.
Hüseynzadə Ceyla Mahmud
Məmmədov Teymur Fuad
11 Akademik Zarifə Əliyeva adına lisey H.Cavid prospekti, 253-cü məhəllə, BakıKompüter elmləri Nano Health Care Gurbanova Natalya Dmitriyevna Balaqadaşov Zaur Vaqif
61.
Həbibov Nəsib Həbib
9 Texniki və Təbiət Elmləri Liseyi SumqayıtMühəndislik Artan sürətli küləkdən alınan ehtiyyat elektrik enerji mənbəyi Salmanov Mətləb
62.
Həşimzadə Həmid Ramin
10 245 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Xətai rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması "EkoKlub" Həsənova Nuridə Həsən
63.
Həsənli Orxan Şahin
Rəhimli Toğrul Vuqar
10 "Təfəkkur" liseyi SumqayitEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Экологически чистый способ добычи пресной воды из солёной. İdrisova Səadət
64.
Həsənov NIHAD Bəxtiyar
Məmmədova Fidan İlham qızı
11 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriMühəndislik MAQNİT+DƏMİR TOZU+QLİSSERİN=YAZI LÖVHƏSİ Abbasova Aygül Hatəm qızı
65.
Həsənova Xədicə Ələmdar
Aslanzadə Ayna Məhəmmədəli qızı
10 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərTibb və sağlamlıq "Cüt süni ayaqların hazırlanması və sınağı" Əsgərova Lətifə Qasım qızı Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
66.
Həsənova Aysel Elçin
Muradov Almaz Mehman oğlu
11 299 saylı m\ktəb-lisey Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsiKompüter elmləri Termador Abbaszadə Aynur Şaiq qızı
67.
İbrahimov Murad Mahir
Bodurova Aysu Asif
10 Nizami adına 1 saylı tam orta məktəb Balakən rayonu Z.Əliyeva 65Fizika, astronomiya Xlorofil və fotovoltaika Ustayeva Aygün Məhəmməd Asimov Əhməd Alizar
68.
İbrahimzadə Əfşan Anar
10 7 nömrəli tam orta məktəbi Səbail rayonuRiyaziyyat Riyaziyyat fənni üzrə on-layn repititorluq üçün Didaktik kiber məkan Qurbanova Səkinə Qurban-Əli qızı Hüseynov Həsən Əhməd oğlu
69.
İlyasov Ülvi Osman
Abbasova rəfiqə İlham
9 Sumqayıt şəhər texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhər 17-mkrFizika, astronomiya Meşə yanğınlarına qarşı mübarizə
70.
İsayeva Ayşən Eldəniz
İsayeva Fəridə Abduləziz qızı
9 Qbələ rayonu FşHəmidov adına Bunud kənd tam orta Qəbələ rayonu Bunud kəndiEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması sabahın alimlərı Hüseynova Aida Ağasəf qızı müəllim
71.
İsmayılov Əli Əyyub
Hümmətli Dilbərxatun Vahid
9 Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi Bakı şəhəri, Nəsimi rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ətraf mühitin mühafizəsi Məlikova Gülşən İmanverdi
72.
İsmayılova Şəms Dəyanət
Hacıyev Rəhman Abbas
10 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nərimanov rayonuKompüter elmləri Nanohissəciklərin mexaniki xassələrinin riyazi modelləşməsi Səlimova Gülnarə Əjdər Həsənov Arzuman Qardaşxan
73.
İsmayılova Fatimə Qalib
İsmayılov Bəxtiyar Qalib
10 8 №-li NaxçıvanBiologiya Yabanı tərəvəz bitkiləri - ən təmiz ekoloji məhsul Nəsirova Əfruz Səttar Nəsirova Əfruz Səttar
74.
İsmayılzadə Fatimə Ramin
Səməndərov Vaqif Elşad oğlu
11 Ucar şəhər 2 nömrəli tam oeta məktəb Ucar şəhəriRiyaziyyat Daxilinə sfera (kürə) çəkmək mümkün olan çoxüzlülərin səthinin sahəsi Hacıyeva Reyhan Nəzər qızı
75.
İsmayılzadə İlkin Gündüz
Mustafayev Ayxan Cəlal o.
9 BDU nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəh. Yasamal ray.Riyaziyyat Pəhriz məsələsinin həndəsi üsulla həlli haqqında Yaqubov Məmməd Haqverdi o. Məmmədova Günay Məmməd q.
76.
Kazbek Nərmin Tahirova
Hüseynli Ayşan Səfər
9 Təfəkkür liseyi SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Gəmi ilə suyun təmizlənməsi Hüseynova Aybəniz Elbrus Muradov Mahal
77.
Kuzutürk Julide Murat
Hacıyev Emil Tamerlan
11 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Maye kristalların elektrooptik xassələrinin nanohissəciklər vasitəsilə idarə olunması Hüseynova Nərgiz Kamil Hümbətov Şirxan Ərəstun
78.
Kərimli Bahar Şamil
Qəniyeva Leyla Telman
11 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Military alternative ecogas equipment Məmmədov Cavanşir Firudin Abdullayev Qurban Sadıq
79.
Kərimli Nuray Əli
Orucova Nərmin Namiq
9 Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonuBiologiya Transgen texnologiyalar yolu ilə fotosintezin effektivliyinin artırılması Qurbanova Ulduzə Əhməd
80.
Lətifli Sevinc Ayaz
İsmayilov Turqut Tehran oqlu
10 11nömreli tam orta məktəb Şəki şəhəriTibb və sağlamlıq Triterpen saponinlər , xinonun sirli möcüzəsi Şabəddinova Xatirə Nəzir qizi Əmiraslanova Mənzər Nizaməddin qizi
81.
Ləzgiyev Məhəd Kamandar
Hacıbəyli Bilqeyis Eldar
9 A.Hüseynzade aidına 20 nöm tam orta məktəb Bakı şəh,Yasamal rayonuFizika, astronomiya Light Roads Bağirova Jamilya Vostok qizi
82.
Mahmudov Ayxan Məmməd
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtMühəndislik Qızdırıcı və enerji istehsal edən hərbi geyim Talıbov Seymur Famil oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
83.
Mirəliyeva Leyla Elmir
Bazarov Hacı Şamil
10 Balakən rayon Humanitar və Texniki təmayüllü lisey Balakən rayonuTibb və sağlamlıq Bəzi bitki yağlarında antifungal xüsusiyyətlərin araşdırılması Gündüzzadə Mətanət Həybullah Dibirov Vüqar Həybullah
84.
Muradov Eltac Teymur
11 267 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhər Binəqədi rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Yarpaq döşəmə Sultanova Arzu Məmməd
85.
Mustafayev Nəsib Yusif
11 Şəki şəhər 6 nömrəli tam orta məktəb şəki şəhəriTibb və sağlamlıq Xərçəngə " Stop" deyək! Rəsulova Şəhla Gündüz
86.
Mustafayeva Aytac. Musa
9 23 Sumqayit seherKimya İstixanalarda su buxarı ile işləyən mexanizimdən istifadə ederək enerji sərfinin azaldılması Əliyev Vüsal
87.
Mustafazadə Ömər Vuqar
9 Şəki şəhər fizka,riyaziyyat və humanitar təmayüllü lisey ŞəkiFizika, astronomiya Maqnitdən enerji əldə etmək Fətəliyeva Mənsurə Osman
88.
Məhəmmədli Tural Bəhram
Rauf Rəsulzadə
10 36 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt ŞəhəriMühəndislik Elektron Eynək v1 (Electronic Glasses Nazim
89.
Məhərrəmova Şərqiyyə Aydın
9 "İstedad" liseyi Sumqayıt şəhəriBiologiya Hərbidə ilkin tibbi yardım üçün bioloji sarğı Professor Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Professor Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
90.
Məmməd-zadə Xumar Araz
11 76 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri , Suraxanı rayonu , Hövsan qəsəbəsiMühəndislik Smart cane
91.
Məmmədhəsənli Aysu Zabil
Ələsgərova Aydan Vüqar
10 23 nömrəli SumqayıtKimya Nanomaterialla dəniz suyunun şirinləşdirilməsi Həsənova İradə
92.
Məmmədov Nahid Natiq
10 22 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya Miniatür alternativ enerji mənbələri və termoelektik çeviriciləri Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı
93.
Məmmədov Vaqif Faiq
İskəndərli Rəcəb Orxan
9 BDU nəzdindəki "Gənc Istedlar" Liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Alternativ enerji mənbəyi-Hidrogenerator Orucov Fazil Səfər Orucov Fazil Səfər
94.
Məmmədov Elçin Elvin
10 Masazır 2 saylı məktəb Bakı şəhəri,Abşeron rayonu,Masazır kəndiRiyaziyyat Həndəsədə artırılmış həqiqətlər Ph.d(c) Resad Elimemmedov Ph.d(c)Kemale İsmayılova
95.
Məmmədova Aytac Xaliq
Həmidova Aysu Azər qızı
11 Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriBiologiya Bitkilərin mühafizəsində ekologiyaya ziyanı olmayan və hər kəsinistifadə edə biləcəyi üsullar Hacı Şıxlinski Məmmədtağı oğlu Hacı Şıxlinski Məmmədtağı oğlu
96.
Məmmədova Nərmin Asim
Abdulhəmidzadə Nuray Şahin qızı
10 Rəşid bəy Əfəndiyev adına 10 nömrəli tam orta məktəb Şəki şəhəriBiologiya Beynin patoloji illuziyası - Şizofreniya Çələbiyev Nuralı Zərbalı oğlu Fərəcova Fəridə Əhliyar qızı
97.
Məmmədova Gülarə Samir
Isayeva Leyla Vüqar qızı
10 Gənc istedadlar liseyi Bakı şəhəri Yasamal rayonuRiyaziyyat Approximate computing and modeling of the natural logarithm function Elvin Əzizbəyov
98.
Məmmədova Püstə Rövşən
Əzimli Məryəm Elçin qızı
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Əhməd Cəmil küçəsi, BakıKimya Kiçik parlaq möcüzələr Qaeayev Məharət Nağı oğlu
99.
Məmmədzadə Röya
9 M.Füzuli adına 15 n-li tam orta məktəb SumqayıtRiyaziyyat Pilot
100.
Məmmədzadə Rəşad Rəhim
11 14 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri Nəsimi rayonuFizika, astronomiya Maqnitli maşın Adıgözəlova Validə
101.
Məmmədzadə Leyla Qoşqar
Quliyeva Aysu Fərid
9 177 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəriRiyaziyyat Практические применения замечательных закономерностей последовательности Фибоначчи. Mahmudov Vaqif Həsən Quliyev Rafiq Meyxoş
102.
Məmmədzadə Aytac Azər
Süleymanlı Fidan Rafayıl qızı
9 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması SƏHRALAŞMA-FƏLAKƏTƏ GEDƏN YOL ! Məlikova Müxsə Vaqif qızı
103.
Nadirova Ləman Oqtay
Qurbanov Tural Ələskər
10 Akademik Zərifə Əliyeva adina lisey YasamalMühəndislik GFB Rəsullu Kəmalə İslam
104.
Novruzlu Nuranə Saleh
9 Şirinsu kənd tam orta məktəb LənkəranRiyaziyyat Dəyişəni modul daxilində olan tənliklərin həlli Zeynallı Güləmirzə Zeyti
105.
Nuruyev Elvin Elşən
Vəliyev Səbuhi Elçin
10 299 saylı məktəb-lisey Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsiMühəndislik Sağlam yığım Nuruyeva Aynur Tofiq Nuruyeva Aynur Tofiq
106.
Nəbiyeva Pərvin Əli
Xəlilov Zaur Hafis
10 H.Zərdabi adina 1 saylı məktəb-lisey ZərdabRiyaziyyat Şagirddən mühəndisə(kvadrat köklər) Rəhimov Rauf Rəhim Rəhimov Rauf Rəhim
107.
Nəbizadə Marifə Aqil
9 V.Qəhrəmanov adına 1 saylı tam orta məktəb Qəbələ şəhəriKimya Sabahın alimləri Əhmədova Gülnurə Mehman
108.
Nəcəfli Məhəmməd Namiq
Seyidzadə Leyla İsmayıl qızı
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına Lisey Bakı ş. AZ-1141 H.Cavid prospekti, 253-cü məhəlləKimya Nanosehrbazlar Qarayev Məharət Nağı oğlu Asif Məmmədov
109.
Nəcəfov Səxavət Vahib
Bayramlı Nazim İlqar
11 Cəmil Niftəliyev adina 233 nömrəli tam orta məktəb Bakı səhəri Qaradağ rayonu Lökbatan qəsəbəsiMühəndislik 100 ilin kəşfi Mikayilova Sevinc Şahverdi qızı Qəhrəmanova Aynur Səhləb
110.
Nəsibov Səid Zaur
9 Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi Bakı şəhəri, Nəsimi rayonuKompüter elmləri Ətraf mühitin qorunması (Save the environment) Əsədov Ələsgər Sərraf Sədili Nurəddin Şamo
111.
Nəsibzadə Pərviz Eldəniz
Mustafazadə Riad Zaur
9 TTEL Sumqayıt,17 mkrKompüter elmləri Smart Baggage(Ağıllı çamadan) Nəsibzadə Pərviz Eldəniz
112.
Nəsirli Cavidan Sarvan
9 TTEL Sumqayit 17-ci mkr sulh kucesi 2Mühəndislik Təsaruflu Daşına bilən Həyat (TDH)
113.
Nəsirov Səyəddin Ceyhun
Allahverdiyeva Nigar Əvəz
9 Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi Bakı şəhəri, Nəsimi rayonuFizika, astronomiya Sms vasitəsi ilə lampanın yandırılıb-söndürülməsi Rzayev Ravil Fəraim
114.
Osmanlı Vüqar İlqar
10 Zaur Məmmədov adına 171 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri,Xətai rayonuMühəndislik Sensorla çalışan,enerjiyə qənaət edən işıq dirəkləri Fərəcullayeva Mətanət Vidadi
115.
Polatzadə Əli Aydəmir
9 TTEL SumqayıtTibb və sağlamlıq Tibb
116.
Pənahova Ləman Namaz
9 238saylı tam orta məktəb Bakı şəhər Nizami rayonEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması ''Şirin su'' əldə olunması Səyali Əliyeva
117.
Qasanov Hasan Esir
OMAR
10 ttel sumqayitKompüter elmləri HACKING PENIS Mamed JOHNY SINS
118.
Qasayev Murad Vasif
Əfəndiyeva Gülgün Rasul qızı
11 Qax Şəhər Tofiq İsmayılov adına 5 saylı tam orta məktəb Qax şəhəriTibb və sağlamlıq Perkussor Arixova Sevil Sayad qızı -
119.
Qasimli Ayhan Firdovsi
Ayhan Qasimli Firdovsi oglu
9 Kamil Əliyev adina 61 nomreli tam orta mekteb Baki şeheri,Nizami rayonuKimya Sabahın alimleri Samirə Əhmədova Zaman qizi Samirə Əhmədova Zaman qizi
120.
Qasımov Qalib Rüfət
Xəlilov Cəmil Vüqar
10 177 Nömrəli məktəbi Bakı şəh., Nərimanov ray.,Kimya Ağır metalların artıq miqdarının tiodiasetat turşusu ilə orqanizmdən çıxarılması Musayeva Rəna Qiyas Həsənov Xudayar İsmayil
121.
Qasımova Fidan Mehdi
10 MLK Bakı ş., N.Nəimanov rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Çirkab suların gücdən düşmüş neft yataqlarının laylarında bioloji təmizlənməsi ilə yanaşı neft hasilatının artırılmasının inteqrativ üsulları Orucova X. Q. Qasımova A.S.
122.
Qasımova Səbinə Vəli
Sadıqova Duyğu Sadıq
9 R.Nəsrəddinov adına 39 nömrəli tam orta məktəb Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Sabahın alimləri Səfərova Mətanət Cavad Səfərova Mətanət Cavad
123.
Qasımova Aytən Elşad
Əliyeva Lamiyə Mehman qızı
10 36 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriBiologiya Qanquleterakis dispar yumurtalarına Na qələvisinin 5 və 7% məhlulunun təsiri Ağayeva Zərbad Təvəkgül qızı Hüseynov Rafiq Əzizağa oğlu
124.
Qavami Röya Elçin
Nəsirova Gülnar Fəxri qızı
9 Texniki təbiət elmləri liseyi SumqayıtMühəndislik GƏZƏN ENERJİ Hacıyeva Esmira Məmməd qızı
125.
Qeribov Idrak Elnur
Dadashova Fidan Shahin
10 21-st Century BTIM Inshaatchilar avenue, Baku 1065Tibb və sağlamlıq Window to the brain Xalid Quliyev Muradxan
126.
Qocayeva Arzu Fərid
Vəlizadə Fidan Səbuhi
11 299 saylı məktəb-lisey Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsiRiyaziyyat Sadə və mürəkkəb ədədlərin təyini Abbaszadə Aynur Şaiq qızı
127.
Qreçkin Dmitriy Vladimiroviç
10 İ.Qayıbov adına 1 №-li tam orta məktəbi Sumqayıt şəhəriKompüter elmləri LEO©GDV Project Bədirova Aidə Səxalət qızı
128.
Quliyev Murad Elman
10 Təfəkkür liseyi Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Suyun özündə enerji toplaması Məmmədov Cavanşir Firudin
129.
Quliyev Fərid Nicat 0ğlu
Nadirov Sinan Asif oğlu
9 Şirvan şəhər kimya-biologiya təmayüllü lisey Şirvan şəhəriBiologiya BİOKÜTLƏ-BİOENERJİ VƏ GÜBRƏ Quliyeva Fərqanə Orucəli qızı
130.
Quluyev Cavid Cavansir
Musayev Murad Firqət
11 Səməd Vurğun adina məktəb lisey Ağdaş ŞəhərTibb və sağlamlıq Bağirsaq daxili parazitlərə qarşı yeni ve effektiv dərman peraparatı Pirimova Şəkər Rahim Qəhrəmanova Melahet
131.
Qurbanlı Gülnar Nəcəf
Qurbanlı Kənan Nəcəf
11 60 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Yasamal rayonuMühəndislik Kardioqraf hər evdə Məmmədova Şirin Nəcəf Səfərov Nuru Ərəb
132.
Qurbanova Xədicə Kənan
Cəbiyeva Müjgan Natiq qızı
10 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərKompüter elmləri CAD/CAM-sistemi ilə mexaniki dəzgahın hazırlanması Bağırova Ziyafət Əli qızı Abdullayev Qurban Sadıq oğlu
133.
Qurbanova Əsra Səbuhi
Məmmədli Selcan Fərman
10 "Ankara məktəbi" məktəb-lisey Bakı şəhəri,Nərimanov rayonuMühəndislik WAGE (Walk And Get Electricity) Məmmədova Vüsalə Əlipaşa
134.
Qəhrəmanlı Güllü Rövşən
Ağalarov Mirəli Heydər
10 Gənc istedatlar liseyi Bakı şəh, yasamal rayonuBiologiya Sabit elektirik sahəsinin bitkilərin böyümə və inkişafına təsiri Nəcəfli Möhübbət Hümbət Nəcəfli Möhübbət Hümbət
135.
Ramazanli Murad Mahmud
11 11 nomreli SumqayitKompüter elmləri RoboMike Məmmədov Cavanşir Firudin Ramazanov Mahmud İsgəndər
136.
Ramazanov Sədrəddin Sehrab
Novruzlu Nigar Taleh
10 19N-li tam orta məktəb Sumqayıt şəhər Hacı Zeynalabdin qəsəbəsiMühəndislik Qrunt sularının istifadəsinin avtomatik idarə olunması Əliyeva Gülnarə Rəhman Məmmədov Cavanşir Firudin
137.
Ramazanov Abbas Məmmədağa
Qafarzadə Elgün Anar oğlu
10 11 nömrəli tam orta məktəb sumqayıtTibb və sağlamlıq Süni əlin beyin ilə interfeysi Məmmədov Valeh Gülməmməd oğlu Məmmədov Valeh Gülməmməd oğlu
138.
Rehimov Rehim Ilham
10 11 nomreli tam orta mekteb Sumqayit seheri,Mesedi Ezizbeyov kucesi,2-ci mehelleMühəndislik машина на солнечной панели
139.
rzayev əsəd məhəmmədəli
9 20 nömrəli məktəb-lisey, A.Huseynzadə adına yasamalMühəndislik почти вечно вращающиеся листочки
140.
Rəcəbov İlkin Tələt
10 P.İsmayılov adına 278 №li tam orta məktəb Bakı şəhəri, Suraxanı rayonuFizika, astronomiya Maqnitli lift Əliyeva Gülnar Mirəziz Əlirzayev Qafar Abbas
141.
Rəcəbov Rzaelçin Elçin
10 İsmət Qayıbov adına 1 saylı tam orta məktəb SumqayıtTibb və sağlamlıq İnsanın daxili orqanlarının fəaliyyətini əks etdirən "ağıllı köynək" Məmmmədov Cavanşir Rəcəbov Elçin
142.
Rəhimli Şərqiyyə Zakir
10 261 Bakı , XətaiRiyaziyyat Ədədi silsilənin köməyi ilə ardıcıllıqların araşdırılması Ağayev Famil Nəsrulla
143.
Rəhimli Fərid Rüstəm
Məlikov Ziya Xəyal oğlu
9 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat Özüqablaşdıran elevator-transportyor (analitik sintez) Nağıyev Əli Həsən oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
144.
Rəhimova Türkan Fəxri
9 Vahid Qəhrəmanov adına 1 saylı tam orta məktəb Qəbələ şəhəriKimya Sabahın alimləri Əhmədova Gülnurə
145.
Rəsulzadə Nərmin Rövşən qızı
11 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriFizika, astronomiya KAİNATIN ENERJİ MÖCÜZƏSİ Rzayeva Rəfiqə Babaş qızı
146.
Sadıqova Ayan Azər
Nağızadə Toğrul Habil
10 225 nömrəli orta məktəb Bakı şəhəriKimya Dixlordiazadienlər əsasında sintez edilmiş mono-və bis- 2H-1,2,3 triazollar fizioloji aktiv birləşmələr kimi Süleymanova Gülnar Tofiq Şıxaliyev Namiq Qürbət
147.
Sadıqova Həmidə Cəmşid
Sadıqova Nəzrin Cəmşid
9 Tofiq İsmayılov adına 6 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri, Səbail rayonuFizika, astronomiya İstehsal prosesində yeni texnologiya-vakkum
148.
Seyidli İbrahim Nahid
Məmmədzadə Zəhra
9 239 Bakı Səbail rayonuBiologiya İşğal olunmuş ərazilərimizin ekoloji problemləri Gayibli Nubar Biologiya elmləri doktoru, Professor, AMEA-nın müxbir üzvü Əzizov İbrahim Vahab oğlu
149.
Sherbakova Alena Petr
Cahan Cahanov
9 8 sayli mekteb BakiEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Palstik maddelerin canli orqanizmlere menfi tesiri Seyideliyev Yaşar
150.
Şirinli Nəriman Elşən
Zeynalov Amin Niyazi
9 BDU nəzdində Gənc İstedadlar liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonuKimya Tullantı materialından istifadə etməklə sudan bəzi ağır metal ionlarının təmizlənməsi Çıraqov Famil Musa Əfəndiyeva Nərmin, Eyyubova Esmira
151.
Şirinzadə Aydın Rövşən
Muradov Aydın Şaiq
11 İstedad liseyi SumqayıtFizika, astronomiya Artan küləyin hesabına elektrik enerjisinin alınmasının eksperimental tədqiqi Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
152.
Şirinzadə Ayxan Rövşən
Rəsulzadə Nihad Elçin
9 İstedad liseyi SumqayıtKompüter elmləri Flexible Navigation Marketing System Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
153.
Soltanzadə Röya Fəxri
9 V.Qəhrəmanov adına 1 saylı tam orta məktəb Qəbələ şəhəriKimya Sabahın Alimleri
154.
Süleymanlı Şaiq Tahir
11 3 nömrəli məktəb-liseyi İsmayıllı şəhərMühəndislik Hibro elektromobillər Mursalova Brilyand Arif
155.
Süleymanlı Qəzənfər Vüqar
10 41 nömrəli məktəb Sumqayıt şəhərTibb və sağlamlıq Sosial mühitdə ünsiyyət qura bilməyən insanlar üçün köməkçi qurğu Talıbov Seymur Məmmədov Cavanşir
156.
Süleymanlı Rəna Rasim
Emine
11 Xirdalan 3 saylı Abşeron rayon Xırdalan şeheriRiyaziyyat Həndəsə qəfəsi Ph.d(c)Rəşad Elimemmedov Ph.d(c)Behman Memmedov
157.
Süleymanov Hüseyn İlqar
9 aysu2002 Ağdam 100 nömrəli köçkün tam orta məktəbRiyaziyyat mühendis Allahverdiyeva Saçlı İmran qızı Hüseynova Elnarə Pənah qızı
158.
Süleymanova Selin Anar
Xalıqverdiyev Məhəmməd Arif
10 Bakı şəhəri 6 nömrəli tam orta məktəb BakıMühəndislik Влияние магнитного поля на каталитический крекинг смеси тяжелых нефтяных фракций с отработанными растительными маслами. Musayeva Sona İbrahim Məmmədova Təranə Aslan
159.
Süleymanova Tamilla Rövşən
Həbibullayev Rəfsan Namiq
9 Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəri, Əhməd Cəmil küçəsi 41AFizika, astronomiya Qrafit monotəbəqəsi ilə örtülmüş reniumun (Re) səthində yaradılan barium (Ba) adacıqlarının sezium-xlor (CsCl) molekullarının dissosiyasiyasına təsiri Səfərov Kərəm Məmməd Orucov Arif Kabı
160.
Süleymanova Zemfira Fərid
Əhmədzadə Aslan Müşfiq
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri , Yasamal rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Texnogenik cəhətdən çirklənmiş torpaqların rekultivasiyası Qurbanova Natalya Dmitriyevna
161.
Sultanova Ləman Natiq
Məmmədova Fidan Rafiq qızı
11 Gənc istedadlar(BDU) BakıKompüter elmləri Virtual laboratoriyanın yaradılması Xəlilov Mübariz Sevdimalı oglu Məmmədova Elnarə
162.
Sultanova Leyla Sahib
Babayeva Aynur Sahib qızı
9 Şirvan şəhər 13№li tam orta məktəb Şirvan şəhəriMühəndislik SƏSLƏ SEÇƏN SƏSVERMƏ QURĞUSU Nurəliyeva Saidə Ağabala qızı
163.
Şəfiyev Əbil Üzeyir
10 Sumqayıt şəhər 11 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya Tenzohəssas yarımkeçirici materialların alınma texnologiyası Bayramov Coşqun Cümşüd
164.
Səfərli Qədir Elnur
Süleymanova Nərgiz Radi
10 Nizami adına şəhər 1 saylı tam orta Balakən r. Z.Əliyeva 65Kimya Havadakı alkilfenolların yüksək həssaslıqla təyin edilməsi Qallacova Şövkət Murtuz Bayramov Qiyas
165.
Səmədzadə Emin Elşən
Nurəhmədova Diana Firuz
9 24 SumqayitMühəndislik Avtomatik tikiş qurğusu Rəhimova Məhtəban Məmmədov Cavanşir
166.
Tarverdiev Ələsgər Yalçın
Əlizadə Cəmillə Samir
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri, Yasamal rayonu.Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması “Su anbarlarının suyunun təmizlənməsi üçün bioplatonun tətbiqi” Qurbanova Natalya Dmitriyevna
167.
Usubova Aysu Emil
9 6 nomreli lisey Shovket Alekperova 2Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması Nanohissecikler kend teserufati bitkilerinin soran torpaqlarda boyumesine imkan verir ve mehsul verir. Nargiz Ibrahimova Farxad gizi Ismet Axmedov Suleiman oglu
168.
Vəlicanov Rauf Zaur
9 M.Ə.Sabir adına 259№li tam orta məktəb Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Balaxanı qəsəbəsiMühəndislik Təkmilləşdirilmiş ağıllı zibil qutusu Yusifov Zaur Rəfail _
169.
Xəlilov Abdullaşaiq Şaiq
Axundzadə Məhəmmədəmin Mehman
11 S. Kazımbəyov adına 6 saylı tam orta məktəb - lisey Lənkəran şəhər rayonMühəndislik Zərərli qazlardan qorunma sistemi Ağayev Rafail Əliməmməd
170.
Yaqublu Abil Sulduz
Hesen Ugur
9 11 nomreli tam orta mekteb SumqayitKompüter elmləri Suda ve Quruda geden Lazerli Tank
171.
Yusibova Aybəniz Zaur qızı
9 Ağcabədi şəhər Ü.Hacıbəyov adına 7 saylı tam orta məktəb Ağcabədi şəhər Vaqif küçəsi 2Riyaziyyat Sabahın alimləri
172.
Yusifli Valeh Mehman
Beydullayev Ziya Nəsrullah
9 Kimya Biologiya təmayüllü respublika liseyinin Şəki filialı ŞəkiKompüter elmləri Düşünən robot Abdullayev Ariz Malik Abdurahmanova Gülnarə
173.
Yüzbəyova Aytac Romik
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriBiologiya Qambuziya – sanitar və seysmoloq Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
174.
Zeynalova Xumar Fazil qızı
Nuriyeva Gülgün Anar qızı
9 Bakı Dövlət Universitetinin nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonuBiologiya Экспресс-диагностика повреждений генома Qələndərli Leyla Elman qızı Xudaverdiyeva Səadət Rüstəm qızı
175.
Zülfiyev Ağamurad Vüqar
9 Texniki ve Təbiət Elmlər liseyi SumqayıtMühəndislik Məsafədən idarə olunan və elektrik enerjisini toplayan cihaz Behmen Behmen
176.
Əfəndizadə Sabir Davud
Mirzai Ayan Cabir
11 Tərəqqi liseyi Bakı şəhəriKimya Fenilsirkə turşusu törəmələrinin sintezi və antimikrob xassələri Abışov Nasim Əjdər Əhmədova Nigar Eyvaz
177.
Əhmədli Nihad Azad
10 261 məktəb-lisey Bakı şəhəri Xətai rayonuFizika, astronomiya Endless Energy (Sonsuz Enerji)
178.
Əhmədli Aqşin Habil
Cəbrayıl Xalıq Zaur oğlu
9 Hədəf Liseyi Bakı şəhəri tibliski prospekti 72Mühəndislik Danışma əngəlli insanlar üçün ağıllı əlcək Quluzadə Eşqin Rizvan oğlu Quluzadə Eşqin Rizvan oğlu
179.
Əhmədova Ceyran Ruslan
Karqayeva Xədicə Oleq
9 General K.A.Kərimov adına 8 nömrəli tam orta məktəb Bakı ş., Nəsimi r., R.BehbudovEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Вредное воздействие пластических материалов на организмы. Seyidəliyev Yaşar Nəcməddin
180.
Əkbərli Fidan Elçin
Seyidli Elcan Hikmət oğlu
9 Gənc istedadlar liseyi Bakı şəhəriKimya Üzüm kolları tullantısı ilə mis (2) ionlarının sulu məhluldan çıxarılması Əkbərov Oqtay Hümmət oğlu
181.
Əkbərov Aydın Yaşar
11 17 nomrəli orta məktəb BakuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Asan gödəkçə.
182.
Əlili Emin Habil
Hüseynova Şehnur İdris qızı
10 S.Əliyev adına Haftoni Qəsəbə tam orta məktəbi Lənkəran Rayonu Haftoni qəsəbəsiBiologiya Lənkəran bölgəsinin relik və endemik ağac bitkilərinin davamlı inkişafında mikoriza əmələgətirən göbələklərin əhəmiyyəti. Biol.üzrə fəl.dok.Ağayeva Sevər Adil qızı Biol.üzrə. fəl.dok.Ağayeva Sevər Adil qızı
183.
Əliyev Nihad Vüqar
Əlizadə Xəqani Rövşən
11 Təbiət Elimləri Təmayüllü Gimnaziya SumaqayıtMühəndislik velo energy power Gəncəliyeva Gülnarə Məmmədov Cavanşir
184.
Əliyev Anar Fazil
Süleymanlı Turan Zaur
11 41№li məktəb SumqayıtMühəndislik Enerjinin alınmasının yeni yolu Məmmədov Cavanşir Firudin Arifov Nazim
185.
Əliyev Taleh Maqsud
Əhmədzadə Zərifə Elxan qızı
11 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Qabor linzasının öz-özünü tənzimləyən əməliyyat rejimi Qasımova Nəzakət Sabir qızı Həsənov İlham Soltan oğlu
186.
Əliyev Vüsal İkram
Mehdiyev Əşrəf Aqil oğlu
11 Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriRiyaziyyat Dəyişəni iki və daha çox modul daxilində olan tənliklərin intervallar üsulunun köməyi ilə həlli Əsgərova Vəfa Oqtay qızı
187.
Əliyev İsgəndər Cüməli
Əliyeva Leyla Cüməli qızı XI sinif
10 Qax Şəhər Tofiq İsmayılov adına 5 saylı tam orta məktəb Qax şəhəriMühəndislik “Funny shower head” Arixova Sevil Sayad qızı
188.
Əliyev Orxan Samir
Cəfərov Cavad Arif o.
9 BDU nəzdində "Gənc İstedadlar" liseyi Bakı şəh. Yasamal ray.Riyaziyyat Sadə halda istehsalın planlaşdırılması məsələsində optimal həllin qurulması Yaqubov Məmməd Haqverdi o. Məmmədova Günay Məmməd q.
189.
Əliyev Zülfüqar Elşən
Ağayeva Səma Elçin
9 Müasir İnnovasiyalar Liseyi Bakı Şəhəri Nəsimi Rayonu Keykab Səfərəliyeva küçəsi 27 Müasir İnnovasiyalar liseyiRiyaziyyat Çoxhədli bərabərsizliklərin yeni həll üsulları Əliyev Faiq Nəcəf Əliyev Yaqub Nəcəf
190.
Əliyeva Mehparə Muradxan
Hətəmli Rəvanə Anar
9 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Yosunun hərbi sahədə istifadəsi Eltəkin Qocayev Cavanşir Məmmədov
191.
Əliyeva Aysel Vəliət
Musayeva Səbinə Kamran
10 43 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Tullantıların avtomatik seçilməsi və toplanılması qurğusu Orucova Gülşən Məmmədov Cavanşir
192.
Əliyeva Afət İlqar
10 11 sayli tam orta mekteb 2-ci mehelleMühəndislik Умная система коммунального контроля квартиры Məmmıdov Cavanşir
193.
Əliyeva Nigar Rövşən
10 15 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərMühəndislik Daxili yaşıllıq sahəsində administrativ bina Əliyeva Arzu Məmmədov Cavanşir
194.
Əliyeva Səidə Əbülfəz
Qəmbərova Məryəm Ramil qızı
11 Şirvan şəhər,S.Hüseynov adına 1 №li tam orta məktəb Şirvan şəhəriTibb və sağlamlıq STRESSİZ DÜNYA-SAĞLAM DÜNYA .. Bədirova Nərmin Şamil qızı
195.
Əlizadə Anna Əli
Osmanova Ceyla Ramiz
11 Ankara məktəbi məktəb-lisey Bakı şəhəri, Nərimanov rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Kağız tullantılarının təkrar emalı Əlizadə Sevda Cavanşir Əlizadə Sevda Cavanşir
196.
Əlyarbəyova Nəcibə Elman
11 Yusif Mirzəyev adına 44 saylı məktəb Bakı şəhəri Nəsimi rayonuKimya Maye kristal nanokompozit material Əlyarbəyova Almaz Kazım Bayramov Qəzənfər Müzəffər
197.
Ələkbərov Cəsarət Qalib
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına texniki fənlər təmayüllü məktəb lisey Bərdə rayonuTibb və sağlamlıq Epilepsy Ambulance Elşad Cəfərov Meydan Cahangirov Murad Muxtar
198.
Ələkbərov Uğur Cəmil
Əliyev Abasqulu Taleh oğlu
11 BDU nəzdində Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Прикладные возможности эпитаксиальных гетероструктур CdTe/CdMnTe Mehrabova Mətanət Əhməd qızı Nuriyev Hidayət Rəhim oğlu
199.
Əmirov Rəvan Asəf
Talıbzadə Yalçın Elçin
10 17 Saylı SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması İçməli suyun alınması üçün effektiv qurğu. Əmirova Ruhəngiz Maqsud Quliyeva Səkinəxanım Ağasəlim
200.
Əmirov Emin Rəfael
Kərimov Aqşin Ramil
9 M.Nəcəfov adına 86 nömrəli tam orta məktəb Xətai rayonFizika, astronomiya Формула вычисления начального значения физической величины при решении однотипных физических задач Məsimova Aynur Fikrət
201.
Əmirov Nailə Azər
Məmmədli Həmidə Seymur qızı
9 Nizami Gəncəvi adına Texniki və Təbiət Elmləri Liseyi Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat Həndəsədə xüsusi hallardan istifadə edilərək problem həll etmə metodlarının araşdırılması Ph.d(c) Bəhman Məmmədov Cəlil oğlu Ph.d(c) Rəşad Əliməmmədov
202.
Əmirova Ləman Asəf
Həsənli Nigar Əliyəddin
9 17 saylı SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Balıq və quşlar üçün qüvvəli yemin hazırlanması Əmirova Ruhəngiz Maqsud Hüseynova İlhamə Hümbət
203.
Əmrahova Aytac Abbasəli
11 3 nömrəli tam orta məktəb Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsiBiologiya Bitkilərdən alınan siqnalların akustikası və qrafik vizuallaşdırılması Səfərov Nuru Ərəb oğlu Tatardar Fəridə Nasir qızı
204.
Əsgər Toğrul Elşad
9 Arif Huseyinzade adina mekteb YasamalEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Elektroranger H.A Xumar
205.
Əsgərli Ayan Bayram
10 Zəngi liseyi Bakı şəh. Nizami ray. M.Gəncəvi 1Riyaziyyat İkidəyişənli funksiyanın birdəyişənli funksiyaların cəmləri ilə approksimasiya (yaxınlaşma) məsələsi Məhərov İbrahim Kamran İsmayılov Vüqar Elman
206.
Əsgərova Sibel Talıb
9 Şəki şəhər fizika-riyaziyyat və humanitar təmayüllü lisey Şəki şəhəriRiyaziyyat Ədədin rəqəmləri cəmi Əhmədova Ləman Aydın
207.
Əsgərzadə Fərhad Tahir
Baxşiyev Amin İlqar
10 Alı Mustafayev adına 202 saylı tam orta məktəb Bakı şəhəri,Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Suyun neft çirklənməsindən effektiv təmizlənməsində karbon nanotexnologiyasının rolu Fərəcova Vəfa Kərim Məmmədova Samirə Akif
208.
Əsədli Gülməmməd Məlik
Məlikov Sənan Samir
11 299 saylı m\ktəb-lisey Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsiRiyaziyyat Bölünmə əlamətləri Abbaszadə Aynur Şaiq qızı
209.
Əzizov Nizami Elçin
9 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey H.Cavid prospekti, 253-cü məhəllə, BakıRiyaziyyat Talassemiya daşıyıcılarının evlilik ehtimal sıxlığının hesablanması Şıxaliyev Nizami İsmayıl Qurbanova Natalya Dmitriy
210.
Азизова Лала Байрам
11 11 nomreli tam orta mekteb SumqayitBiologiya Обеспечение долголетия азербайджанского населения морепродуктами Каспийского моря Мамедов Джаваншир Фирудин Мамедов Джаваншир Фирудин
211.
Акбаров Рафаэль Адил оглу
9 23 nomreli tam orta mekteb SumqayitKompüter elmləri Мобильное программное приложение водителя Хасанова Афет Мамедов Джаваншир Фирузин оглу
212.
Ибрагимзаде Омар Ага
9 8 школа им.Керим Керимова,Насиминский район Насиминский районMühəndislik Альтернативный Источник Энергии Яшар Сейидалиев
213.
Мурадов Мурад Ровшан
Потаенко Карина Александр
9 Средняя школа номер 11 СумгаитKompüter elmləri Программный портал по защите прав школьников Маммедов Джаваншир Фирудин Маммедов Джаваншир Фирудин
214.
Тагизаде Рахман Метин
9 20 nomreli BakiFizika, astronomiya Радио-ток

Axtarış

  • SA-2018-USA1
  • SA-2018-USA2
  • SA-2018-USA3
  • SA-2018-USA4
  • SA-2018-USA5
  • SA-2018-USA6
  • SA-2018-USA7
  • SA-2018-USA8
  • SA-2018-USA9
  • SA-2018_acilish1
  • SA-2018_acilish2
  • SA-2018_acilish3
  • SA-2018_acilish8
  • SA-2018_acilish4
  • SA-2018_acilish5
  • SA-2018_acilish6
  • SA-2018_acilish7
  • SA-2018_acilish9
  • SA-2018_acilish12
  • SA-2018_acilish10
  • SA-2018_acilish11
  • SA-2018_acilish13
  • SA-2018_son1
  • SA-2018_son2
  • SA-2018_son3
  • SA-2018_son4
  • SA-2018_son5
  • SA-2018_son6
  • SA-2018_son7
  • SA-2018_son8
  • SA-2018_son9

Login Form

Bizimlə əlaqə


Ünvan:  
Azərbaycan Respublikası, Bakı ş., AZ1008, Xətai pr. 49

Tel
.: (+994) 12  599-11-55 (daxili nömrə: 5423)

E-mail: Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.


"Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi

 IntelISEFSabahinAlimleri

 "Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi