• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3
Bütün layihələr
70 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Şıxəliyev Yavər Ceyhun
Çobanova Aysun Dünyamalı
11 Bakı şəhəri Bakı Türk Anadolu Lisesi Bakı şəhəriKompüter elmləri A-Z Learn İsmail Doruk Ercan Azər Nemanlı
2.
Hebibov Rüstem İlqar
9 Sumqayıt şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Sumqayıtda kağız tullantılarının toplanması ve tekrar istehsalı
3.
Əhmədov Əhməd Zülfüqar
Dövlətov İlkin İsgəndər
10 Sumqayıt şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Təmiz dünya
4.
Abdullayev Hüseyn Saməddin
Abdullayev Rüfət Valeh
10 Sumqayıt şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat Nisbət tənasüb,Faiz
5.
Quluyev Cavid Cavanşir
Pirimova Həcər Qəhrəman
10 Ağdaş rayonu Səməd Vurğun adına 1 nömrəli tam orta məktəb Ağdaş rayonuTibb və sağlamlıq Acne Pirimova Şəkər Rahim Lalə Cahangirova
6.
Aslanov Seyidəli Camaləddin
Fərzəliyev Nəzir Qoşqar
10 Abşeron rayonu Masazır kənd 5 nömrəli tam orta məktəb Abşeron rayonu, Masazır qəsəbəsiMühəndislik Fontan armaturunun bağıayıcı quruluşlarını təkmilləşdirməklə ekoloji çirklənmənin aradan qaldırılması Məmmədov Səlim, Zeynalov Niyaz Aslanov Camaləddin
7.
İmamova Jalə Sərvan
Məmmədova Zeynəb Zülfüqar
9 Bakı şəhəri Bakı Türk Anadolu Lisesi Bakı şəhəriMühəndislik Tənzimləyici quruluşların təkmilləşdirilməsi ilə ekoloji çirklənmələrin qarşısının alınması Nurullah Feyzi Yazıçı, Novruzov Fərid Aslanov Camaləddin
8.
Dövlətov İlkin İsgəndər
10 Sumqayıt şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik Azərbaycan brend yeməyini hazırlayan printer
9.
Babaşov Amil Azər
10 Sumqayıt şəhəri 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat Sabahın alimləri Mahmudova Sveta
10.
İsmayılov Yasin Şahin
10 Bakı şəhəri F.Bayramov adına 22 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri kompüter üzrə
11.
Bədəlov Əflan Aslan
9 Salyan rayonu Y.Qasımov adına 4 saylı tam orta məktəb Salyan rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Kür çayı hövzəsində balıq kütləsinin artırılması yolları
12.
Əliyev Əli Hidayət
Əliyeva Zeynəb Hidayət
10 Bakı şəhəri 238 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Hidrogendən enerjinin alınması Valehova Gülbəniz Babaverdi Məmmədov Fuad Faiq
13.
Həsənli Sadiq Xeyrullah oğlu
10 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Sümük tullantılarından tikinti materialı Qaraməmmədov Hüseyn
14.
Rzayev Vidadi Vasif
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ətraf mühitin idarə olunması Rahilə Rahilə
15.
Pənahova Nərminə Rasim
10 Sumqayıt şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Сокращение износа методом изберательной техники Abdullaev Qurban Sadiq oqlu
16.
Şirinov Rəşad Şair
10 Sumqayıt şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Sabahın alimləri
17.
Ramazanov Vüqar Mübariz
10 Sumqayıt şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKompüter elmləri "Vuqqart" Dizayn Şirkəti Layihəsi
18.
Məhərrəmov Çingiz Ramiz
Ələkbərov Səyad
10 Sumqayıt şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat İrrasional tənliklərin həlli üsulları
19.
Piriyeva Yasəmən Elşən
Əliyeva Səbilə Sirəc
10 Sumqayıt şəhəri 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Kimya1
20.
Məmmədov Səfər Eldar
Eyvazlı Şəms Şahin qızı
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Kənd təsərrüfat torpağının ekoloji vəziyyətinin monitorinqi sistemi Dos. Qaramməmmədov Hüseyn Ələsgər oğlu Prof. Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
21.
Cavadov Məhəmməd Mahir
Əhmədov Məhəmməd Mirseyib
10 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriKompüter elmləri Hərbi təlimin virtual proqram təminatı. Cavanşir Məmmədov Firudin Cavanşir Məmmədov Firudin
22.
Eyvazli Sabir Seyavus
10 Sumqayıt şəhəri 23 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Avropa standartlarina uygun yanacagin hazirlanmasi ve tetbiqi.
23.
Abdullayeva Ülkər Şahin
10 Sumqayıt şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriMühəndislik sabahin alimleri Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
24.
İsmayılov Fərid Rövşən
10 Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKimya Qrafen
25.
Behbudov Murad Barat
11 Sumqayıt şəhəri 9 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriRiyaziyyat minimum və maxsimuma aid məsələlər əliyeva ülviyyə sangan
26.
Təhməzov Isa Yalçın
Cəbrayılova Aydan Şanar
9 Sumqayıt şəhəri 14 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Vibrasiyali skalioz aparati Məmmədov Fuad Əziz Məhəmmədov Cavanşir Firudin
27.
Allahverdiyev Razi Oruc
Rəhimli Atilla Zəkəriyyə
10 Sumqayıt şəhəri 12 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Reseptron Tağızadə Leyla Mayıl Məmmədov Cavanşir
28.
Mammadli Nasiba Asif
Əliyeva Aytac Raul
10 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Düşüncəni nitqə çevirən interfeys Tağızadə Leyla Mayıl Məmmədov Cavanşir
29.
Həsənov Hüseyn Ramin
Məmmədov Murad Vidadi oğlu
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Pnevma-avtomatik Qumbaraatan Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov
30.
Bəndəliyev Kənan Cəlil
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik CuGaS2 monokristalı əsasında holl vericilərinin hazırlanması Xəyalə Əliquliyeva Zərbəliyev Məhəmmədəli Məzahir
31.
Məcnunlu Fəqan Araz
Mədədov Fərid Məhəd
10 Bakı şəhəri E.Əliyev adına 297 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Leonardo Davinci-nin yer şumlamaq üçün ixtira etdiyi qurğunun təkminləşdirulmiş forması Məcnunov Araz İlyas oğlu Bağırov Elmidar Eldar oğlu
32.
Əlipaşalı Riyad Mənsur
Abasov Bəhram Bəxtiyar oğlu
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya İnnovativ Musiqi Aləti Cavanşir Məmmədov Firudin oğlu Cavanşir Məmmədov Firudin oğlu
33.
Yüzbəyova Aytac Romik
İsmayılzadə Nuray Rəfail
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Prizmalı market Mahirov Cavanşir Firudin Mahirov Cavanşir Firudin
34.
Hüseynzadə Ülvi Təyyar
Mamedov İlham Əşrəf
10 Balakən şəhəri Nizami adına 1 nömrəli tam orta məktəb Balakən şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Qida məhsullarının saxlanılmasında fitonsidlərin rolu Altay Məmmədov
35.
Nəsirli Xədicə İrşad
10 Astara rayonu Aqşin Hüseynov adına Suparibağ kənd tam orta məktəb Astara rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Coğrafiya
36.
Akifli Rüstəm Fərmayıl
Abbasov Rafiq Mübariz
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Holl effekti əsasında CuGaS2 monokristalında yürüklüyün təyini Zərbəliyev Məmmədəli Əliquliyeva Xəyalə
37.
Ələkbərov Cəsarət Qalib
Səbuhi Ələkbərov Qalib
10 Bərdə rayonu Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Təmayüllü Məktəb Bərdə rayonuMühəndislik Energy Transformation by Car Movement Elşad Cəfərov Meydan Emil Şabanov Əli
38.
Qafarov Əli Azər
Səmədova İlqarə İlqar
11 Bakı şəhəri Ankara məktəbi məktəb-lisey Bakı şəhəriKompüter elmləri Real Chemistry - Virtual Chemistry Babayeva Aysel Nizami Əlizadə Sevda Cavanşir
39.
İsayeva Arzu Müşfiq
11 Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriRiyaziyyat Həndəsi silsilənin ilk n həddinin hasili Hacıyeva Mahirə Tahir qızı
40.
Ehedzade Musa Hacieli
9 Bakı şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Robo Texnika Huseynli Yaqut ----------------
41.
Memmedceferov Tural Edalet
9 Bakı şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya elektronik aletler Huseynli Yaqut --------------------
42.
Huseynzade Mubariz Bextiyar
9 Bakı şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Robo Texnika Yagut Huseynli ------------------------------
43.
Ağalarov Mirmehdi Sirac
9 Bakı şəhəri 287 nömrəli “Zəkalar” liseyi Bakı şəhəriMühəndislik Yenilənmiş mikroskopla dərsin səmərəli təşkili Baxşıyeva Gülçin Abdul qızı
44.
Babayev İlyas Cavad
9 Astara rayonu Astara rayonuRiyaziyyat yyy bjgdgK njbknb
45.
Murtuzov Ruslan Abbas
Vəliyeva Elnurə Elnur
9 Sumqayıt şəhəri “İstedad” liseyi Sumqayıt şəhəriMühəndislik Konveksiya üsulu ilə su çəninin qızdırılması və istifadə edilməsi Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
46.
Hüseynzadə Yunis Zaur
9 Bakı şəhəri 309 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri AZLang Proqramlaşdırma dili
47.
Rəhimov Elnur Elmar
11 Bakı şəhəri 135 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriRiyaziyyat Düzbucaqlı üçbucağın tərəf üçluklərinin tapılması düsturu Süleymanov Vaqif Sirac oğlu
48.
Hacılı Bəşir Ruslan
Əkbərov Hüseyn Ramil
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriMühəndislik Müherrik
49.
Ahad Laman Aliyeva
10 Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriKompüter elmləri Light Ivancenko Anastasiya Ivancenko Anastasiya
50.
Nuriyev Ömar Vüqar
10 Bakı şəhəri 212 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriBiologiya Zoologiya Məmmədova Sərfinaz Məşi
51.
Əliməmmədova Nərgiz Babək
10 Sumqayıt şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriBiologiya Kənd təsərrüfatı bitkilərinin qurudulması prosesinin təkmilləşdirilməsi İbrahimli Təranə Turab qızı Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
52.
Məmmədova Günel Bayram
Fətəliyeva Səkinə Nəbi
9 Ucar şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriBiologiya Капля воды - равно капле жизни. Hüseynova Afaq Fazil
53.
Qurbanov Eynulla Elçin
10 Beyləqan rayonu İ Şahsevən kənd G.Əsədov adina 1 nömrəli tam orta məktəb Beyləqan rayonuRiyaziyyat Sabahın alimləri Diniyev Saməddin Novruz
54.
Qocayeva Arzu Fərid
Əmiraslanova Zeynəb Fuad
10 Bakı şəhəri 299 nömrəli məktəb-lisey Bakı şəhəriKompüter elmləri Crodle Abbaszadə Aynur Şaiq
55.
Şaiq Abdullaşaiq Xəlilov
Axundzadə Məhəmmədəmin
10 Lənkəran şəhəri S.Kazımbəyov adına 6 saylı tam orta məktəb lisey Lənkəran şəhəriMühəndislik DQMS (dəm qazından müdafiə sistemi) Ağayev Rafail
56.
Sadıqov Ayxan Elxan
9 Beyləqan rayonu İ Şahsevən kənd G.Əsədov adina 1 nömrəli tam orta məktəb Beyləqan rayonuKompüter elmləri Gənc Alimlər Bayramov Əhməd Əli Bayramov Əhməd Əli
57.
Əhmədov Nurlan Səyavuş
9 Bakı şəhəri Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi Bakı şəhəriRiyaziyyat Sabahın alimləri
58.
Nurəliyeva Vüqanə Qabil
11 Şəki şəhəri Fizika-riyaziyyat və humanitar təmayüllü lisey Şəki şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Xəzər DES(Dalğa Elektrik Stansiyasi) İbrahimov Sahib Sabir oğlu
59.
Həsənov Mirheybət Mirtağı
10 Bakı şəhəri 270 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriFizika, astronomiya Qazlar,Beyin inkişafi,Mərkəzə qaçma təcili,Yerin cazibəsi,Planetlər. Mirzoyeva Təranə Əskərxan q.
60.
Abdullayev Cəmil Eldəniz
Nüsrət Hüseynov Vidadi
9 Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Dənizkənarı təhlükəsiz evlərin arxitekturası Cavanşir Məmmədov Firudin
61.
Ehmedzade Aysu Zaur
Aslanova Lale Elsen qizi
9 Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Diz dayaniqligini tenzimleyen aparat Abdullayev Qurban
62.
Baxışzadə İbrahim Ramin
Cəfərli Məryəm İlqar
11 Sumqayıt şəhəri 41 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Soyuq iqlimdə yaşayan insanlar və mühafizəçilər üçün təbii materialdan hazırlanmış geyimlər Həbibov Kəmalə Məmmədov Cavanşir
63.
Cəbiyev Samir Ceyhun
11 Şabran rayonu 5 nömrəli tam orta məktəb Şabran rayonuRiyaziyyat Ümumi Riyaziyyat
64.
Ağayev Nicat Məsud
Aşurova Sevinc Çingiz
11 Sumqayıt şəhəri 37 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Təmiz ev,məhsuldar torpaq sağlam gələcəyimizin təminatıdır Hüseynova Aybəniz Elbrus Hüseynova Aybəniz Elbrus
65.
Nəsirov Məhəmməd Aydın
Həsənli İlkin Samir
11 Naftalan şəhəri S.Vurğun adina 2nömreli tam orta məktəb Naftalan şəhəriFizika, astronomiya Enerjiyə qənaət İbrahimova Leyla Niyaz qızı
66.
Anzurov Fuad Elçin
10 Bakı şəhəri Fizika-riyaziyyat və informatika təmayüllü lisey Bakı şəhəriRiyaziyyat İrrasional ədədlərin rasional yaxınlaşmaları Əliyev Yaqub Nəcəf
67.
Əlirzayev Həsən Ramiz
11 Bakı şəhəri Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Pulsarlarda jetlərin yaranması mexanizmi Rüstəmov Bayram Nizam oğlu Rüstəmov Bayram Nizam oğlu
68.
Bəhrəmova Əzəmət Mübariz
Süleymanlı Nüşabə Türkel qızı
11 Bakı şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriMühəndislik BRAGER Süleymanov Türkel Hümbət oğlu Süleymanov Türkel Hümbət oğlu
69.
Məmmədov İslam Vüqar
11 Ucar şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriBiologiya Təkamülçülər nəyi bilməyimizi istəmir? Ələkbərova Gülzarə Ağahüseyn qızı
70.
Allahverdiyeva Nigar Dağbəyi
10 Bakı şəhəri 151 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ekologiya,ətraf mühit və insan Allahverdiyev Dağbəyi İsa oğlu