• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3

Təşkilatçılar

 

Azərbaycan Respublikasının

Təhsil Nazirliyi 


 

 

Azərbaycan Respublikasının

Gənclər və İdman Nazirliyi


 

 

Azərbaycan Milli

Elmlər Akademiyası


 

Heydər Əliyev Mərkəzi


 

Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad

Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsi


ELANLAR

 

 



 

 

Partnyorlar

 

Bütün layihələr
117 İstifadəçi(lər):
Axtarış şərtləri
Axtarış nəticələri

SN Şagirdlərin SAA Sinfi Məktəbin tam adı Məktəbin yerləşdiyi Şəhər, rayon, kənd Müsabiqənin istiqaməti Layihənin adı Elmi rəhbərin SAA Mütəxəssis alimin SAA
1.
Abasov Bəhram Bəxtiyar
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Daimi işləyən yastıq Abdullayev Qurban Sadıx oğlu Abdullayev Qurban Sadıx oğlu
2.
Abaszade Sənan Fəyaz
Rüstəmova Züleyxa Vüsal
10 Qubadlı rayon Hafiz Quliyev adına Texniki fənlər təmayüllü Çaytumas məktəb liseyi Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Yosundan gübrəyə İsayeva Kəmalə Kamaləddin
3.
Abbasova Aytən Natiq
11 33 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərRiyaziyyat Sabahın Alimləri Pirquliyev Rövşən Şərafəddin
4.
Abbasova Aytən Elbrus
9 36 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtBiologiya İnsanın qan-damar sistemində ürəyi qidalandıran damarlarda trombun əmələ gəlmə səbəbi və profilaktikası Həsənov Xanəhməd Baxşəliyev Arzu Yelmar
5.
Abdinov Əhməd Elçin
Nağızadə Rüstəm Anar
10 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nərimanov rayonuBiologiya Nanohissəciklərin torpaqdan bitkilərin yarpaqlarına miqrasiyası və fizioloji effektləri Quliyev Cəmil Afiq Əhmədov İsmət Süleyman
6.
Abdullayev Rüfət Valeh
Abdullayev Hüseyn Saməddin
10 Sumqayıt şəhər 4 N-li tam orta məktəb SumqayıtMühəndislik Həyatımızı asanlaşdıran qurğular
7.
Abdullayev İlham Loğman
9 11 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Süni ayağın beyinlə interfeysi Abdullayev Qurban Sadıx oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
8.
Abdullayev Ruslan Rauf
9 T.İsmayılov adına 29 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Xara yosunundan ekoloji təmiz qida əlavəsi İsayeva Səbinə Həzrət qızı Məhəmmədov Cavanşir Firidun
9.
Abdullayev Nurlan Abdulla
11 Roman Yusifov adına 2nomreli tam orta məktəb lisey Şabran şəhəriKimya Arıçılıda istifadə olunacaq yeni fosforlu boya kesfi
10.
Abdullayeva Rəvanə Rasim
Əliyeva Şəlalə Elşənovna
9 "Təfəkkür" liseyi SumqayıtKimya Fırlanan hissəli mexanizmlərin uzunömürlüyünün artması üçün maqnitləşdirilmiş yağın hazırlanması Abdullayev Qurban Sadıx Məmmədov Cavanşir Firudin
11.
Adilova Lamiyə Elşən
Mustafalı Toğrul Kamil
10 Ş.Əfəndizadə adına №13 məktəb Bakı ş. Yasamal r,Kimya Təmiz hava , təmiz su - sağlam gələcək Sadixova Gülsüm
12.
Agakişiyev Alim Ramazan
10 328 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Nizami rayonuRiyaziyyat Toxunana aid bəzi məsələlərin həllində yeganəlik üsulu Nəbiyev Asif Kazım oğlu Səfərov Nuru Ərəb
13.
Agayeva Nərmin Atif
9 M.Füzuli adına 15 n-li tam orta məktəb SumqayıtRiyaziyyat pilot
14.
Akifli Rüstəm Fərmayıl
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtFizika, astronomiya MnBi2Te4 yeni antiferromaqnit topoloji izolyatorlarda yük daşınma mexanizmi Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı
15.
Alıyeva Sara Elçin
9 Texniki Təbiət Elmlər Liseyi SumqayıtKompüter elmləri Robotun hərəkət trayektoriyasının qeyri-səlis planlaşdırma proqramı Abdullayev Qurban Sadıx Məmmədov Cavanşir Firudin
16.
Allahverdiyev Razi Oruc
Abdullayeva Fidan Teymur
11 12 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtKompüter elmləri Reseptron Tağızadə Leyla Mayıl Tağızadə Leyla Mayıl
17.
Azizli Emil Rashad
Parviz Quliyev Riad
10 XXI Century International School Baki, Yasamal, BakuKompüter elmləri BePro : Your Professional Coach. Xalid Quliyev Muradxan Xalid Quliyev Muradxan
18.
Babayev Murad Anar
10 Ucar şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriKimya Günəş elementləri Sb2Se3 nazik təbəqələrinin sintezi Kərimova Əfsanə Adil qızı Məcidova Vüsalə Asim qızı
19.
Babayeva Kimyəxanım Anar
11 Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriBiologiya Zirinc bitkisinin tullantısız istifadə texnologiyası və perspektivləri Kərimova Əfsanə Adil qızı Mustafayeva Lətafət Əhəd qızı
20.
Bağırov Hüseyn Ceyhun
10 A.Hüseynzadə adına 20 nömrəli tam orta məktəb-lisey Bakı şəhəriMühəndislik autotramplim Asif Qambayev
21.
Balasiyev Niyazi Seymur
9 Vaqif İbrahimov adına 35№ tam orta məktəb SumqayıtKompüter elmləri İnsanın Flash Yaddaşının Bərpası sistemi Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
22.
Baxşıyev Dəniz Tural
Rza Raul Namiq
11 ADA məktəbi Bakı şəhəri,Nərimanov rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Sabahın alimləri Mustafayeva Gülarə Osman İsmət Əhmədov Süleyman
23.
Baxşəli Şamama Valeh
11 279 saylı tam orta məktəb Bakı, Suraxanı rayonuMühəndislik Neft sənayesində istifadə olunan porşenli maşınların riyazi modelinin yaradılması. Abdullayeva Südabə İbrahim qızı Prof. Baxşəli Valeh İsmixan oğlu
24.
Behbudzadə Kənan İlham
10 96 № tam orta məktəb Bakı ş, Sabunçu r, Bakıxanov qəs.Mühəndislik Electromagnetism Sevda Əsgərli Rasim Abdurrazaqov
25.
Bədəlli Sekine Ağamoğlan
Eyyubov Nurəddin Müşviq
9 R.Nəsrəddinov adına 39 nömrəli tam orta məktəb Nərimanov rayonuTibb və sağlamlıq Sərbəstdüşmə təcili və onun təsiri Səfərova Mətanət Cavad Səfərova Mətanət Cavad
26.
Bədəlzadə Gülnar Fariz
Məmmədova Süsən Raul
9 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərRiyaziyyat "Fəza cisimlərinin neft yataqlarına təsirinin riyazi modelinin qurulması" Qaraməmmədov Hüseyn Ələsgər oğlu Qaraməmmədov Hüseyn Ələsgər oğlu
27.
Bəkirli Səid Alış
Əliquluzadə Əli Asif
9 TTEL Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Enerjinin yenidən bərpa etmək Əfəndiyev Rahib
28.
Cabbarlı Aysel Elşad
9 33 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərKimya Sabahın alimləri Əhmədova Sürəyya Məmməd
29.
Cəbrayilov Saday Telman
10 261 məktəb-lisey BakıFizika, astronomiya Triple energy
30.
Cəfərov Kənan Qasım
10 Cəbrayıl rayonu 4 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriTibb və sağlamlıq Əlil insanın intellektual xidmətedici manipulyatoru Məmmədov Cavanşir
31.
Fərzəlibəyov Abbasbəy Şəmail
11 XXI əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi BakıKompüter elmləri Facial Recognition Security Xalid Quliyev Muradxan
32.
Hacıyev Rauf Rüfət
Əhmədova Aydan Rafiq qızı
9 Bakı Avropa Litseyi 23 Leopold və Mstislav Rostropoviçlər, BakıFizika, astronomiya Yüksək qeydetmə həssaslıqlı smart sensorların radiasiya təhlükəsizliyində tətbiqi Qasımova Nəzakət Sabir qızı Heydərov Namiq Novruz oğlu
33.
Hacıyeva Məryəm Etibar
Alşanova Nigar İsa
11 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri,Yasamal rayonuBiologiya Baykal başlıqotu dərman bitkisində gümüş nanohissəciklərin sintezi və onların antioksidant ,antibakterial aktivliyi Qarayev Məharət Nağı Əhmədov İsmət Suleyman
34.
Hesenzade Gülsüm Elxan
9 V.Ibrahim adina 35 nomreli tam orta SumqayitTibb və sağlamlıq ADA Memmedov Cavanşir Firudin
35.
Heydərov Kamran Vasiq
11 Kimya Biologiya təmayüllü Respublika liseyi Bakı şəhər Nizami rayonuKimya IX beynelxalq
36.
Hüseynli Duyğu Sirac
Sərxan Məlikzadə Mərkəz
9 Bakı Avropa Liseyi Bakı şFizika, astronomiya AVTOMOBİLLƏRDƏN ÇIXAN ZƏRƏRLİ QAZLARIN İONLAŞDIRMA ÜSULU İLƏ ZƏRƏRSİZLƏŞDİRİLMƏSİ Nəzakət Qasımova Sabir Arif Orucov Kabı
37.
Hüseynli Zərifə Təhmasib
10 16 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriKimya Təbii seolitlər Agaİsa m
38.
Hüseynova Fidan Rizvan
Ağayeva Səkinə Mürşüd
10 Sumqayıt şəhər 4 N-li tam orta məktəb SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ətraf mühiti qoruyaq
39.
Hüseynova Xanım Anar qızı
Sultanlı Feyruz Elşən oğlu
10 Bakı şəhəri Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi 1006 Səməd Vurğun, Bakı 1022Biologiya Üzüm bitkisində kumarin törəmələrinin anti-virus təsirləri Ağayev Fuad Arif oğlu Sultanova Nərgiz Fəxrəddin qızı
40.
Həbibov Nəsib Həbib
9 Texniki və Təbiət Elmləri Liseyi SumqayıtMühəndislik Artan sürətli küləkdən alınan ehtiyyat elektrik enerji mənbəyi Salmanov Mətləb
41.
Həsənova Xədicə Ələmdar
Aslanzadə Ayna Məhəmmədəli qızı
10 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərTibb və sağlamlıq "Cüt süni ayaqların hazırlanması və sınağı" Əsgərova Lətifə Qasım qızı Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
42.
Həsənova Aysel Elçin
Muradov Almaz Mehman oğlu
11 299 saylı m\ktəb-lisey Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsiKompüter elmləri Termador Abbaszadə Aynur Şaiq qızı
43.
İlyasov Ülvi Osman
Abbasova rəfiqə İlham
9 Sumqayıt şəhər texniki və təbiət elmləri liseyi Sumqayıt şəhər 17-mkrFizika, astronomiya Meşə yanğınlarına qarşı mübarizə
44.
İsayeva Ayşən Eldəniz
İsayeva Fəridə Abduləziz qızı
9 Qbələ rayonu FşHəmidov adına Bunud kənd tam orta Qəbələ rayonu Bunud kəndiEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması sabahın alimlərı Hüseynova Aida Ağasəf qızı müəllim
45.
İsmayılov Əli Əyyub
Hümmətli Dilbərxatun Vahid
9 Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi Bakı şəhəri, Nəsimi rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Ətraf mühitin mühafizəsi Məlikova Gülşən İmanverdi
46.
İsmayılova Şəms Dəyanət
Hacıyev Rəhman Abbas
10 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nərimanov rayonuKompüter elmləri Nanohissəciklərin mexaniki xassələrinin riyazi modelləşməsi Səlimova Gülnarə Əjdər Həsənov Arzuman Qardaşxan
47.
İsmayılzadə Fatimə Ramin
Səməndərov Vaqif Elşad oğlu
11 Ucar şəhər 2 nömrəli tam oeta məktəb Ucar şəhəriRiyaziyyat Daxilinə sfera (kürə) çəkmək mümkün olan çoxüzlülərin səthinin sahəsi Hacıyeva Reyhan Nəzər qızı
48.
Kazbek Nərmin Tahirova
Hüseynli Ayşan Səfər
9 Təfəkkür liseyi SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Gəmi ilə suyun təmizlənməsi Hüseynova Aybəniz Elbrus Muradov Mahal
49.
Kuzutürk Julide Murat
Hacıyev Emil Tamerlan
11 Bakı Modern Təhsil Kompleksi Bakı, Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Maye kristalların elektrooptik xassələrinin nanohissəciklər vasitəsilə idarə olunması Hüseynova Nərgiz Kamil Hümbətov Şirxan Ərəstun
50.
Kərimli Bahar Şamil
Qəniyeva Leyla Telman
11 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Military alternative ecogas equipment Məmmədov Cavanşir Firudin Abdullayev Qurban Sadıq
51.
Mustafayev Nəsib Yusif
11 Şəki şəhər 6 nömrəli tam orta məktəb şəki şəhəriTibb və sağlamlıq Xərçəngə " Stop" deyək! Rəsulova Şəhla Gündüz
52.
Mustafazadə Ömər Vuqar
9 Şəki şəhər fizka,riyaziyyat və humanitar təmayüllü lisey ŞəkiFizika, astronomiya Maqnitdən enerji əldə etmək Fətəliyeva Mənsurə Osman
53.
Məhərrəmova Şərqiyyə Aydın
9 "İstedad" liseyi Sumqayıt şəhəriBiologiya Hərbidə ilkin tibbi yardım üçün bioloji sarğı Professor Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu Professor Məmmədov Cavanşir Firudin oğlu
54.
Məmmədhəsənli Aysu Zabil
Ələsgərova Aydan Vüqar
10 23 nömrəli SumqayıtKimya Nanomaterialla dəniz suyunun şirinləşdirilməsi Həsənova İradə
55.
Məmmədov Nahid Natiq
Abdullayeva Gülcahan Rövşən qızı
10 22 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtFizika, astronomiya MMBB Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı Əliquliyeva Xəyalə Vaqif qızı
56.
Məmmədov Vaqif Faiq
İskəndərli Rəcəb Orxan
9 BDU nəzdindəki "Gənc Istedlar" Liseyi Bakı şəhəri, Yasamal rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Alternativ enerji mənbəyi-Hidrogenerator Orucov Fazil Səfər Orucov Fazil Səfər
57.
Məmmədova Aytac Xaliq
Həmidova Aysu Azər qızı
11 Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriBiologiya Bitkilərin mühafizəsində ekologiyaya ziyanı olmayan və hər kəsinistifadə edə biləcəyi üsullar Hacı Şıxlinski Məmmədtağı oğlu Hacı Şıxlinski Məmmədtağı oğlu
58.
Məmmədzadə Röya
9 M.Füzuli adına 15 n-li tam orta məktəb SumqayıtRiyaziyyat Pilot
59.
Məmmədzadə Rəşad Rəhim
11 14 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri Nəsimi rayonuFizika, astronomiya Maqnitli maşın Adıgözəlova Validə
60.
Novruzlu Nuranə Saleh
9 Şirinsu kənd tam orta məktəb LənkəranRiyaziyyat Dəyişəni modul daxilində olan tənliklərin həlli Zeynallı Güləmirzə Zeyti
61.
Nəbiyeva Pərvin Əli
Xəlilov Zaur Hafis
10 H.Zərdabi adina 1 saylı məktəb-lisey ZərdabRiyaziyyat Şagirddən mühəndisə(kvadrat köklər) Rəhimov Rauf Rəhim Rəhimov Rauf Rəhim
62.
Nəsibov Səid Zaur
9 Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi Bakı şəhəri, Nəsimi rayonuKompüter elmləri Ətraf mühitin qorunması (Save the environment) Əsədov Ələsgər Sərraf Sədili Nurəddin Şamo
63.
Nəsibzadə Pərviz Eldəniz
Mustafazadə Riad Zaur
9 TTEL Sumqayıt,17 mkrKompüter elmləri Smart Baggage(Ağıllı çamadan) Nəsibzadə Pərviz Eldəniz
64.
Nəsirli Cavidan Sarvan
9 TTEL Sumqayit 17-ci mkr sulh kucesi 2Mühəndislik Təsaruflu Daşına bilən Həyat (TDH)
65.
Polatzadə Əli Aydəmir
9 TTEL SumqayıtTibb və sağlamlıq Tibb
66.
Qasayev Murad Vasif
Əfəndiyeva Gülgün Rasul qızı
11 Qax Şəhər Tofiq İsmayılov adına 5 saylı tam orta məktəb Qax şəhəriTibb və sağlamlıq Perkussor Arixova Sevil Sayad qızı -
67.
Qasimli Ayhan Firdovsi
Ayhan Qasimli Firdovsi oglu
9 Kamil Əliyev adina 61 nomreli tam orta mekteb Baki şeheri,Nizami rayonuKimya Sabahın alimleri Samirə Əhmədova Zaman qizi Samirə Əhmədova Zaman qizi
68.
Qasımova Fidan Mehdi
10 MLK Bakı ş., N.Nəimanov rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Çirkab suların gücdən düşmüş neft yataqlarının laylarında bioloji təmizlənməsi ilə yanaşı neft hasilatının artırılmasının inteqrativ üsulları Orucova X. Q. Qasımova A.S.
69.
Qasımova Səbinə Vəli
Sadıqova Duyğu Sadıq
9 R.Nəsrəddinov adına 39 nömrəli tam orta məktəb Nərimanov rayonuFizika, astronomiya Sabahın alimləri Səfərova Mətanət Cavad Səfərova Mətanət Cavad
70.
Qasımova Aytən Elşad
Əliyeva Lamiyə Mehman qızı
10 36 saylı tam orta məktəb Sumqayıt şəhəriBiologiya Qanquleterakis dispar yumurtalarına Na qələvisinin 5 və 7% məhlulunun təsiri Ağayeva Zərbad Təvəkgül qızı Hüseynov Rafiq Əzizağa oğlu
71.
Qavami Röya Elçin
Nəsirova Gülnar Fəxri qızı
9 Texniki təbiət elmləri liseyi SumqayıtMühəndislik GƏZƏN ENERJİ Hacıyeva Esmira Məmməd qızı
72.
Qeribov Idrak Elnur
Dadashova Fidan Shahin
10 21-st Century BTIM Inshaatchilar avenue, Baku 1065Tibb və sağlamlıq Window to the brain Xalid Quliyev Muradxan
73.
Qreçkin Dmitriy Vladimiroviç
10 İ.Qayıbov adına 1 №-li tam orta məktəbi Sumqayıt şəhəriKompüter elmləri LEO©GDV Project Bədirova Aidə Səxalət qızı
74.
Quliyev Murad Elman
10 Təfəkkür liseyi Sumqayıt şəhəriFizika, astronomiya Suyun özündə enerji toplaması Məmmədov Cavanşir Firudin
75.
Quluyev Cavid Cavansir
11 Səməd Vurğun adina məktəb lisey Ağdaş ŞəhərTibb və sağlamlıq Yeni ve effektiv dərman peraparatlarinin hazirlaminsinda muasir Texnologiya Pirimova Şəkər Rahim Qəhrəmanova Melahet
76.
Qurbanlı Gülnar Nəcəf
Qurbanlı Kənan Nəcəf
11 60 nömrəli tam orta məktəb Bakı şəhəri, Yasamal rayonuMühəndislik Kardioqraf hər evdə Məmmədova Şirin Nəcəf Səfərov Nuru Ərəb
77.
Qurbanova Xədicə Kənan
Cəbiyeva Müjgan Natiq qızı
10 M.Quliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərKompüter elmləri CAD/CAM-sistemi ilə mexaniki dəzgahın hazırlanması Bağırova Ziyafət Əli qızı Abdullayev Qurban Sadıq oğlu
78.
Qurbanova Əsra Səbuhi
Məmmədli Selcan Fərman
10 "Ankara məktəbi" məktəb-lisey Bakı şəhəri,Nərimanov rayonuMühəndislik WAGE (Walk And Get Electricity) Məmmədova Vüsalə Əlipaşa
79.
Ramazanli Murad Mahmud
11 11 nomreli SumqayitKompüter elmləri RoboMike Məmmədov Cavanşir Firudin Ramazanov Mahmud İsgəndər
80.
Ramazanov Sədrəddin Sehrab
Novruzlu Nigar Taleh
10 19N-li tam orta məktəb Sumqayıt şəhər Hacı Zeynalabdin qəsəbəsiMühəndislik Qrunt sularının istifadəsinin avtomatik idarə olunması Əliyeva Gülnarə Rəhman Məmmədov Cavanşir Firudin
81.
Ramazanov Abbas Məmmədağa
Qafarzadə Elgün Anar oğlu
10 11 nömrəli tam orta məktəb sumqayıtTibb və sağlamlıq Süni əlin beyin ilə interfeysi Məmmədov Valeh Gülməmməd oğlu Məmmədov Valeh Gülməmməd oğlu
82.
Rehimov Rehim Ilham
10 11 nomreli tam orta mekteb Sumqayit seheri,Mesedi Ezizbeyov kucesi,2-ci mehelleFizika, astronomiya Электромагнитная пушка Гаусса
83.
Rəcəbov İlkin Tələt
10 P.İsmayılov adına 278 №li tam orta məktəb Bakı şəhəri, Suraxanı rayonuFizika, astronomiya Maqnitli lift Əliyeva Gülnar Mirəziz Əlirzayev Qafar Abbas
84.
Rəhimli Şərqiyyə Zakir
10 261 Bakı , XətaiRiyaziyyat Ədədi silsilənin köməyi ilə ardıcıllıqların araşdırılması Ağayev Famil Nəsrulla
85.
Sadıqova Ayan Azər
Nağızadə Toğrul Habil
10 225 nömrəli orta məktəb Bakı şəhəriKimya Dixlordiazadienlər əsasında sintez edilmiş mono-və bis- 2H-1,2,3 triazollar fizioloji aktiv birləşmələr kimi Süleymanova Gülnar Tofiq Şıxaliyev Namiq Qürbət
86.
Seyidli İbrahim Nahid
Məmmədzadə Zəhra
9 239 Bakı Səbail rayonuBiologiya İşğal olunmuş ərazilərimizin ekoloji problemləri Gayibli Nubar Biologiya elmləri doktoru, Professor, AMEA-nın müxbir üzvü Əzizov İbrahim Vahab oğlu
87.
Süleymanlı Şaiq Tahir
11 3 nömrəli məktəb-liseyi İsmayıllı şəhərMühəndislik Hibro elektromobillər Mursalova Brilyand Arif
88.
Süleymanlı Qəzənfər Vüqar
10 41 nömrəli məktəb Sumqayıt şəhərTibb və sağlamlıq Sosial mühitdə ünsiyyət qura bilməyən insanlar üçün köməkçi qurğu Talıbov Seymur Məmmədov Cavanşir
89.
Süleymanova Selin Anar
Xalıqverdiyev Məhəmməd Arif
10 Bakı şəhəri 6 nömrəli tam orta məktəb BakıMühəndislik Влияние магнитного поля на каталитический крекинг смеси тяжелых нефтяных фракций с отработанными растительными маслами. Musayeva Sona İbrahim Məmmədova Təranə Aslan
90.
Süleymanova Tamilla Rövşən
Həbibullayev Rəfsan Namiq
9 Gənc İstedadlar Liseyi Bakı şəhəri, Əhməd Cəmil küçəsi 41AFizika, astronomiya Qrafit monotəbəqəsi ilə örtülmüş reniumun (Re) səthində yaradılan barium (Ba) adacıqlarının sezium-xlor (CsCl) molekullarının dissosiyasiyasına təsiri Səfərov Kərəm Məmməd Orucov Arif Kabı
91.
Səmədzadə Emin Elşən
Nurəhmədova Diana Firuz
9 24 SumqayitMühəndislik Avtomatik tikiş qurğusu Rəhimova Məhtəban Məmmədov Cavanşir
92.
Tarverdiev Ələsgər Yalçın
Əlizadə Cəmillə Samir
10 Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey Bakı şəhəri, Yasamal rayonu.Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması “Su anbarlarının suyunun təmizlənməsi üçün bioplatonun tətbiqi” Qurbanova Natalya Dmitriyevna
93.
Usubova Aysu Emil
9 6 nomreli lisey Shovket Alekperova 2Ekologiya, ətraf mühitin idarə olunması Nanohissecikler kend teserufati bitkilerinin soran torpaqlarda boyumesine imkan verir ve mehsul verir. Nargiz Ibrahimova Farxad gizi Ismet Axmedov Suleiman oglu
94.
Vəlicanov Rauf Zaur
9 M.Ə.Sabir adına 259№li tam orta məktəb Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Balaxanı qəsəbəsiMühəndislik Təkmilləşdirilmiş ağıllı zibil qutusu Yusifov Zaur Rəfail _
95.
Yaqublu Abil Sulduz
Hesen Ugur
9 11 nomreli tam orta mekteb SumqayitKompüter elmləri Suda ve Quruda geden Lazerli Tank
96.
Yusibova Aybəniz Zaur qızı
9 Ağcabədi şəhər Ü.Hacıbəyov adına 7 saylı tam orta məktəb Ağcabədi şəhər Vaqif küçəsi 2Riyaziyyat Sabahın alimləri
97.
Yüzbəyova Aytac Romik
10 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya Sumqayıt şəhəriBiologiya Qambuziya-Malyariyaya qarşı Məmmədov Cavanşir Firudin Məmmədov Cavanşir Firudin
98.
Zülfiyev Ağamurad Vüqar
Xudaverdiyev Ömər Rəşad oğlu
9 Texniki ve Təbiət Elmlər liseyi SumqayıtMühəndislik Məsafədən idarə olunan və elektrik enerjisini toplayan cihaz Salmanov Mətləb Salmanov Mətləb
99.
Əfəndizadə Sabir Davud
Mirzai Ayan Cabir
11 Tərəqqi liseyi Bakı şəhəriKimya Fenilsirkə turşusu törəmələrinin sintezi və antimikrob xassələri Abışov Nasim Əjdər Əhmədova Nigar Eyvaz
100.
Əhmədli Nihad Azad
10 261 məktəb-lisey Bakı şəhəri Xətai rayonuFizika, astronomiya Endless Energy (Sonsuz Enerji)
101.
Əkbərli Fidan Elçin
Seyidli Elcan Hikmət oğlu
9 Gənc istedadlar liseyi Bakı şəhəriKimya Üzüm kolları tullantısı ilə mis (2) ionlarının sulu məhluldan çıxarılması Əkbərov Oqtay Hümmət oğlu
102.
Əlili Emin Habil
Hüseynova Şehnur İdris qızı
10 S.Əliyev adına Haftoni Qəsəbə tam orta məktəbi Lənkəran Rayonu Haftoni qəsəbəsiBiologiya Lənkəran bölgəsinin relik və endemik ağac bitkilərinin davamlı inkişafında mikoriza əmələgətirən göbələklərin əhəmiyyəti. Biol.üzrə fəl.dok.Ağayeva Sevər Adil qızı Biol.üzrə. fəl.dok.Ağayeva Sevər Adil qızı
103.
Əliyev Nihad Vüqar
Əlizadə Xəqani Rövşən
11 Təbiət Elimləri Təmayüllü Gimnaziya SumaqayıtMühəndislik velo energy power Gəncəliyeva Gülnarə Məmmədov Cavanşir
104.
Əliyev Anar Fazil
Süleymanlı Turan Zaur
11 41№li məktəb SumqayıtMühəndislik Enerjinin alınmasının yeni yolu Məmmədov Cavanşir Firudin Arifov Nazim
105.
Əliyev Taleh Maqsud
Əhmədzadə Zərifə Elxan qızı
11 Bakı Avropa Liseyi Bakı şəhəriFizika, astronomiya Qabor linzasının öz-özünü tənzimləyən əməliyyat rejimi Qasımova Nəzakət Sabir qızı Həsənov İlham Soltan oğlu
106.
Əliyev Vüsal İkram
Mehdiyev Əşrəf Aqil oğlu
11 Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb Ucar şəhəriRiyaziyyat Dəyişəni iki və daha çox modul daxilində olan tənliklərin intervallar üsulunun köməyi ilə həlli Əsgərova Vəfa Oqtay qızı
107.
Əliyeva Mehparə Muradxan
Hətəmli Rəvanə Anar
9 Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Yosunun hərbi sahədə istifadəsi Eltəkin Qocayev Cavanşir Məmmədov
108.
Əliyeva Aysel Vəliət
Musayeva Səbinə Kamran
10 43 nömrəli tam orta məktəb SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Tullantıların avtomatik seçilməsi və toplanılması qurğusu Orucova Gülşən Məmmədov Cavanşir
109.
Əliyeva Afət İlqar
10 11 sayli tam orta mekteb 2-ci mehelleMühəndislik Умная система коммунального контроля квартиры Məmmıdov Cavanşir
110.
Əliyeva Nigar Rövşən
10 15 nömrəli tam orta məktəb Sumqayıt şəhərMühəndislik Daxili yaşıllıq sahəsində administrativ bina Əliyeva Arzu Məmmədov Cavanşir
111.
Əlizadə Anna Əli
Osmanova Ceyla Ramiz
11 Ankara məktəbi məktəb-lisey Bakı şəhəri, Nərimanov rayonuEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Kağız tullantılarının təkrar emalı Əlizadə Sevda Cavanşir Əlizadə Sevda Cavanşir
112.
Əlyarbəyova Nəcibə Elman
11 Yusif Mirzəyev adına 44 saylı məktəb Bakı şəhəri Nəsimi rayonuKimya Maye kristal nanokompozit material Əlyarbəyova Almaz Kazım Bayramov Qəzənfər Müzəffər
113.
Ələkbərov Cəsarət Qalib
11 Zərifə Əliyeva adına lisey təmayüllü orta məktəb Bərdə rayonuFizika, astronomiya Kainat, Kosmos və Zaman-Məkan
114.
Əmirov Rəvan Asəf
Talıbzadə Yalçın Elçin
10 17 Saylı SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması İçməli Suyun Alınması Əmirova Ruhəngiz Maqsud Quliyeva Səkinəxanım Ağasəlim
115.
Əmirova Ləman Asəf
Həsənli Nigar Əliyəddin
9 17 saylı SumqayıtEkologiya, ətraf mühitin idarə olunması Balıq və quşlar üçün qüvvəli yemin hazırlanması Əmirova Ruhəngiz Maqsud Hüseynova İlhamə Hümbət
116.
Акбаров Рафаэль Адил оглу
9 23 nomreli tam orta mekteb SumqayitKompüter elmləri Мобильное программное приложение водителя Хасанова Афет Мамедов Джаваншир Фирузин оглу
117.
Мурадов Мурад Ровшан
Потаенко Карина Александр
9 Средняя школа номер 11 СумгаитKompüter elmləri Программный портал по защите прав школьников Маммедов Джаваншир Фирудин Маммедов Джаваншир Фирудин

Axtarış

  • SA-2018-USA1
  • SA-2018-USA2
  • SA-2018-USA3
  • SA-2018-USA4
  • SA-2018-USA5
  • SA-2018-USA6
  • SA-2018-USA7
  • SA-2018-USA8
  • SA-2018-USA9
  • SA-2018_acilish1
  • SA-2018_acilish2
  • SA-2018_acilish3
  • SA-2018_acilish8
  • SA-2018_acilish4
  • SA-2018_acilish5
  • SA-2018_acilish6
  • SA-2018_acilish7
  • SA-2018_acilish9
  • SA-2018_acilish12
  • SA-2018_acilish10
  • SA-2018_acilish11
  • SA-2018_acilish13
  • SA-2018_son1
  • SA-2018_son2
  • SA-2018_son3
  • SA-2018_son4
  • SA-2018_son5
  • SA-2018_son6
  • SA-2018_son7
  • SA-2018_son8
  • SA-2018_son9

Login Form

Bizimlə əlaqə


Ünvan:  
Azərbaycan Respublikası, Bakı ş., AZ1008, Xətai pr. 49

Tel
.: (+994) 12  599-11-55 (daxili nömrə: 5423)

E-mail: Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.


"Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi

 IntelISEFSabahinAlimleri

 "Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi