• Bashli-slayd1
  • Bashli-slayd2
  • Bashli-slayd3

Təşkilatçılar

 

Azərbaycan Respublikasının

Təhsil Nazirliyi 


 

 

Azərbaycan Respublikasının

Gənclər və İdman Nazirliyi


 

 

Azərbaycan Milli

Elmlər Akademiyası


 

Heydər Əliyev Mərkəzi


 

Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad

Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsi


ELANLAR

 

 



 

 

Partnyorlar

 

“Sabahın alimləri” VIII Respublika müsabiqəsinin

təlim akademiyasında qeydiyyatdan keçən müəllimlərin siyahısı

Adı, soyadı, atasının adı:

İxtisası:

İş yeri:

Leyla Teymurova Teymur

İngilis dili

Nizami rayonu 251 nömrəli tam orta məktəb

Aygün Əzizova Ələfsər

İnformatika

251 li məktəb

Afaq Hüseynova Fazil

Biologiya

Ucar şəhər 2 nömrəli tam orta məktəbi

Dilbər Qılıcova Arif

Biologiya

Bakı şəhəri N.Tağıyev adına 212 nömrəli tam orta məktəb

Faiq Məmmədov Abbas

Riyaziyyat-İnformatika müəllimi

Kaspi liseyi

Gülsən Osmanova Rza

Tarix müəllimi

28 nömrəli tam orta məktəb

Xəyalə İsmayılova Tofiq

Kimya Biologiya müəllimi

28 nömrəli tam orta məktəb

Günay Məmmədova Tofiq qızı

Fizika

233 nömrəli tam orta məktəb

Fatma Əfəndiyeva Musa qızı

İnformatika müəllimi

Humanitar və Texniki Təmayüllü Lisey

Sevil Arixova Sayad qızı

Fizikşünas, fizika müəllimi

Qax şəhər T.İsmayılov adına 5 nömrəli tam orta məktəb

Ələsgər Əsədov Sərraf

informatika

Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

İbrahim Məhərov Kamran

riyaziyyatçı

"Zəngi" liseyi

Xəyalə Qəribova Vidadi

Riyaziyyat

Ucar rayon A.Abdullayev adına Alpı kənd tam orta məktəb

Pərvanə Nəsirova İsa

fizika müəllimi

Bakı şəhəri, Xətai rayonu, 165 nömrəli tam orta məktəb

Elnur Quliyev Rafiq

Biologiya

Astara rayunu Ə.Əliyev adına Qapıçıməhəllə kənd ümumi orta məktəb

Əfsanə Kərimova Adil qızı

Kimya müəllimi

Ucar şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

Fatma Abbasova Əlislam qızı

Coğrafiya müəllimi

Ucar şəhər N.Gəncəvi adına 3 nömrəli tam orta məktəb

Sevinc Quliyeva Qurban

Tarix

Binəqədi r. 99 nömrəli tam orta məktəb

Günel İsgəndərova Azər

Riyaziyyat və informatika müəllimliyi

Bakı / Nizami rayonu 328 nömrəli tam orta məktəb

Rəfiqə Rzayeva Babaş qızı

filoloq

Şirvan şəhəri, S.Hüseynov adına 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi istedadlı şagirdlər liseyi

Gulbeniz Rustemova Vahid qizi

Fizika muellimesi

S.C.Piseveri adina humanitar fenler gimnaziyasi

Xatire Şabəddinova Nəzir qizi

Kimya

Sheki sheher 11sayli orta mekteb

Aysel Babayeva Nizami

Riyaziyyatçı

Xalid Hüseynov adına 62 nömrəli məktəb lisey

Fərqanə Qənbərli Dünyabəy

Biologiya

Türkiyə Diyanət Vəqfi Bakı Türk liseyi

Günay Bağırova-Babazadə

psixoloq

140 nömrəli tam orta məktəb

Şükufə İmanova Əziz qızı

fizika müəllimi

Şirvan ş. 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi lisey

Günel İsmayılova İsa qızı

kimya müəllimi

Şirvan ş. 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi lisey

Muxsə Məlikova Vaqif qızı

coğrafiya müəllimi

Şirvan ş. 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi lisey

Minarə Əliyeva Əlisa qızı

filoloq.Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimi

Şirvan ş. 13 nömrəli tam orta məktəb

Sərxan Almazov Zahir oğlu

riyaziyyat müəllimi

Şirvan ş. 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi lisey

Təranə Tağıyeva Ələkbər qızı

kimya

Şirvan ş. 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi lisey

Xanım Əkbərzadə Nurağa qızı

coğrafiya müəllimi

Şirvan ş. 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi lisey

Rəfail Əliyev Şıxəli oğlu

filoloq., Məntiq müəllimi, ÇH müəllimi

Şirvan ş. 1 nömrəli tam orta məktəb-xüsusi lisey

Səbinə İsayeva Həzrət

coğrafiya müəlliimi

Sumqayıt şəhər 29 nömrəli tam orta məktəb

Aygün Yusifova Bəxtiyar qızı

Bioloq, biologiya və kimya müəllimi

2 nömrəli Bakı Baza Tibb Kolleci

Nubar Israfilova Cəfər qızı

Riyaziyyat və informatika

S.C.Pişəvəri adına Humanitar Fənlər Gimnaziyası

Əliyyə Əfəndiyeva Babək qızı

Müəllimə

məktəb

Tomris Əfəndiyeva Babək qızı

tələbə

yox

Samirə Məşədibəyova Camal qızı

fizika

"Ankara məktəbi" məktəb-lisey

Məlahət Alırzalı Hamlet

Kimya

S.C.Pişəvəri adina humanitar fənlər gimnaziyasi

Həllimə Mehdiyeva Səttar

Kimya-biologiya müəllimi

147 nömrəli Texniki-humanitar lisey

Arif Əsədov Alim

Filoloq, Azərbaycan dili və ədəbiyyatı

147 nömrəli Texniki-humanitar lisey

Şəhla Rəsulova Gündüz

kimya və Biologiya müəllimi

Şəki şəhər 6 nömrəli məktəb

Aytən Adilova Abdulla

Coğrafiya müəllimi

Xaçmaz şəhər C.Cabbarlı adına 6 nömrəli tam orta məktəb

Nəcla Nəbiyeva Dərgah qızı

bioloq

AMEA NKPİ

Reyhan Kərimova Nəsib

Riyaziyyat , Informatika müəlliməsi

Suraxanı rayonu B.Qulamoğlu adına 285 nömrəli tam orta məktəb

Səfurə Rəhimova Böyükağa

Biologiya

Bakı şəhəri Suraxanı rayonu 285 nömrəli tam orta məktəb

Aynur Abbaszadə Şaiq

Riyaziyyat-infomatika müəllimi

299 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Aytən Qibləliyeva Saleh

Biologiya

Yasamal r.60 nömrəli tam orta məktəb

Lalə Məmmədova Nail

Biologiya

Bakı Dğvlət Universiteti

Kainat Əliyeva Həbibullah

Fizika müəlliməsi

Suraxanı rayonu B.Qulamoğlu adına 285 nömrəli tam orta məktəb

Vaqif Mahmudov Həsən

Riyaziyyat, informatika

Bakı şəhəri 177 nömrəli tam orta məktəb

Aygun Qarayeva Tahir qızı

riyaziyyat

Bakı Biznes və Kooperasiya Kolleci

Solmaz Kazımova Həsən qızı

Məktəb direktoru

299 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Lalə Əliyeva Əliheydər

Kimya-Biologiya

132-134 nömrəli təhsil kompleksi

Nisəxanım Məmmədova Zəkəriyyə

Biologiya fənni üzrə müəllim

R.Əliyev adına 3 nömrəli tam orta məktəb

Hamlet Abdullayev Isaxan

müəllim

H.Əliyev adina lisey

Lalə Əliyeva Rəhman

Riyaziyyatçı

AMEA RMİ

Xanım Məhərrəmova Əlibala

İngilis-dili müəlliməsi

285 nömrəli tam orta məktəb

Aygün Nəsibova Namiq qızı

biofizik, ekoloq

AMEA Radiasiya Problemləri İnstitutu

Xanlarzade Jale

Ingilis dili muelimi

162 nömrəli tam orta məktəb

Lətafət Mustafayeva Əhəd qızı

bioloq

AMEA Botanika İnstitutu

Elşad Cəfərov Meydan

Fizika

Cəlilabad ş. Ak. Z.Əliyeva adina şəhər 7 nömrəli tam orta məktəb

Fidan Cəfərova Əlirza

Fizika

Cəlilabad ş. Hamarqışlaq kənd orta məktəb

Vasif Alıyev Əhmədağa

Fizika

Akademik Z.Əliyeva adına Cəlilabad şəhər 7 nomreli tam orta məktəb

Rövşən Xəlilov İbrahimxəlil oğlu

biofizik, ekoloq

Bakı Dövlət Universiteti

Südabə Abdullayeva İbrahim

Fizika

279 nömrəli tam orta məktəb

Gülnarə Xəlilova Pərviz

Biologiya

16 nömrəli THL

Yaşar Seyidəliyev Nəcməddin oğlu

coğrafiya

Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

Şəkər Pirimova Rahim qızı

Biologiya müəllimi

Ağdaş şəhər Səməd Vurğun adına 1 nömrəli tam orta məktəb

Nərmin Həbilova Soltan

Riyaziyyat və informatika

ADİU (Zaqatala filialı). Balakən rayon Qazbinə k.t.o.m

Anar Ismayilov Nadir

tarix

Mingəçevir şəhəri 7 nömrəli tam orta məktəb

Məharət Qarayev Nağı oğlu

Kimya-Biologiya

Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

Gülçin Baxşıyeva Abdul

Fizika

287 nömrəli Zəkalar liseyi

Sevinc Mustafayeva Kamal qızı

Kimya

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Yasəmən Əliyeva Kamil qızı

Kimya

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Bəxtiyar Tağıyev Əkbər oğlu

Riyaziyyat

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Xumar Hacıyeva Atif qızı

Fizika

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Cəmilə Bağırova Vostokovna qızı

Fizika

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Kifayət Qasımova Vahid qızı

Biologiya

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Hüseynbala Muradəliyev Nazim oğlu

riyaziyyat

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Gültəkin Məmmədova Sabir qızı

Fizika

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Aynur Rüstəmova Xanlar qızı

Dil Ədəbiyyat

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Aysel Fətəliyeva Zakir qızı

İnformatika

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Elnarə Əhmədova Ələddin

Fizika, riyaziyyat-informatika

Şəki rayon Orta Zəyzid kənd 2 nömrəli tam orta məktəb

Nihal Hacıyeva Əlisurət

Kimya müəllimi

Bakı səhəri 247 nömrəli tam orta məktəb

İlhamə Mirzəyeva Valeh

Bioloq

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Vüsalə Həsənova Firudun

Fizika

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Ülkər Ələkbərova Fazil

Fizika

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Pervane Hesenova Bakir

Ibtidai sinif muellimi

329 nömrəli tam orta məktəb

Xədicə Qurbanova Yadigar

Riyaziyyat və İnformatika müəllimliyi

329 nömrəli tam orta məktəb

Natavan Zamanova Adil

İnformatika

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Gülarə Xeyrulla-Zadə

Fizika müəllimi

Bakı şəhəri247 nömrəli tam orta məktəb

Elvira Babaxanova Adil

Kimya-Biologiya

Bahı şəhəri 17 nömrəli tam orta məktəb

Gülsarə İmanova Əsgər qızı

Coğrafiya

173 nömrəli tam orta məktəb

Yaşar Nəsibov Əli oğlu

Coğrafiya (GİS)

AMEA Coğrafiya İnstitutu

Leyla İbrahimova Muradxan

Fizika

Bakı şəhəri 17 nömrəli tam orta məktəb

Kifayət Talıbova

Riyaziyyat

76 nömrəli tam orta məktəb

Nigar Allahverdiyeva Kamal

Kimya müəlliməsi

82 nömrəli tam orta məktəb

Rəna Məmmədova Gülməmməd

Bioloq

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Kamran Əsgərov Camaləddin

Kompüter elmləri

Kaspi Liseyi

Təranə Hüseynova İbrahim qızı

Bioloq

Nəsimi rayonu İ.Əbilhəsənov adına 42 nömrəli tam orta məktəb

Elnarə Nərimanova Səyavuş

biologiya

189-190 nömrəli tam orta məktəb

Leyla Qəmbərova Zahir

coğrafiya

189-190 nömrəli tam orta məktəb

Elza Abdullayeva Fidat

Kimyaçı bioloq

M.Rahim adına 7 nömrəli tam orta məktəb

Təranə Hacıyeva Qurban

Riyaziyyat-informatika müəllimi

Sabunçu rayonu 4 nömrəli tam orta məktəb

Qələnfir İbrahimxəlilova Çingiz

İbtidai sinif müəllimi

Şəki rayonu Orta Zəyzid kənd. 2 nömrəli tam orta məktəb

Mətanət Əhmədova Əziz

İngilis dili müəllimi

A. Hüseynzadə ad.20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Yaqut Xanlarova Orxan

kimya

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Gülbəniz Valehova Babaverdi

FİZİKA

238 nömrəli tam orta məktəb

Sayalı Əliyeva Əli

COĞRAFİYA

238 nömrəli tam orta məktəb

İlqar Talıbov Əhli

RİYAZİYYAT

238 nömrəli tam orta məktəb

Afaq Nəbiyeva Əlixas

Fizika

Sabunçu rayonu Elxan Misirxanov adına 71 nömrəli tam orta məktəb

Nəzakət Əbdürrəhimova Vaqif q.

Riyaziyyat

209 nömrəli tam orta məktəb

Günel Behramova Sovqat

Fizika

225 nömreli tam orta mekteb

Mələk Əzizova Məhəmməd qızı

Biologiya müəllimi

Xəzər rayonu 121 nömrəli tam orta məktəb

Aynurə Hacıyeva Vilayət

Azərbaycan dili və Ədəbiyyat

16 nömrəli Texniki Humanitar lisey

Xatirə Hacıyeva

Psixoloq

287 nömreli Zəkalar liseyi

Lalə Kərimova

Ingilis dili

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Aytə Niyazova Atakişi

Coğrafiya

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Kəmalə Cəfərova Yunis

coğrafiya

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Səbinə Cəfərova Gül Bala

riyaziyyat

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

İrina Zvereva Serqeyevna

kimya

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Uzulfet Umayeva Memmed q

Texnologiya tesviri incesenet

20 nömreli tam orta mekteb-lisey

Irade Namazelıyeva

Tesvırı ıncesenet texnalogıya

20 nömreli tam orta mekteb-lisey

Nəzakət Əhmədbəyli Fərzəli

Texnologiya və təsviri incəsənət müəllimi

20 nömreli tam orta mekteb-lisey

Naire Yoldasova

texnologiya

20 nömreli tam orta mekteb-lisey

Sevdanə Əliyeva Əbdüləli

İngilis dili

20 nömreli tam orta mekteb-lisey

Ülviyə Qarayeva Adil

riyaziyyat

20 nömreli tam orta mekteb-lisey

Nargiz Babayeva Nusret

Riyaziyyatci

20 nömreli tam orta mekteb-lisey

Aygün Cavadova Elbrus

Bioloq

82 nömrəli tam orta məktəb

Afaq Memmedova Kamil qızı

Riyaziyyat müellimi

20 nömreli tam orta mekteb-lisey

Afaq Cəlilova Tofiq q

Riyaziyyat

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Vəfa Süleymanova Nadir

Coğrafiya

53 nömrəli tam orta məktəb

Südabə Əfəndiyeva İmanbala

Biologiya

Bakı şəhəri 17 nömrəli tam orta məktəb

Şahin Hacıyev Hikmət

Kimya

AMEA Radiasiya Problemləri İnstititutu

Sahiba Samedova Surxay q

Muellim

20 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Ləman Sultanlı Bəxtiyar qızı

İnformatika müəllimliyi

Xətai rayonu 245 nömrəli tam orta məktəb

Xatirə Nəzərova Muxtar

Fizika

Bakı şəhəri 284 nömrəli tam orta məktəb

Günay Nəzərova Müslüm

Fizika

Bakı şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb

Kəmalə Rəsullu

 

Zərifə Əliyeva adına lisey

Kövsər Heydərova Ağadadaş

Fizika müəllimi

Yasamal rayonu 18 nömrəli tam orta məktəb

Vüsalə Cavadova Məzahir

İnformatika

61 nömrəli K.Əliyev adına tam orta məktəb

Rəna Rzayeva Əbülfəz

Fizika müəllimi

Yasamal rayonu 18 nömrəli tam orta məktəb

Gülabə Bədəlova Mirhadi

informatika müəllimi

 nömrəli tam orta məktəb

Rüfət Kəlbəliyev Faiq oğlu

Ekoloq

Azərbaycan Elmi-Tədqiqat və Layihə-Axtarış Energetika İnstitutu

Təranə Sultanzadə İsrafil

Biologiya və kimya müəllimi

Yasamal rayonu 18 nömrəli tam orta məktəb

Könül Hüseynova Nəbi

Cografiya

61-nömrəli tam orta məktəb

Aidə Mahmudova Mahmud

Bioloq

Bakı şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb

Aytək Babayeva Ramiz qızı

Energetik

Azərbaycan Elmi-Tədqiqat və Layihə-Axtarış Energetika İnstitutu

Dilbər Eminova Bəylər

Bioloq

Bakı şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb

İlahə Rəsulova Mühiddin

Biologiya

K.Əliyev adına 61 nömrəli tam orta məktəb

Sevda Hüseynzadə Səttar

Fizika

K.Əliyev adına 61 nömrəli tam orta məktəb

Ziyafət Bayramova Nizam

Fizik

Bakı şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb

Vüsalə Rəhimova Tahir

Riyaziyyat

K.Əliyev adına 61 nömrəli tam orta məktəb

Xatirə Məmmədova Məmməd

Kimya

Bakı şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb

Könül Süleymanova Ziya

Riyaziyyat

K.Əliyev adına 61 nömrəli tam orta məktəb

Yuliya Semyonova Genadiyevna

Fizik

Bakı Avropa Liseyi

Gülcöhrə Rzayeva Tofiq

Kimya

Bakı şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb

Qətibə Qocayeva Copbulu

Kimya

Bakı şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb

Sahib ibrahimov Mikayıl

Fizika

80 nömrəli Tam orta məktəb

Təranə Bəkirli Fəyyaz

Biologiya

9 nömrəli tam orta məktəb

Sona Hacılı Qənbər

Fizika müəllimi

Bakı ş. 9 N tam orta məktəb

Vüsalə Səfərli Cavanşir

Kimya müəllimi

283 N-li tam orta məktəb

Aysel Abbasova Raqif

ADPU. Fizika fakultəsi.

92 nömrəli li tam orta məktəb.

Fəridə Sadıxova Sabir

riyaziyyat müəllimi

102 nömrəli tam orta məktəb

Mələk Süleymanova Vasif

Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimi

M.X. Axundzadə ad.102 nömrəli tam orta m

İdris Abıyev Fazil

Coğrafiya müəllimi

102 nömrəli tam orta məktəb

Ruslan Rzayev Canağa

Tarix müəllimi

102 nömrəli tam orta məktəb

Jale Eliyeva Beybaba qizi

Fizika

Baki seheri Elcin Semiyev adina 149 nomreli mekteb

Asimə Hüseynova Əvəz

Müəllim

Bakı ş. Xətai r. 191 nömrəli tam orta məktəb

Bəsti Əsədova Bahəddi

Müəllim

Bakı ş. Xətai r. 191 nömrəli tam orta məktəb

İsfəndiyar İsgəndərov Hümbət

Coğrafiya müəllimi

149 nömrəli tam orta məktəb

Vüsalə Süleymanova Oqtay qızı

Biologiya

Bakı şəhər Səbail rayon 329 nömrəli tam orta məktəb.

Nuranə Abbasova Ruslan

Fizika

246 nömrəli məktəb lisey

Anar Əzizəliyev Qasım

fizika

Elçin Şəmiyev adına 149 nömrəli tam orta məktəb

Afaq Həsənova Çingiz

Coğrafiya

246 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Lətifə Bayramova Tapdıq

Coğrafiya

246 nömrəli tam orta məktəb-lisey

İradə Kərimova Əziz

Riyaziyyatçı

246 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Mahizər Vəliyeva Müzəffər

Riyaziyyat

246 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Günel İsmayılova Nurağa

Riyaziyyat

D.Məmmədzadə adına 232 nömrəli tam orta məktəb

Aytən Məmmədova Azər

Coğrafiya

D.Məmmədzadə adına 232 nömrəli tam orta məktəb

Sima Cəlilova Əlican

İnformatika müəllimi

D. Məmmədzadə adına 232 nömrəli tam orta məktəb

Əsgili Məmmədova Ələsən

Fizika

D.Məmmədzadə adına 232 nömrəli tam orta məktəb

Fərqanə Əkbərova Həsən

Biologiya

D.MƏmmədzadə adına 232 nömrəli tam orta məktəb

Mehriban Babayeva Hümbət

Fizika

D.Məmmədzadə adına 232 nömrəli tam orta məktəb

Zülfiyyə İsayeva Rəxbət

Kimya

N.Nərimanov adına 128 nömrəli tam orta məktəb

Sevinc Fətullayeva Nizami

Fizika

N.Nərimanov adına 128 nömrəli tam orta məktəb

Rəqsanə Muxtarova Şahin

Riyaziyyat-İnformatika

N.Nərimanov adına 128 nömrəli tam orta məktəb

Zeynəb Əkbərova Məmməd qızı

Müəllim

Bakı ş. Xətai r.191 nömrəlitam orta məktəb

Könül Novruzova Novruz

Coğrafiya

Bakı şəhəri , Sabunçu rayonu 215 nömrəli tam orta məktəb

Cəmalə İsmayılova Cavansir

Fizika

215 nömrəli tam orta mekteb

Afilə Süleymanova Telman qızı

coğrafiya müəllimi

Nərimanov rayonu T.Həsənov adına 57 nömrəli tam orta məktəb

Fərqanə Nəbiyeva Gülbaba qızı

biologiya müəllimi

Nərimanov rayonu T.Həsənov adına 57 nömrəli tam orta məktəb

Gülər Əmirova Nadir

biologiya

Baki ş. Nizami rayonu nömrəli229 məktəb

Samirə Əliyeva Bəhman

Fizika müəllimi

149 nömrəli məktəb

Aygün Rzayeva Mirəsgər qızı

fizika müəllimi

Nərimanov rayonu T.Həsənov adına 57 nömrəli tam orta məktəb

Şölə Əliyeva Şahniyar qızı

biologiya müəllimi

Nərimanov rayonu T.Həsənov adına 57 nömrəli tam orta məktəb

Baxşıyeva Rəhilə Nadir

İngilis dili müəllimi

149 nomrəli məktəb

Aygün

müəllim

Zəkalar liseyi

Əzimova Sevinc Fuad

Jurnalist

Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsi

Gülsüm Sadıxova Sadıx qızı

kimya

Yasamal rayonu Ş.Əfəndizadə adına 13 nömrəli tam orta məktəb

Həsənova Şəfiqə Nurəddin

Tarix müəllimliyi

118 nömrəli tam orta məktəb

Səkinə Ağalarova Miryahya

İngilis dili müəllimi

Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsi

Qafar Əlirzayev Abbas

coğrafiya

278 nömrəli tam orta məktəb

İncəgül Əliyeva Mehman qızı

Tarix

165 nömrəli tam orta məktəb

Nəcəfzadə İlahə Əhəd

İnformatika

Xəzər 121 nömrəli tam orta məktəb

Afaq Hacıyeva Tofiq

Azərbaycan dili və ədəbiyyat

211 nömrəli tam orta məktəb

Əhmədova Ramilə Ramiz

Biologiya

Nəsimi rayonu 211 nömrəli tam orta məktəb

Hafiz Azayeva Akif

Tarix

211 nömrəli tam orta məktəb

Məlikova Aygün Əliyar

Fizika

Nəsimi rayonu 211 nömrəli tam orta məktəb

Azayev Hafiz Akif

Tarix

Nəsimi rayonu 211 nömrəli tam orta məktəb

Sevda Qadaşova Zahir

Fizika

9 nömrəli tam orta məktəb

Səadət Ağayeva Səxavət

Fizika

Bakı şəhəri 68 nömrəli tam orta məktəb

Əliyeva Sevinc Tahir

Ingilis dili

Nəsimi rayonu 211 nömrəli tam orta məktəb

Quliyeva Sevinc Qurban

Tarix

99 nömrəli tam orta məktəb

Mirzoyeva Kəmalə Rəfayıl qızı

Fizika müəllimi

291 nömrəli li Ekologiya liseyi

Rzayeva Solmaz İsaq

Coğrafiya

Bakı şəh. 286 nömrəli tam orta məktəb

Ələkbərova Naibə İsmayıl

Kimya müəllimi

Bakı şəh. 286 nömrəli tam orta məktəb

Aynurə Ştayeva Vasib

Fizika

Bakı şəhəri Binəqədi ray. 314 nömrəli tam orta məktəb

Ağayeva Sevinc Simran

Tarix müəllimi

46 nömrəli tam orta məktəb

Xametova Adilə Əliyevna

Rus dili və ədəbiyyatı müəllimi

46 nömrəli tam orta məktəb

Nuridə İsmayılova Aləm

Coğrafiya

N.Məmmədov adına 9 nömrəli tam orta məktəb

Məmmədov Ariz Süleyman oğlu

biologiya müəllimi

291 nömrəli Ekologiya liseyi

Əfəndiyeva Lamiyə Əfəndi

Riyaziyyat müəllimi

46 nömrəli tam orta məktəb

Əhmədova Güllü Sabir

Riyaziyyat müəllimi

46 nömrəli tam orta məktəb

Sərxan Şahverdiyev Rəhman

Bədii yaradıcılıq(Ədəbiyyat)

112 nömrəli tam orta məktəb

Sevinc Əliyeva Allahverdi

Tarix

Binəqədi rayon 300 nömrəli tam orta məktəb

Səfərova Mehparə Nəriman

Fizika müəllimi

Nizami rayonu R.Orucova adina 109 sayli orta məktəb

Musayeva Mehriban Cəmil

Riyaziyyat müəllimi

V.Mirzəliyev adına 281 nömrəli tam orta məktəb

Bağırova Təranə Böyükxan

filoloq

164 nömrəli tam orta məktəb

Vüsalə Əliyeva Əflatun

İbtidai

112 nömrəli tam orta məktəb

Sevinc Əliyeva Allahverdi

Tarix

Binəqədi rayon 300 nömrəli tam orta məktəb

Sevinc Əliyeva Allahverdi

Tarix

Binəqədi rayon 300 nömrəli tam orta məktəb

Vüsalə Hüseynəliyeva Maqsud

Psixoloq

Sabunçu rayonu 215 nömrəli tam orta məktəb

Əsədullayeva Leyla Əlibala

Biologiya müəllimi

46 nömrəli tam orta məktəb

Irade Ehmedova Sadix

Tarix

264 nömrəli tam orta məktəb-lisey

Leyla Baxşəliyeva İlqar

Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimi

215 nömrəli tam orta məktəb

Bəkirov Qafur Seyran oğlu

Fizika

Bakı ş 313 nömrəli tam orta məktəb

Günay Memmedova Tofiq

müellime

233 nömrəli tam orta məktəb

Sənubər Məmmədova Abdulrəhim

riyaziyyat-informatika, riyaziyyatçı

Bakı ş. E.Həmidov adına 267 nömrəli məktəb-lisey

Rövşanə Həsənəliyeva Vaqif

Biologiya

92 nömrəli li tam orta məktəb

Семёнова Юлия Геннадиевна

учитель

БЕЛ

Rəhimova Səidə Süleyman

filoloq

287 nömrəli Zəkalar liseyi

Hüseyn Agayev Malik

Tarix müəllimi,təşkilatçı müavin

Bakı şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb

Aygün Zülfüqarova Valeh qızı

Azərbaycan dili və ədəbiyyat

E.İsmayılov adına 253 nömrəli tam orta məktəb

İlahə Nəcəfzadə Əhəd

İnformatika

121 nömrəli tam orta məktəb

Rəcəbli Səkinə Aslan

Biologiya

Yasamal rayonu Ş.Əfəndizadə adına 13 nömrəli tam orta məktəb

Eyvazova Aidə Vaqif

Coğrafiya muəllimi

Suraxani rayon,76 nömrəli tam orta məktəb

Heydərova Nahidə Məjlum

Bioloğiya muəllimi

Suraxani rayon,76 nömrəli tam orta məktəb

Quliyeva Yeganə Zarif

İngilis dili müəllimi

304 nömrəli məktəb-lisey

Maxruq Nağıyeva Zahid qızı

Tarix

89 nömrəli tam orta məktəb

Məlikova Reyhan Məmməd qızı

riyaziyyat müəllimi

Bakı şəh., N.Əliyev adına 282 nömrəli tam orta məktəb

Yeganə Məhəmmədova Məhəmmədiyə

Riyaziyyat

27 nömrəli tam orta məktəb

Turanə Mirzəyeva Tanırverdi

Coğrafiya

27 nömrəli tam orta məktəb

Səlimov Elvin Zahid

İnformatika

27 nömrəli tam orta məktəb

Qibləliyeva Aytən Saleh

Biologiya

60 nömrəli tam orta məktəb

Məmmədova Vəfa Hüseyn

Ümumi texniki fənlər və fizika

59 nömrəli tam orta məktəb

Vahabova Səbinə Nadir

riyaziyyat

87 nömrəli tam orta məktəb

Bağdagül Əhmədova Fərəməz

Tarix

Namiq Fərəczadə adına 100 nömrəli tam orta məktəb

Mehdiyeva Həlimə Səttar

Biologiya

147 nömrəli Texniki-humanitar lisey

Nazilə Ələsgərova Novruz

kimya müəllimi

53 nömrəli tam orta məktəb

Nəcibə İbrahimova Hafiz

fizika müəllimi

53 nömrəli tam orta məktəb

Şamama Nəcəfli Əcəm

biologiya müəllimi

53 nömrəli tam orta məktəb

Elçin Abbasov Məzahir

İnformatika müəllimi

XXI Century International Education and Innovation Centre

Mətanət Vəliyeva Adil

Biologiya

27 nömrəli tam orta məktəb

Kərimova Reyhan Nəsib

Riyaziyyat müəlliməsi

Suraxanı rayonu B.Qulamoğlu adına 285 nömrəli tam orta məktəb

Esmira Əliyeva Azad q.

Coğrafiya

Nərimanov rayon M.Məmmədov adına 37 nömrəli tam orta məktəb

Məmmədova Leyla Yaşar

tarix

E.Məmmədov adına 21 nömrəli tam orta məktəb

Təranə Mirzoyeva Əsgərxan

Tarix müəllimi

E.Qaranzadə adına 270 nömrəli tam orta məktəb

Fərqanə Qurbanova Kamil

Bioloq

91 nömrəli tam orta məktəb

Əsədov Arif Alim

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı

147 nömrəli Texniki-humanitar lisey

Kərimov Cəlal Məmmədnəbi

Fizika

147 nömrəli Texniki-humanitar lisey

Könül Mahmudova Mürvət

Kimya müəllimi

E.Qaranzadə adına 270 nömrəli tam orta məktəb

Abdullayeva Samirə Oqtay

Riyaziyyat

136 nömrəli tam orta məktəb

Məmmədova Xəyalə Cümşüd qızı

Fizika

315 nömrəli tam orta məktəb

Ülviyyə Əliyeva Cahangir

Riyaziyyat müəllim

E.Qaranzadə 270 nömrəli tam orta məktəb

Xəyalə Məmmədova Cümşüd

Fizika

315 nömrəli tam orta məktəb

Mirzəyeva Nazilə Əliağa qızı

biologiya müəllimi

Bakı şəh., N.Əliyev adına 282 nömrəli tam orta məktəb

Bayramova Səkinə Adil

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı müəllimi

73 nömrəli tam orta məktəb

Nəcəfzadə İlahə Əhəd

informatika müəllimi

Bakı şəh. 121 nömrəli tam orta məktəb

Həsənova Afaq Novruz qızı

kimya müəllimi

Bakı şəh., N.Əliyev adına 282 nömrəli tam orta məktbə

Hüseynova Xumar Çingiz qızı

riyaziyyat müəllimi

Bakı şəh., N.Əliyev adına 282 nömrəli tam orta məktəb

Sehran Hüseynov Şirvan

Fizika

136 nömrəli tam orta məktəb

Pərvanə Piriyeva Əlövsəd

Biologiya

234 nömrəli tam orta məktəb

Mustafayeva Natəvan Əmrah qızı

Riyaziyyat

Bakı şəhəri K.Əyyubov adına 12 nömrəli tam orta məktəb

Manafova Lalə Bəhram

Riyaziyyat

59 nömrəli tam orta məktəb

Səidə Sadıxova Teymur

Fizika müəllimi

Bakı şəhəri 295 nömrəli tam orta məktəb

Patimat Məmmədova Mahama

Kimya

Bakı şəhəri 295 nömrəli tam orta məktəb

Gülnarə Bağırova Abbas

Fizika müəllimi

67 nömrəli tam orta məktəb

Cəfərova Leyla Almas

İngilis dili

112 nömrəli tam orta məktəb

Leyla Allahverdiyeva Gəhrəman qızı

fizika

100 nömrəli tam orta məktəb

Afət Bünyatova Niyaz

riyaziyyat

53 nömrəli tam orta məktəb

Rzayeva Səkinə Xanəli

Azərbaycan dili və ədəbiyyat

302 nömrəli tam orta məktəb

Zülfüqarova Ülviyyə Qalib

İbtidai sinif müəllimi

302 nömrəli tam orta məktəb

Aybəniz Mehdiyeva Ərəstun

Riyaziyyat müəllimi

302 nömrəli tam orta məktəb

Südabə Abdullayeva Əmiraslan

Coğrafiya müəllimi

302 nömrəli tam orta məktəb

Kəmalə Səmədova Əlisübhi

Biologiya müəllimi

302 nömrəli tam orta məktəb

Sevinc Hətəmova Şərif

İngilis dili müəllimi

302 nömrəli tam orta məktəb

Xanımana Qaçayeva Qasım

Riyaziyyat

302 nömrəli tam orta məktəb

Tahirə İbrahimova Bayram

İngilis dili

302 nömrəli tam orta məktəb

Arzu Hüseynova Səməndər

Fizika müəllimi

302 nömrəli tam orta məktəb

Afət Bünyatova Niyaz

Riyaziyyat müəllimi

53 nömrəli tam orta məktəb

Səfərova Sənubər Şavəddin

Riyaziyyat

193 nömrəli tam orta məktəb

Məmmədova Minarə Şirin

Azərbaycan dili Ədəbiyyat

193 nömrəli tam orta məktəb

Suzəliyeva Şəhrabanu Dayandur

Tarix

193 nömrəli tam orta məktəb

Qasımova Arifə Qasım

Biologiya

193 nömrəli tam orta məktəb

Hüseynova Rəna Xalid

Kimya

193 nömrəli tam orta məktəb

Ispiyeva Xuraman Qabil

Fizika

193 nömrəli tam orta məktəb

Hüseynov Sehran Şirvan oğlu

Fizika

136 nömrəli tam orta məktəb

Ülviyyə Abbasova Vəli

Fizika

227 nömrəli tam orta məktəb

Məhərrəmova Gülarə Hidayət q.

Cograrafiya müəllimi

Bakı şəhəri Xətai rayon 138 nömrəli tam orta məktəb

Axtarış

  • SA-2018-USA1
  • SA-2018-USA2
  • SA-2018-USA3
  • SA-2018-USA4
  • SA-2018-USA5
  • SA-2018-USA6
  • SA-2018-USA7
  • SA-2018-USA8
  • SA-2018-USA9
  • SA-2018_acilish1
  • SA-2018_acilish2
  • SA-2018_acilish3
  • SA-2018_acilish8
  • SA-2018_acilish4
  • SA-2018_acilish5
  • SA-2018_acilish6
  • SA-2018_acilish7
  • SA-2018_acilish9
  • SA-2018_acilish12
  • SA-2018_acilish10
  • SA-2018_acilish11
  • SA-2018_acilish13
  • SA-2018_son1
  • SA-2018_son2
  • SA-2018_son3
  • SA-2018_son4
  • SA-2018_son5
  • SA-2018_son6
  • SA-2018_son7
  • SA-2018_son8
  • SA-2018_son9

Bizimlə əlaqə


Ünvan:  
Azərbaycan Respublikası, Bakı ş., AZ1008, Xətai pr. 49

Tel
.: (+994) 12  

E-mail: Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır.


"Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi

 IntelISEFSabahinAlimleri

 "Sabahın alimləri" Respublika Müsabiqəsi